Зброжек Світлана Іванівна

Працює з 2019 року на посаді заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 27 березня 1966 року

Місце народження - Чернігівська область, місто Прилуки

Освіта - вища, у 2004 роцi закінчила Національний фармацевтичний університет за спецiальнiстю "Технологія фармацевтичних препаратів", присвоєно квалiфiкацiю інженера-технолога

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат фармацевтичних наук

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Заслужений працівник охорони здоров'я України у 2004 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2004 році, Грамота Верховної Ради України у 2016 році

Трудова діяльність

29.07.1987 - 15.10.1987 пробовідбірниця 2 розряду із шкідливими умовами виробничого Управління водопровідно-каналізаційного господарства, м. Севастополь
01.08.1988 - 01.10.1992 інженер Чернівецького комплексного проектного відділу Державного інституту по проектуванню підприємств медичної промисловості "Діпромед", м. Чернівці
01.10.1992 - 01.08.1995 інженер, інженер 2 категорії відділу водопостачання та каналізації Діпромеду, м. Київ
01.08.1995 - 01.04.1998 провідний інженер енергетичного відділу ВАТ "Медпромпроект", м. Київ
02.04.1998 - 24.03.2000 головний спеціаліст, заступник начальника відділу Державного Комітету України з медичної та мікробіологічної промисловості "Держкоммедбіопром", ( з вересня 1999 року по червень 2004 року - навчання в Національному фармацевтичному університеті) м. Київ
23.06.2000 - 09.10.2003 заступник начальника управління, начальник управління Державного департаменту з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення, м. Київ
10.10.2003 - 31.12.2008 начальник управління, начальник відділу Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення, м. Київ
02.01.2009 - 28.04.2009 начальник управління Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, м. Київ
07.10.2009 - 26.04.2016 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров"я, місто Київ
26.04.2016 - 01.03.2017 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, місто Київ
01.03.2017 - 19.09.2019 заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, місто Київ
19.09.2019 - по цей час заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, місто Київ