ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік електроних звернень

  • Стаття 80. Депутатська недоторканність. Розділ IV. Верховна рада україни Конституція України Негайно скасувати депутатську недоторканність!

    Підписів 3481

    Дата відповіді 18.09.2019

    Бондарець Ірина
    Відповідь на електронне звернення
    23 травня, 2019
    18 вересня, 2019
    23 серпня, 2019
    3481

    Стаття 80. Депутатська недоторканність. Розділ IV. Верховна рада україни Конституція України Негайно скасувати депутатську недоторканність!

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • Відміна літнього часу

    Підписів 85

    Дата відповіді 18.09.2019

    Коверніков Артур
    Відповідь на електронне звернення
    03 червня, 2019
    18 вересня, 2019
    03 вересня, 2019
    85

    Петиція пропонує відмінити літній час
    Це завдає проблем "внутрішньому часу" людей
    і не виконує своєї мети,щодо економії електроенергії

    Отже,проблем значно більше ніж користі + вже його вже відмінили в країнах Європи

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я   
  • Створення державних шкіл, де будуть навчати інструкторів з надання послуг керування автотранспортом

    Підписів 9

    Дата відповіді 18.09.2019

    Гусєва Тетяна Василівна
    Відповідь на електронне звернення
    20 травня, 2019
    18 вересня, 2019
    20 серпня, 2019
    9

    Створити державні школи, де будуть навчати інструкторів з надання послуг керування автотранспортом. Навчатися зможуть всі бажаючі з безперервним досвідом водіння автомобіля не менш як 10 років. В план навчання включити психологію поведінки, первинну медичну допомогу та особливості знаходження різних людей з фізичними вадами за кермом, педагогіку та вправи які потрібно відпрацювати бажаючим водити авто. Для цього створити умови, а саме обладнанні авто для навчання та площі з розмітками для практичних завдань. Крім того зняти фільм де будуть використані елементи навчання майбутнього водія. Є дуже гарний інструктор, тренер з досвідом понад 50 років. По закінченню школи всі бажаючі проводити приватні уроки навчання майбутніх водіїв мають скласти іспити та отримати ліцензію на свою діяльність. Держава в свою чергу зобов'яже іх вести свою діяльність на гарно обладнаних авто з додатковими джерелами та педалями і вкаже обов'язкові маршрути та затвердить программу по якій вони мають навчати своїх клієнтів. Що дасть змогу налагодити питання щодо зменшення кількості ДТП через не знання ПДР чи безпечної поведінки за кермом

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
  • Про встановлення кримінальної відповідальності за незаконний призов на військову службу особи,яка є непридатною, до такою служби,або має відстрочку від призову.

    Підписів 12

    Дата відповіді 16.09.2019

    Акімов Єрофій Євгенович
    Відповідь на електронне звернення
    06 травня, 2019
    16 вересня, 2019
    06 серпня, 2019
    12

    На жаль,у країні почастішали випадки призову на військову службу громадян,які непридатні до такої служби.Відомі численні випадки насильного приводу до військомату,незаконного залучення поліціїї та ін. правоохоронних органів до пошуку призовників без вмотивованого рішення суду і т.д.

    Такі дії є злочином як проти держави,так проти особи,яку призивають,оскільки вона не спроможна виконувати обов`язки військової служби,а держава втрачає обороноздатність.До того ж,така практика взагалі неможлива в умовах прийняття України до складу НАТО.

    Керуючись ст.3,17,19,29,33,40,65 Конституції України пропоную:

    1.Створити законопроект про кримінальну відповідальність щодо посадових осіб,які порушуют порядок призову на строкову військову службу.

