Роговець Наталія Олександрівна

Працює з 2019 року на посаді заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 12 сiчня 1976 року

Місце народження - Чернігівська область, місто Новгород-Сіверський

Освіта - вища, у 1998 роцi закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім.М.В.Гоголя за спецiальнiстю "Російська мова і література та художня культура", присвоєно квалiфiкацiю магістра, у 2002 роцi закінчила Українську Академію державного управління при Президентові України за спецiальнiстю "Державне управління", присвоєно квалiфiкацiю магістра державного управління

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2015 році, Грамота Верховної Ради України у 2017 році

Трудова діяльність

01.07.1998 - 31.08.1998 редактор-ведуча державної міської телекомпанії "Сіверська", місто Новгород-Сіверський, Чернігівська область
01.09.1998 - 03.06.1999 провідний спеціаліст Державного комітету України з питань державних секретів та технічного захисту інформації, місто Київ
04.06.1999 - 31.08.2000 спеціаліст 1 категорії, провідний спеціаліст Центрального апарату Міністерства оборони України, місто Київ
01.09.2000 - 28.02.2002 слухач Української Академії державного управління при Президентові України, місто Київ
01.04.2002 - 31.12.2003 головний спеціаліст, провідний спеціаліст Центрального апарату Міністерства оборони України, місто Київ
02.01.2004 - 13.03.2009 державний експерт Апарату Ради національної безпеки і оборони України, місто Київ
16.03.2009 - 11.12.2009 заступник начальника управління Української державної корпорації по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт "Укрмонтажспецбуд", місто Київ
14.12.2009 - 23.08.2011 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, місто Київ
07.09.2011 - 15.07.2019 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, місто Київ
15.07.2019 - 19.09.2019 заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, місто Київ
19.09.2019 - по цей час заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, місто Київ