Боднар-Петровська Ольга Борисівна

Працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (патронатна служба)

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 19 лютого 1965 року

Місце народження - Вінницька область, Ямпільський район, село Клембівка

Освіта - вища, у 1987 роцi закінчила Київський державний університет ім.Т.Г.Шевченка за спецiальнiстю "Фізика", присвоєно квалiфiкацiю фізика (молекулярна фізика), викладача, у 2004 роцi закінчила Національну академію внутрішніх справ України за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат юридичних наук

Володіння мовами - литовською (вільне володіння), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Заслужений юрист України у 2015 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1982 - 25.06.1987 студентка Київського державного університету імені Т.Г.Шевченка
16.10.1988 - 21.11.1988 інженер відділу внутрішньої охорони при Управлінні внутрішніх справ Сахалінської обласної Ради народних депутатів, місто Холмськ Сахалінської області
02.01.1993 - 19.07.1994 другий комерційний директор спільного українсько-германського підприємства "Sysda", місто Київ
20.07.1994 - 12.09.2000 завідуючий відділом гуманітарних питань приватного підприємства "МІСТ", місто Київ
02.10.2000 - 03.01.2001 помічник-консультант народного депутата України Левцуна В.І., місто Київ
11.01.2001 - 14.05.2002 помічник-консультант народного депутата України Сушкевича В.М., місто Київ
15.05.2002 - 15.05.2006 старший консультант, головний консультант, завідуюча секретаріатом депутатської фракції Блоку Юлії Тимошенко у Верховній Раді України, місто Київ
25.05.2006 - 18.07.2006 народний депутат України п'ятого скликання
18.07.2006 - 20.07.2006 член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, місто Київ
20.07.2006 - 10.01.2007 голова підкомітету з питань державного будівництва та адміністративної реформи Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, місто Київ
10.01.2007 - 12.06.2007 голова підкомітету з питань державного будівництва Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, місто Київ
23.11.2007 - 26.12.2007 народний депутат України шостого скликання
26.12.2007 - 12.12.2012 перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, місто Київ
13.12.2012 - 27.11.2014 завідувач cекретаріату депутатської фракції Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, місто Київ
28.11.2014 - 01.03.2017 завідувач секретаріату депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, місто Київ
01.03.2017 - 09.09.2019 керівник секретаріату депутатської фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, місто Київ
09.09.2019 - 01.11.2019 керівник секретаріату депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України, місто Київ
01.11.2019 - по цей час керівник секретаріату депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України (патронатна служба), місто Київ