    2.Доповнити Кримінальний кодекс України статею 335-1 у такій редакції:


    Завідомо незаконний призов на строкову військову службу,військову службу за призовом осіб офіцерського складу

    1.Призов на строкову військову службу,військову службу за призовом осіб офіцерського складу особи,яка завідомо непридантна до такої служби,має відстрочку,або з грубим порушенням порядку призову,передбаченого законодавтсвом-

    карається штрафом в розмірі від 600 до 1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років

    2.Діяння,передбачене частиною першою,вчинене щодо двох чи більше осіб або пов`язане з підробленням документів чи вчиненням іншого обману-

    карається штрафом в розмірі від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців або обмеженням волі на строк до 3 років.

    3.Діяння,передбачене частиною першою та другою,пов`язане з незаконним приводом або затриманням, грубим перевищенням повноважень,наданих посадовій особі,що здійснює призов,або вчинене під час мобілізації,воєнного чи надзвичайного стану,або таке,що призвело до тяжких наслідків-

    карається обмеженням волі на строк від 2 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.

    ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
  • Заборонити ввезення на територію України, виробництво, торгівлю, застосування та рекламування хімічних препаратів, що містять хімічну сполуку Гліфосат

    Підписів 70

    Дата відповіді 16.09.2019

    Бачинський Олег
    Відповідь на електронне звернення
    08 квітня, 2019
    16 вересня, 2019
    08 липня, 2019
    70

    Заборонити ввезення на територію України, виробництво, торгівлю, застосування та рекламування хімічних препаратів, що містять хімічну сполуку Гліфосат

    АГРАРНА ПОЛІТИКА І ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ  |  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ   
  • Про здійснення постійного громадського контролю за пленарними засіданнями Верховної Ради України

    Підписів 19

    Дата відповіді 13.09.2019

    Мельниченко Сергій Григорович
    Відповідь на електронне звернення
    02 травня, 2019
    13 вересня, 2019
    02 серпня, 2019
    19

    Для висвітлення діяльності Верховної Ради України, народних депутатів України та здійснення громадського контролю за діяльністю народних депутатів під час пленарних засідань, зобов'язати телеканал "Рада" постійно вести трансляцію та демонструвати всю сесійну залу Верховної Ради у реальному часі.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ   
  • дозволити безкоштовне розмитнення авто учасникам АТО. УБД без права продажу на 5 років

    Підписів 72

    Дата відповіді 13.09.2019

    Басов Сергей Васильевич
    Відповідь на електронне звернення
    13 травня, 2019
    13 вересня, 2019
    13 серпня, 2019
    72

    пільгове розмитнення авто учасникам АТО. УБД

    СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Відновлення програми для молодих сімей та одиноких матерів "Доступне житло!"

    Підписів 682

    Дата відповіді 13.09.2019

    Ярославська Оксана Миколаївна
    Відповідь на електронне звернення
    08 травня, 2019
    13 вересня, 2019
    08 серпня, 2019
    682

    Прошу розглянути питання доступного житла, а саме кредитування житла державою у співвідношенні 50/50 з молодими сім'ями під доступний відсоток банку в національній валюті!

    ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА   
  • Збільшення академічної та соціальної стипендії

    Підписів 31

    Дата відповіді 13.09.2019

    Іванов Євгеній Вікторович
    Відповідь на електронне звернення
    06 травня, 2019
    13 вересня, 2019
    06 серпня, 2019
    31

    У зв'язку з соціально-економічною ситуацією в країні - є необхідним створити потужну підтримку майбутнім працівникам - теперішнім студентам. Тому ми вважаємо що завданням країни є надати оптимальне соціальне забезбечення отримувачів академічної та соціальної стипендії. Просимо підтримати дану ініціативу, розглянувши всі можливі варіанти покращення та збільшення суми даної фінансової допомоги.

    ОСВІТА, НАУКОВА, НАУКОВО-ТЕХНІЧНА, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ  |  СІМ’Я, ДІТИ, МОЛОДЬ, ГЕНДЕРНА РІВНІСТЬ, ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА І СПОРТ  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Про заборону використання мікрохвильової зброї, введення кримінальної відповідальності за її застосування та встановлення законодавчого порядку проведення експертизи на предмет її застосування до людини та відшкодування за це.

