Ватульов Андрій Вікторович

Працює з 2017 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 21 жовтня 1968 року

Місце народження - місто Кіровоград

Освіта - вища, у 1995 роцi закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування за спецiальнiстю "Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності", присвоєно квалiфiкацiю економіста, у 1998 роцi закінчив Українську Академію державного управління при Президентові України за спецiальнiстю "Державне управління", присвоєно квалiфiкацiю магістра державного управління

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат економічних наук

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2004 році, Заслужений економіст України у 2010 році, подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2015 році, Грамота Верховної Ради України у 2017 році, орден "За заслуги" ІІІ ступеня у 2018 році, Почесна грамота Верховної Ради України у 2019 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

25.08.1986 - 14.01.1987 навчання на курсах водіїв у Кіровоградському облавтоучкомбінаті
20.02.1987 - 11.05.1987 водій, слюсар Кіровоградського АТП
28.05.1987 - 01.07.1989 служба в Радянській Армії
27.11.1987 - 30.06.1995 студент Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування
11.08.1989 - 27.11.1989 водій Кіровоградського АТП
27.11.1989 - 30.06.1995 навчання в Кіровоградському інституті сільського господарства
01.02.1992 - 31.03.1992 механік грального центру "Зірка", місто Кіровоград
14.06.1994 - 11.08.1994 бухгалтер фірми "Бразер", місто Кіровоград
26.09.1995 - 26.08.1997 державний податковий інспектор Кіровоградської обласної державної податкової інспекції
01.09.1997 - 31.08.1998 слухач Української Академії державного управління при Президентові України, місто Київ
28.09.1998 - 10.10.2003 головний консультант Адміністрації Президента України, місто Київ
14.10.2003 - 21.11.2005 заступник директора департаменту зведеного бюджету Міністерства фінансів України, місто Київ
24.11.2005 - 12.10.2006 заступник генерального директора, керівник представництва, генеральний директор ТОВ "М.С.Л." місто Київ
16.10.2006 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, місто Київ
01.03.2017 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, місто Київ