Пастушенко Тарас Борисович

Працює з 2019 року на посаді керівника Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 19 червня 1969 року

Місце народження - місто Львів

Освіта - вища, у 1993 роцi закінчив Львівський політехнічний інститут за спецiальнiстю "Водопостачання, каналізація та раціональне використання і охорона водних ресурсів", присвоєно квалiфiкацiю інженера-будівельника, у 1995 роцi закінчив Інститут державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України за спецiальнiстю "Державне управління", присвоєно квалiфiкацiю магістра державного управління

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (вільне володіння), російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2008 році

Трудова діяльність

01.09.1986 - 30.06.1993 студент Львівського політехнічного інституту
19.06.1992 - 25.03.1993 військовий обліковець Сокільницької сільської ради Пустомитівського району Львівської області
06.06.1993 - 19.08.1994 виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України", місто Київ
05.09.1994 - 31.08.1995 слухач Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України, місто Київ
05.09.1995 - 18.02.1997 координатор навчальних програм Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України", місто Київ
18.02.1997 - 12.12.1997 голова департаменту з міжнародних зв'язків Виконавчої дирекції Асоціації міст України, місто Київ
12.12.1997 - 01.06.1998 референт закритого акціонерного товариства "Інформаційні технології ХХІ", місто Київ
02.06.1998 - 21.02.2005 спеціаліст з управління проектами товариства з обмеженою відповідальністю редакції газети "Точка зору", місто Київ
24.05.2005 - 21.08.2006 головний спеціаліст сектору аудіовізуальних та Інтернет-комунікацій Прес-служби Кабінету Міністрів України, місто Київ
22.08.2006 - 21.12.2007 заступник керівника прес-служби Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина", місто Київ
14.02.2008 - 16.11.2010 старший консультант секретаріату депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко" у Верховній Раді України, місто Київ
16.11.2010 - 12.12.2012 старший консультант секретаріату депутатської фракції "Блок Юлії Тимошенко - "Батьківщина" у Верховній Раді України, місто Київ
13.12.2012 - 02.01.2013 помічник-консультант народного депутата України Кожем'якіна А.А., місто Київ
03.01.2013 - 24.07.2014 помічник-консультант народного депутата України Міщенка С.Г., місто Київ
31.07.2014 - 20.01.2015 начальник Відділу взаємодії з засобами масової інформації, начальник Прес-центру Укрзалізниці, місто Київ
02.06.2015 - 15.08.2019 помічник-консультант народного депутата України Порошенка О.П., місто Київ
16.08.2019 - по цей час керівник Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України, місто Київ