Сапун Сергій Васильович

Працює з 2019 року на посаді помічника-консультанта народного депутата України IX скл. Магери С.В.

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 20 вересня 1971 року

Місце народження - місто Київ

Освіта - вища, у 1994 роцi закінчив Київський політехнічний інститут за спецiальнiстю "Приладобудування. Технологія приладобудування", присвоєно квалiфiкацiю інженера-електромеханіка, у 2002 роцi закінчив Вищий навчальний заклад "Київський міжнародний університет" за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником)

Нагороди, відзнаки - Заслужений юрист України у 2010 році, Грамота Верховної Ради України у 2018 році

Трудова діяльність

09.01.1991 - 26.02.1992 налагоджувальник науково-виробничого об'єднання "СІКО", місто Київ
26.02.1992 - 20.04.1992 налагоджувальник верстатів товариства з обмеженою відповідальністю "ЕРГО", місто Київ
22.04.1992 - 30.12.1999 інженер-механік приватного малого підприємства "Лариса", місто Київ
03.01.2000 - 12.10.2000 інженер-механік приватного підприємства виробничо-торговельного дому "ЕЛССА", місто Київ
20.10.2000 - 01.04.2002 консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, місто Київ
09.04.2002 - 02.12.2002 помічник першого проректора вищого навчального закладу "Київський Міжнародний університет"
03.01.2003 - 11.01.2006 головний консультант Головного управління з питань забезпечення зв'язків з Верховною Радою України, Конституційним Судом України і Кабінетом Міністрів України Адміністрації Президента України, місто Київ
12.01.2006 - 15.06.2006 заступник директора з юридичних питань товариства з обмеженою відповідальністю "Інженерна компанія "Скандтехімпорт", місто Київ
27.06.2006 - 15.11.2006 головний консультант секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
15.11.2006 - 23.11.2007 заступник завідувача секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
26.11.2007 - 05.05.2010 заступник завідувача секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
05.05.2010 - 12.12.2012 перший заступник завідувача секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
13.12.2012 - 27.11.2014 перший заступник завідувача секретаріату депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, місто Київ
28.11.2014 - 01.03.2017 заступник завідувача секретаріату депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України, місто Київ
01.03.2017 - 13.05.2019 заступник керівника секретаріату депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України, місто Київ
13.05.2019 - 29.08.2019 керівник секретаріату депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України, місто Київ
18.09.2019 - по цей час помічник-консультант народного депутата України IX скл. Магери С.В., місто Київ