    Підписів 8

    Дата відповіді 13.09.2019

    Лейко Анатолій Михайлович
    Відповідь на електронне звернення
    24 квітня, 2019
    13 вересня, 2019
    24 липня, 2019
    8

    Пропоную на законодавчому рівні заборонити застосування мікрохвильової зброї, що широко застосовується спецслужбами для дистанційного катування, не залишає слідів та має серйозні наслідки для здоров'я, встановити кримінальну відповідальність за її застосування, розробити порядок проведення експертизи щодо її застосування до людини та виплати компенсацій за це.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Щодо відставки Голови та членів правління НСТУ у зв’язку із суттєвим порушенням останніми вимог Коституції та законів України під час проведення відбору на «Євробачення 2019»

    Підписів 58

    Дата відповіді 13.09.2019

    Бойчук Олександр
    Відповідь на електронне звернення
    05 березня, 2019
    13 вересня, 2019
    05 червня, 2019
    58

    Для модераторів петицій: На сайті міститься петиція про припинення повноваження ЧЛЕНІВ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ НСТУ. В моїй петиції йдеться про відставку ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ НСТУ. ЦЕ РІЗНІ ОРГАНИ, А ВІДПОВІДНО - РІЗНІ ПЕТИЦІЇЇ.
    Відповідно до Закону України «Про суспільне телебачення та радіомовлення» та статуту ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», головною метою НСТУ є задоволення інформаційних потреб суспільства, залучення громадян до обговорення та вирішення найважливіших соціально-політичних питань, забезпечення національного діалогу.
    Згідно ст.3 ЗУ «Про суспільне телебачення та радіомовлення», діяльність НСТУ базується на принципах вільного вираження поглядів, думок і переконань, пріоритету суспільних інтересів над комерційними та політичними, відсутності дискримінації за будь-якою ознакою. В статті 4 вищевказаного закону закріплено основні завдання НСТУ, одним з яких є сприяння зміцненню міжнародного авторитету України.
    У відповідності до п.1.4 Правил проведення в Україні національного відбору представника України на участь у 64-му Пісенному конкурсі «Євробачення» (далі – Правила відбору), ТОВ «ТЕЛЕКАНАЛ СТБ» проводить національний відбір представника України на участь у Конкурсі у партнерстві з НСТУ, з метою визначити представника та пісню, що представлятимуть Україну на Конкурсі.
    23.02.2019 за підсумками голосування суддів та глядачів, безумовним переможцем відбору на «Євробачення 2019» обрано співачку MARUV. Хотілось би наголосити, що відповідно до п.3.8 Правил відбору результати голосування суддів та глядачів є остаточними, перегляду та оскарженню не підлягають.
    Підсумки даного голосування юридично та фактично є результатом національного діалогу та суспільного запиту, що має забезпечуватися відповідно до закону НСТУ шляхом залучення громадян до вирішення найважливіших соціально-політичних та культурних питань.
    В послідуючому, нехтуючи суспільним вибором, з боку НСТУ співачці MARUV було запропоновано договір про участь у 64-му Пісенному конкурсі «Євробачення», який містив завідомо невигідні та дискримінаційні умови: штраф у розмірі 2 000 000 гривень за порушення умов договору, заборона імпровізації на сцені, необхідність узгодження будь-яких дій з НСТУ та забов’язання щодо участі у заходах, які плануються НСТУ, заборона концертної діяльності на території Російської Федерації протягом визначеного часу.
    На дискримінаційний по відношенню до співачки MARUV характер договору вказує зокрема той факт, що подібні умови договору не застосовувались до переможців попередніх національних відборів на Євробачення.
    Таким чином, правлінням НСТУ грубо порушено принцип, закріплений в статті 3 профільного закону - відсутність дискримінації за будь-якою ознакою.
    Крім того, після відмови MARUV від підписання завідомо невигідного договору, голова та члени правління НСТУ в засобах масової інформації неодноразово в напіввідкритій та відкритій формах зазначали, що подібне відношення до співачки мотивоване її політичною позицією та невідповідністю цієї позиції загальноприйнятній ідеології.
    Хотілось би окремо наголосити, що співачкою не висловлювались будь-які думки та погляди, які суперечили б Конституції України та ставили під сумнів суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність країни.
    Таким чином, НСТУ було грубо порушено ст.15 Конституції України, згідно з якою жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов’язкова, а суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності.
    Крім цього, НСТУ знівельовано принципи її діяльності відповідно до ст.3 профільного закону, якою закріплено пріоритет суспільних інтересів (суспільного вибору) над комерційними та політичними інтересами.
    Заполітизованість відбору та його результати стали широко обговорюватись в ЗМІ багатьох держав, що негативно відобразилось на міжнародному авторитеті України .
    Таким чином, діями НСТУ досягнуто абсолютно протилежного результату до завдань, що ставляться перед нею в ст.4 профільного закону, зокрема – завдання сприяти зміцненню міжнародного авторитету України.
    Я вже не говорю про такі дрібниці, як порушення НСТУ п.2.6 Міжнародних правил проведення пісенного конкурсу «Євробачення», в яких прямо визначена заборона політизації та інструменталізації конкурсу. Однак, саме НСТУ мала намір використати представника України на «Євробаченні» як політичний інструмент для просування ідеологічної пропаганди.
    Враховуючи вищевикладене, зважаючи на те, що ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" є публічним акціонерним товариством, 100 відсотків акцій якого належать державі, а засновником ПАТ «НСТУ» є Кабінет Міністрів України, -
    Прошу Верховну Раду України скерувати звернення до КМУ та Наглядової ради НСТУ щодо дострокового припинення повноважень голови та членів правління НСТУ.

    ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ   
  • Відміна заборони будувати домашні сонячні станції на власній землі (відміна правки 24)

    Підписів 786

    Дата відповіді 12.09.2019

    Стецюк Григорій Анатолійович
    Відповідь на електронне звернення
    20 травня, 2019
    12 вересня, 2019
    20 серпня, 2019
    786

    Відмінити скандальну поправку 24 прийняту 25 квітня з порушенням Верховною радою України про заборону будувати СЕС на присадибних ділянках на землі. (ненадання "зеленого" тарифу наземним домашнім сонячним електростанціям (СЕС)), ("Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії" №8449-д).Весь світ дозволяє і отримує переваги в енерго розвитку а ми дбаємо за олігархів

    ПРОМИСЛОВА ПОЛІТИКА   
  • Щодо законодавчої заборони особам, які мають судимість за вчинення корупційного правопорушення, обіймати посади осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

    Підписів 60

    Дата відповіді 12.09.2019

    Лейко Анатолій Михайлович
    Відповідь на електронне звернення
    20 травня, 2019
    12 вересня, 2019
    20 серпня, 2019
    60

    Пропоную на законодавчому рівні заборонити особам, які притягувалися до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, обіймати посади осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування з метою усунення корупційних діянь вищеназваних посадових осіб.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Надати Національному антикорупційному бюро України право на автономне прослуховування.

    Підписів 9

    Дата відповіді 12.09.2019

    Лейко Анатолій Михайлович
    Відповідь на електронне звернення
    07 травня, 2019
    12 вересня, 2019
    07 серпня, 2019
    9

    З метою забезпечення ефективного функціонування Національного антикорупційного бюро України щодо здійснення ним своїх повноважень та розслідування кримінальних проваджень, віднесених до його підслідності, а також у зв'язку з тим, що зараз Бюро отримує дані від Служби безпеки України, злочини співробітників якої віднесені до підслідності Бюро, пропоную надати Національному антикорупційному бюро України право автономного зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Про посилення ( захист ) прав пайовиків ( інвесторів ) в будівництві.

