Верховна Рада України

Офіційний вебпортал парламенту України
Законопроекти

Інформаційний лист

щодо готовності документів до законопроектів за 16.07.2020 року

Станом на 17 Липня 2020 року

Всього: 21

Реєстр. №
Суб'єкт ініциативи
Назва законопроекту
та ініціатори внесення
Відповідальні
виконавці
Документи
для включення до порядку денного
У
Проект Закону про вихід з Угоди про співробітництво держав — учасниць СНД у створенні, використанні та розвитку міждержавної мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки
О. Мережко
П
Проект Закону про ратифікацію Протоколу, що вносить зміни до Додаткового протоколу до Конвенції про передачу засуджених осіб
О. Мережко
Д
Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо оприлюднення персонального складу коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді на офіційному веб-сайті Верховної Ради України (проект н.д. Шуфрич Н. І.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення зміни до статті 47 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" (щодо відсутності членів комітетів на засіданні комітетів) (проект н.д. Кабаченко В. В.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про оприлюднення персонального складу коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді на офіційному веб-сайті Верховної Ради України (проект н.д. Шуфрич Н. І.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про комітети Верховної Ради України" щодо забезпечення особистого голосування на засіданнях комітетів Верховної Ради України (проект н.д. Тимошенко Ю. В.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо здійснення ефективного парламентського контролю та забезпечення членства народного депутата України у двох Тимчасових слідчих комісіях Верховної Ради України) (проект н.д. Качура О. А.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо мови роботи) (проект н.д. Волошин О. А.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до статті 2 Регламенту Верховної Ради України (щодо мови роботи) (проект н.д. Савчук О. В.)
С. Кальченко
Д
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (проект н.д. Требушкін Р. В.)
Г. Третьякова
Д
Проект Закону про внесення зміни до статті 47-1 Закону України "Про зайнятість населення" щодо строку звернення за допомогою по частковому безробіттю на період карантину (проект н.д. Королевська Н. Ю.)
Г. Третьякова
Д
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Регламент Верховної Ради України" щодо удосконалення правової регламентації права законодавчої ініціативи (проект н.д. Веніславський Ф. В.)
С. Кальченко
У
Проект Постанови про утворення та ліквідацію районів
А. Клочко
перше читання
Д
Проект Закону про внесення змін до законів України щодо фінансування вищої освіти (проект н.д. Совсун І. Р.)
С. Бабак
Д
Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про прокуратуру" щодо підвищення ефективності діяльності органів прокуратури (проект н.д. Неклюдов В. М.)
Д. Монастирський
Д
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за незаконне видобування корисних копалин (проект н.д. Якименко П. В.)
Д. Монастирський
Д
Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо захисту прав та інтересів дитини у разі затримання або тримання під вартою її батьків (проект н.д. Яцик Ю. Г.)
Д. Монастирський
У
Проект Постанови про утворення та ліквідацію районів
А. Клочко
Д
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо належного фінансового забезпечення відновлення інституту фахівців із соціальної роботи для виявлення і супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах (проект н.д. Шпак Л. О.)
Ю. Арістов
П
Проект Постанови про призначення Шевченка К.Є. на посаду Голови Національного банку України
Д. Гетманцев
друге читання
Д
Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації" щодо зменшення терміну оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування (проект н.д. Микиша Д. С.)
О. Ткаченко
повторний розгляд з пропозиціями Президента України
ДП
Закон України з пропозиціями Президента України
Д. Наталуха
Умовні позначення:
П - законопроекти та пропозиції, внесені Президентом України
У - законопроекти, внесені Кабінетом Міністрів України
Д - законопроекти, внесені народними депутатами України
Сектор реєстрації законопроектів