ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТІВ

Інформація щодо громадського обговорення проектів законів

  1. Проекти законів виносяться на громадське обговорення для предметної дискусії щодо проекту в цілому, а також його окремих складників (розділу, статті, частини, пункту).
  2. Оцінити проект закону або залишити коментар може лише аутентифікований користувач.
  3. Будь-якому складникові проекту можна дати як загальну оцінку, тобто висловити свою згоду або незгоду з ним, так і додати власний коментар, зауваження, пропозицію або редакцію за допомогою запропонованої форми.
  4. Ваш коментар, зауваження чи пропозицію можуть підтримати інші користувачі. Так само і Ви можете підтримати коментарі інших учасників обговорення. Додані коментарі, пропозиції, зауваження, редакції користувачів будуть обов’язково розглянуті під час доопрацювання проекту.
  5. Неприпустимими є коментарі, зауваження, пропозиції та редакції користувачів, що не стосуються проекту закону, винесеного на громадське обговорення; пропагують ненависть, дискримінацію за расовими, етнічними, статевими, релігійними, соціальними ознаками; містять нецензурну лексику, а також посилання на інші мережеві ресурси, документи, зображення, відеофайли.
  6. У разі навмисного порушення перерахованих вище вимог Адміністрація залишає за собою право тимчасово або остаточно заблокувати обліковий запис користувача.