Верховна Рада України

Офіційний вебпортал парламенту України
Законопроекти

Інформаційний лист

щодо підготовлених документів та законопроектів за 17.07.2020 року

Станом на 18 Липня 2020 року

Всього: 24

Реєстр. №
Суб'єкт
ініциативи
Назва законопроекту
та ініціатори внесення
Відповідальні
виконавці
Документи
Для включення до порядку денного
П
Проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Програма підвищення надійності підстанцій")
І. Климпуш-Цинцадзе
Д
Проект Закону про внесення зміни до Закону України «Про статус народного депутата України» щодо зменшення розміру заробітної плати (проект н.д. Гончаренко О. О.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до законів України щодо фінансування вищої освіти (проект н.д. Совсун І. Р.)
С. Бабак
Д
Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 14 липня 2020 року про прийняття Закону України "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" (проект н.д. Новинський В. В.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому як Закону проекту Закону "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" (проект н.д. Тимошенко Ю. В.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 14 липня 2020 року про прийняття в цілому як закону проект Закону України "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" (проект н.д. Скороход А. К.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 14 липня 2020 року про прийняття в цілому як закону проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо детінізації ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом) (реєстраційний 2426 від 12.11.2019 р.) (проект н.д. Поляков А. Е.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 14 липня 2020 року про прийняття в цілому як закону проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців" (реєстраційний 2524 від 04.12.2019) (проект н.д. Поляков А. Е.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про фінансове забезпечення діяльності народних депутатів України" (щодо зменшення розміру заробітної плати народних депутатів України) (проект н.д. Рабінович В. З.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до статті 34 Закону України "Про статус народного депутата України" щодо вимог до помічників-консультантів (проект н.д. Стріхарський А. П.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про внесення зміни до статті 1.1. Положення про помічника-консультанта народного депутата України (проект н.д. Стріхарський А. П.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо оптимізації роботи Верховної Ради (проект н.д. Фролов П. В.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо оптимізації роботи Верховної Ради (проект н.д. Марченко Л. І.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо оптимізації роботи Верховної Ради (проект н.д. Папієв М. М.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про підстави та порядок проведення пленарних засідань Верховної Ради України та засідань комітетів Верховної Ради України в режимі відеоконференції на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню короновірусної хвороби (COVID-19) (проект н.д. Стефанчук Р. О.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про спрямування заробітної плати народних депутатів України та виплат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень на заходи щодо подолання, запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) (проект н.д. Яценко А. В.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо підтримки захисту населення під час дії режиму надзвичайної ситуації або режиму надзвичайного стану) (проект н.д. Німченко В. І.)
С. Кальченко
Перше читання
Д
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання ефективного користування ділянками нафтогазоносних надр (проект н.д. Железняк Я. І.)
О. Бондаренко
Д
Проект Закону про засади державної підтримки нових інвестицій в Україну (проект н.д. Соболєв С. В.)
Д. Наталуха
Д
Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції (проект н.д. Сольський М. Т.)
Д. Гетманцев
Д
Проект Закону про внесення змін до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (проект н.д. Третьякова Г. М.)
Ю. Арістов
Д
Проект Закону про внесення зміни до розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо соціального страхування (проект н.д. Королевська Н. Ю.)
Ю. Арістов
Д
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо належного фінансового забезпечення відновлення інституту фахівців із соціальної роботи для виявлення і супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах (проект н.д. Шпак Л. О.)
Ю. Арістов
Д
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки (проект н.д. Дмитрієва О. О.)
Ю. Арістов
Умовні позначення:
П - законопроекти та пропозиції, внесені Президентом України
У - законопроекти, внесені Кабінетом Міністрів України
Д - законопроекти, внесені народними депутатами України