Пивовар Анатолій Васильович

Працює з 2016 року на посаді першого заступника керівника Головного організаційного управління Апарату Верховної Ради України

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 04 квiтня 1958 року

Місце народження - Кіровоградська область, Онуфріївський район, село Деріївка

Освіта - вища, у 1983 роцi закінчив Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка за спецiальнiстю "Політична економія", присвоєно квалiфiкацiю економіста, викладача політичної економії

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат економічних наук, старший науковий співробітник

Володіння мовами - французькою (читання та переклад зі словником), російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України у 1998 році, подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка або грошової винагороди у 2001 році, Латунна пам'ятна медаль "Десять років Незалежності.Україна.1991-2001рр." у 2001 році, Заслужений економіст України у 2008 році, орден "За заслуги" ІІІ ступеня у 2013 році, Грамота Верховної Ради України у 2013 році, Цінний подарунок Голови Верховної Ради України у 2017 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2018 році

Трудова діяльність

10.11.1975 - 18.05.1976 слюсар - штампувальник відділення "Сільгосптехніка", село Червона Кам'янка, Кіровоградська область
22.05.1976 - 10.06.1978 служба в Радянській Армії
22.08.1978 - 21.06.1983 студент Київського державного університету ім.Т.Г.Шевченка
01.11.1983 - 14.11.1983 асистент кафедри Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування, місто Кіровоград
15.11.1983 - 15.12.1986 аспірант інституту економіки Академії наук УРСР, місто Київ
15.12.1986 - 06.09.1988 молодший науковий співробітник Інституту економіки Академії наук УРСР, місто Київ
06.09.1988 - 29.09.1989 науковий співробітник Президії Академії наук УРСР, місто Київ
02.10.1989 - 15.01.1992 старший науковий співробітник Інституту економіки Академії наук УРСР, місто Київ
16.01.1992 - 07.04.1993 вчений секретар Науково - дослідного центру з проблем зайнятості населення та ринку праці Академії наук і Міністерства праці України, місто Київ
08.04.1993 - 25.04.1994 головний спеціаліст Вищої атестаційної комісії України, місто Київ
26.04.1994 - 05.01.1996 заступник директора з економічних питань Київського колективного заводу "Росинка", місто Київ
09.01.1996 - 04.11.1997 заступник завідуючого Організаційним відділом комісій Секретаріату Верховної Ради України , місто Київ ( з травня 1997 р. - Організаційний відділ комітетів)
04.11.1997 - 05.06.2000 заступник керівника Управління організаційної роботи з комітетами Секретаріату Верховної Ради України - завідуючий Відділом планування та контролю за проходження законопроектів, місто Київ
05.06.2000 - 02.03.2015 заступник керівника Головного організаційного управління Апарату Верховної Ради України - завідувач відділу з питань планування та обліку проходження законопроектів, місто Київ
02.03.2015 - 29.04.2016 перший заступник керівника Головного організаційного управління Апарату Верховної Ради України - керівник управління з питань проходження законопроектів та роботи з комітетами і депутатськими фракціями, місто Київ
29.04.2016 - по цей час перший заступник керівника Головного організаційного управління Апарату Верховної Ради України, місто Київ