Максим'як Віталій Євгенович

Працює з 2019 року на посаді керівника Головного організаційного управління Апарату Верховної Ради України

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 17 квiтня 1968 року

Місце народження - Рівненська область, місто Дубровиця

Освіта - вища, у 1992 роцi закінчив Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки за спецiальнiстю "Історія з додатковою спеціальністю педагогіка", присвоєно квалiфiкацiю вчителя історії і суспільствознавства, методиста по виховній роботі середньої школи, у 2004 роцi закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спецiальнiстю "Державне управління", присвоєно квалiфiкацiю магістра державного управління, у 2009 роцi закінчив Навчально-науковий центр післядипломної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, присвоєно квалiфiкацiю юриста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - орден Данила Галицького у 2008 році, подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2013 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2016 році, орден "За заслуги" ІІІ ступеня у 2018 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2018 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1985 - 30.06.1986 студент Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки
30.06.1986 - 30.05.1988 служба в Радянській Армії
30.05.1988 - 15.08.1992 студент Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки
20.06.1989 - 28.07.1989 робітник Луцької пересувної механізованої колони №20 "Волиньагробуду"
06.08.1992 - 13.07.1994 спеціаліст 1 категорії, провідний консультант, головний консультант Волинської обласної державної адміністрації
14.07.1994 - 24.11.1995 консультант секретаріату Волинської обласної ради
24.11.1995 - 28.07.1997 консультант секретаріату Волинської обласної державної адміністрації
28.07.1997 - 02.11.1998 заступник директора обласного центру підвищення кваліфікації державних службовців і керівників державних підприємств, установ й організацій, місто Луцьк
02.11.1998 - 23.04.2010 заступник керівника секретаріату - завідуючий організаційним відділом, заступник керівника апарату - начальник організаційного відділу, заступник голови, керівник апарату, заступник голови - керівник апарату Волинської обласної державної адміністрації
13.05.2010 - 19.11.2010 заступник завідувача секретаріату депутатської фракції "Блок Литвина" у Верховній Раді України, місто Київ
19.11.2010 - 07.10.2011 заступник завідувача секретаріату депутатської фракції Народної Партії у Верховній Раді України, місто Київ
07.10.2011 - 06.12.2019 керівник Управління кадрів Апарату Верховної Ради України, місто Київ
06.12.2019 - по цей час керівник Головного організаційного управління Апарату Верховної Ради України, місто Київ