    Підписів 7

    Дата відповіді 12.09.2019

    Почепа Віталій Сергійович
    Відповідь на електронне звернення
    22 квітня, 2019
    12 вересня, 2019
    22 липня, 2019
    7

    - По-перше вимагаємо достатньої відповідальності від забудовників.

    - Розробити законодавчу базу щодо застосуванням коштів пайовиків (інвесторів) - забудовником .

    - Розробити поправки до закону про пайове будівництво.

    - Створення Державного фонду для забезпечення забовязань забудовників за договором участі в пайовому будівництві .


    Ми в першу чергу дбаємо про безпеку залученних коштів пайовиків.

    ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |  ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА   
  • Внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306 "Про Правила дорожнього руху", зокрема у частині 15 щодо "ЗУПИНКИ І СТОЯНКИ транспортних засобів".

    Підписів 14

    Дата відповіді 12.09.2019

    Сівка Артур Ігорович
    Відповідь на електронне звернення
    15 квітня, 2019
    12 вересня, 2019
    15 липня, 2019
    14

    Чимало громадян нашої держави зіткнулись (або можливо чули про це) з такою проблемою як перешкоджаюче паркування
    власників (або користувачів) транспортних засобів прямо перед під`їздом жителів багатоквартирного будинку, що унеможливлює зручний та безпечний прохід в під`їзд (або вихід з нього), тим самим, порушуючи права громадян зокрема свобода пересування (Стаття 33 Конституції України), або ж навіть право на усунення небезпеки, яка загрожує життю та здоров`ю (Стаття 282 Цивільного Кодексу України) - наприклад: у зимній період, при утворенні ожеледиці, забезпечуються заходи щодо її знешкодження, покриття (піском з сіллю та ін.) - неналежним чином покрита ділянка асфальту, може призвести до негативних наслідків. Також перешкоджаюче паркування транспортних засобів прямо перед під`їздом жителів багатоквартирного будинку може бути причиною невчасного надання медичної допомоги. Враховуючи вище наведену позицію, прошу ввести зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306 "Про Правила дорожнього руху", зокрема ввести заборону щодо стоянки транспортних засобів у радіусі 10 метрів від під`їзду жителів багатоквартирного будинку та в подальшому запровадити адміністративну відповідальність за порушення цих заборон.

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН  |  ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК   
  • МОРАТОРІЙ НА БУДІВНИЦТВО ЯДЕРНИХ ЕНЕРГОБЛОКІВ

    Підписів 25

    Дата відповіді 12.09.2019

    Краківський Юрій Станіславович
    Відповідь на електронне звернення
    11 квітня, 2019
    12 вересня, 2019
    11 липня, 2019
    25

    Проект будівництва енергоблоків № 3 та 4 ХАЕС містить багато невизначеностей, економічних, екологічних та політичних ризиків.
    Пропонується ПРИЙНЯТИ Верховною радою України постанову щодо встановлення мораторію на будівництво енергоблоків.
    Основні причини зупинки проектування та будівництва
    1.Поглиблення залежності України від Російської Федерації. Постачальник «SKODA JS a.s.» перебуває у власності російського холдингу «Объединенные машиностроительные заводы», включені до «санкційного списку» РНБО України, що підтверджує наявність
    постачальника реакторної технології.
    2. Відсутність висновку про можливість і безпечність використання наявних на майданчику енергоблоків № 3 та 4 ХАЕС будівельних конструкцій .
    3. Запропонований реактор ВВЕР-1000 не обладнаний системами безпеки, що реалізуються на сучасних європейських реакторах.
    Для охолодження чотирьох реакторів на Хмельницькій АЕС не вистачатиме води.
    4.Відсутність достаньо резервів води для охолодження реакторів
    5.Відсутність розрахунків будівництва альтернативних джерел енергії (сонячна, гідро) для вироблення аналогічної кількості енергії за запропонований бюджет.
    6.Потреба закупівлі урану (сировини) через відмову від ядерного статусу
    7.Забруднення навколишнього середовища додатковими відходами, збільшення захворюваності населення на онкологічні хвороби та інші ускладнення.
    Нам жити в цій крані!
    https://ecoaction.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/KhAES-3-4_UA_web.pdf

    ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО   
  • Заборона використання поліетиленових пакетів

    Підписів 2880

    Дата відповіді 12.09.2019

    Шевченко Микола Сергійович
    Відповідь на електронне звернення
    08 квітня, 2019
    12 вересня, 2019
    08 липня, 2019
    2880

    Пропоную повністю заборонити з 1 січня 2020 року використання в Україні поліетиленових пакетів.

    ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |  ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ   
  • Ввести в Україні гарантований щомісячний безумовний дохід в розмірі реального прожиткового мінімуму.

    Підписів 30

    Дата відповіді 12.09.2019

    Боев Ростислав Дмитриевич
    Відповідь на електронне звернення
    13 травня, 2019
    12 вересня, 2019
    13 серпня, 2019
    30

    З метою подолання соціально-економічної кризи, забезпечення природних прав кожної людини, обліку та планування соціальних і економічних процесів ввести в Україні щомісячні електронні нарахування на особисті рахунки всіх проживаючих на території України людей незалежно від їхнього віку додаткового безумовного доходу в розмірі реального прожиткового мінімуму. Безумовний щомісячний дохід не підлягає накопиченню і покликаний забезпечити гарантоване задоволення поточних мінімальних потреб.

    Безумовний дохід не підлягає переведенню в готівку і може бути використаний виключно для електронних розрахунків за товари і послуги. Всі невикористані протягом звітного місяця кошти безумовного доходу автоматично анулюються в момент зарахування чергової суми безумовного доходу. Безумовний дохід не підлягає оподаткуванню і не залежить від будь-яких інших доходів.

    Введення безумовного доходу дозволить забезпечити в Україні соціальну стабільність і стійке економічне зростання в результаті активізації всіх економічних процесів при їх максимальної прозорості для всього суспільства. Істотне підвищення маси електронних розрахунків призведе до зниження потреби в готівці і як наслідок до зниження злочинності.

    Електронний облік і аналіз витрат дозволить Уряду України здійснювати обґрунтоване планування і оперативне управління по задоволенню потреб населення в товарах і послугах шляхом проведення тендерів на виробництво товарів і послуг, будівництво або реконструкцію виробничих потужностей та проведення конкурсів на отримання державного фінансування для приватного підприємництва.

    Для ведення платіжних операцій щодо безумовного доходу призначити на конкурсній основі банківську установу що має необхідну інфраструктуру.

    Прошу всіх максимально підтримати цю петицію і тим зробити свій особистий вклад у справу будівництва України своєї мрії.

    ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |  ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ, РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВ І СВОБОД ГРОМАДЯН   
  • Дата інавгурації шостого Президента України

    Підписів 4

    Дата відповіді 10.09.2019

    Устінова Юлія
    Відповідь на електронне звернення
    13 травня, 2019
    10 вересня, 2019
    13 серпня, 2019
    4

    Враховуючи те, що:
    - 19 травня 2019 року в Україні День пам'яти жертв політичних репресій;
    - вимоги обраного на чергових президентських виборах шостого Президента України про призначення днем інавгурації 19 травня 2019 року нічим не обгрунтовані;
    - повноваження п'ятого Президента України закінчуються 06 червня 2019 року;
    а також враховуючи правила дипломатичного етикету та положення чинного законодавства України вимагаємо:
    - не призначати датою інавгурації шостого Президента України 19 травня 2019 року;
    - дату інавгурації шостого Президента України призначити на проміжок часу з 01 червня 2019 року по 03 червня 2019 року.

    ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