Панок Геннадій Григорович

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України (патронатна служба)

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 07 серпня 1969 року

Місце народження - Сумська область, місто Путивль

Освіта - вища, у 1995 роцi закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Політологія", присвоєно квалiфiкацiю політолога, викладача соціально-політичних та філософських дисциплін, у 2010 роцi закінчив Приватний вищий навчальний заклад "Київський міжнародний університет" за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та вміння спілкуватись), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - орден "За заслуги" ІІІ ступеня у 2011 році, Грамота Верховної Ради України у 2011 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1986 - 18.05.1987 навчання в Путивльському ПТУ-9 Сумської області
24.05.1987 - 04.11.1987 помічник машиніста екскаватора Путивльської спеціалізованої пересувної механізованої колони № 52, місто Путивль Сумської області
26.11.1987 - 15.11.1989 служба в Радянській Армії
22.01.1990 - 15.02.1990 лаборант Путивльського будинку піонерів, місто Путивль Сумської області
16.02.1990 - 04.01.1999 слухач, студент, аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка
04.09.1995 - 01.11.1998 молодший науковий співробітник Науково-практичного центру політичної психології Академії педагогічних наук України (з 15.10.1996 - Інститут соціальної та політичної психології Академії педагогічних наук України), місто Київ
01.09.2000 - 28.02.2002 завідувач сектору секретаріату Ради партії "Демократичний союз", місто Київ
21.01.2003 - 13.10.2003 начальник Управління з питань внутрішньої політики Сумської обласної державної адміністрації
14.10.2003 - 08.02.2005 заступник голови Сумської обласної державної адміністрації
07.09.2006 - 24.01.2007 директор товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Тектон", місто Бровари Київської області
25.01.2007 - 21.12.2007 завідуючий відділом з питань внутрішньої політики Апарату Прем'єр-міністра України Секретаріату Кабінету Міністрів України, місто Київ
24.12.2007 - 11.03.2010 помічник-консультант народного депутата України Табачника Д.В., місто Київ
29.03.2010 - 12.12.2012 завідувач секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
13.12.2012 - 27.11.2014 завідувач секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
28.11.2014 - 01.03.2017 завідувач секретаріату депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України, місто Київ
01.03.2017 - 08.01.2019 керівник секретаріату депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України, місто Київ
09.01.2019 - 29.08.2019 помічник-консультант народного депутата України Бойка Ю.А., місто Київ
17.12.2019 - по цей час керівник секретаріату депутатської фракції Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України (патронатна служба), місто Київ