Сорока Вікторія Павлівна

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України (патронатна служба)

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 18 травня 1981 року

Місце народження - Луганська область, місто Попасна

Освіта - вища, у 2004 роцi закінчила Українську державну академію залізничного транспорту за спецiальнiстю "Автоматика та автоматизація на транспорті", присвоєно квалiфiкацiю інженера-електрика залізничного транспорту

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Грамота Верховної Ради України у 2016 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1999 - 30.06.2004 навчання в Українській державній академії залізничного транспорту, місто Харків
01.12.2003 - 30.04.2005 слюсар товариства з обмеженою відповідальністю "Белком", місто Харків
01.06.2005 - 28.02.2006 пакувальник товариства з обмеженою відповідальністю "Хадо-Технологія", місто Харків
01.03.2006 - 31.10.2009 продавець непродовольчих товарів товариства з обмеженою відповідальністю "Белком", місто Харків
27.05.2010 - 30.06.2010 помічник-консультант народного депутата України Ковалевської Ю.С., місто Київ
01.07.2010 - 05.05.2011 консультант секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
05.05.2011 - 01.06.2012 старший консультант секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
01.06.2012 - 12.12.2012 головний консультант секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
13.12.2012 - 15.04.2014 головний консультант секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
15.04.2014 - 27.11.2014 заступник завідувача секретаріату депутатської групи у Верховній Раді України "Економічний розвиток", місто Київ
28.11.2014 - 05.03.2015 заступник завідувача секретаріату депутатської групи "Економічний розвиток" у Верховній Раді України, місто Київ
06.03.2015 - 17.06.2015 заступник завідувача секретаріату депутатської групи "Відродження" у Верховній Раді України, місто Київ
17.06.2015 - 20.04.2016 заступник завідувача секретаріату депутатської групи "Партія "Відродження" у Верховній Раді України, місто Київ
20.04.2016 - 01.03.2017 завідувач секретаріату депутатської групи "Партія "Відродження" у Верховній Раді України, місто Київ
01.03.2017 - 06.09.2019 керівник секретаріату депутатської групи "Партія "Відродження" у Верховній Раді України, місто Київ
06.09.2019 - 10.12.2019 керівник секретаріату депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України, місто Київ
10.12.2019 - по цей час керівник секретаріату депутатської групи "За майбутнє" у Верховній Раді України (патронатна служба), місто Київ