Шостак Ірина Анатоліївна

Працює з 2020 року на посаді керівника секретаріату депутатської фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України (патронатна служба)

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 05 грудня 1970 року

Місце народження - Кіровоградська область, Добровеличківський район, село Тишківка

Освіта - вища, у 1991 роцi закінчила Дніпропетровський технікум автоматики і телемеханіки за спецiальнiстю "Програмування для швидкодіючих математичних машин", присвоєно квалiфiкацiю техніка-математика-програміста, у 2003 роцi закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською, німецькою (читання та переклад зі словником), російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2016 році

Трудова діяльність

01.09.1987 - 28.02.1991 навчання в Дніпропетровському технікумі автоматики та телемеханіки
16.05.1991 - 16.06.1998 оператор електронно-обчислювальної машини військової частини 69223 (з листопада 1996 року - військова частина А4475), місто Миколаїв
22.03.1999 - 17.09.1999 перебувала на обліку в Добровеличківському районному центрі зайнятості Кіровоградської області
17.11.1999 - 03.01.2000 експедитор колективного сільськогосподарського підприємства "Україна" Добровеличківського району Кіровоградської області
25.05.2000 - 31.10.2001 юрист-консультант Міжнародного благодійного фонду "Новий соціальний порядок", місто Вінниця
12.11.2001 - 05.06.2002 помічник прокурора Добровеличківського району Кіровоградської області
13.08.2002 - 04.06.2004 менеджер приватного підприємства "Текстиль-Контакт", місто Київ
07.06.2004 - 11.12.2007 провідний спеціаліст, головний спеціаліст Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції (з квітня 2005 року - Міністерство економіки України), місто Київ
12.12.2007 - 24.03.2011 головний спеціаліст Міністерства юстиції України, місто Київ
25.03.2011 - 19.01.2015 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, місто Київ
19.01.2015 - 23.11.2017 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, місто Київ
24.11.2017 - 15.05.2018 головний консультант Правового департаменту Конституційного Суду України, місто Київ
16.05.2018 - 24.10.2019 головний фахівець Управління роботи з органами державної влади та регулятором Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", місто Київ
25.10.2019 - 20.01.2020 головний юрисконсульт громадської організації "Справжні Зміни", місто Київ
21.01.2020 - 20.07.2020 заступник керівника секретаріату депутатської фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України (патронатна служба), місто Київ
20.07.2020 - по цей час керівник секретаріату депутатської фракції Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України (патронатна служба), місто Київ