Підписів 84
Дата відповіді 03.03.2020
Шановні народні депутати! Попри те, що Україна обрала євроінтеграційний політичний курс, нині абсолютно протилежні вектори задаються органами законодавчої та виконавчої влади у сфері мисливськогосподарської діяльності! На відміну від країн Євросоюзу наша держава згорнула фінансову підтримку цієї важливої галузі з винятковими екологічними, зокрема охоронними і біорегуляторними функціями. Більше того, наразі значна частина державних діячів, за підтримки фінансованих з-за кордону зоозахисних громадських організацій, будують на знищенні мисливської галузі політичні піар-кампанії, займаючись відвертим та зручним для себе екопопулізмом, котрий не передбачає жодних практичних кроків для збереження довкілля. Як результат, нині в Україні об’єкти природо-заповідного фонду нерідко знаходяться у ще гіршому екологічному стані аніж мисливські угіддя, а мисливська галузь зазнає постійно зростаючих утисків, зокрема таких як: закриття весняного полювання, неправомірне та безперспективне занесення мисливських видів тварин до Червоної книги, скорочення площ угідь і строків полювання, обмеження повноважень єгерської служби у боротьбі з браконьєрством, постійні спроби провести через Верховну Раду антимисливські законопроекти, останній з яких (№ 2232) по суті передбачає знищення мисливської кінології та ставить під загрозу епізоотичне благополуччя країни у цілому! Все це давно не притаманно країнам ЄС на яких ми рівняємося. Мисливців і мисливську галузь там шанують, фінансують і всіляко підтримують, а екорадикалів, навпаки, перевіряють на фінансову доброчесність та притягують до відповідальності!
Головним мисливським документом Євросоюзу вважається Європейська Хартія полювання і біорізноманіття (European Charter on Hunting and Biodiversity, 2007), розроблена за ініціативою Парламентської Асамблеї Ради Європи. Ще у 2007 році Постійний комітет Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі на 27-му засіданні в Страсбурзі прийняв Рекомендацію № 128 що спонукала усі сторони та наглядачів Бернської конвенції (Берн, 1979), яка зокрема ратифікована Україною, прийняти до уваги цю Хартію, а викладеними в ній принципами керуватися при формуванні та реалізації державних природоохоронних політик країн-учасниць з метою забезпечення сталого мисливськогосподарського користування, як інструменту збереження угруповань диких тварин та середовищ їх існування. Проте, в України положення Хартії донині ігноруються владою і не використовуються у процесі законотворчої і нормотворчої діяльностей.
У зв’язку з вищезазначеним ми, мисливці та небайдужі до долі українського довкілля громадяни, ВИМАГАЄМО ЗУПИНИТИ ПРОЦЕСИ НИЩЕННЯ ВІТЧИЗНЯНОЇ МИСЛИВСЬКОЇ ГАЛУЗІ та ПРИЙНЯТИ НА ДЕРЖАВНОМУ РІВНІ КУРС ФОРМУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ МИСЛИВСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ВІДПОВІДНИЙ ЗАДЕКЛАРОВАНИМ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ ТА БЕРНСЬКОЮ КОНВЕНЦІЄЮ КЕРІВНИМ ПРИНЦИПАМ!
Підписів 2
Дата відповіді 03.03.2020
Розробити новий закон України про фінансування політичних партій із державного бюджету, який передбачав :
право політичних партій на бюджетне фінансування, якщо на останніх чергових чи позачергових виборах народних депутатів вони набрали не менше 2 % голосів виборців. Рішення про надання партії держфінансування приймається Національним агентством з питань запобігання корупції.
право партій подати заяву про відмову від бюджетного фінансування.
До проведення перших парламентських виборів з моменту вступу в дію закону, державне фінансування щоквартально почнуть отримувати ті партії, які подолали 5-відсотковий бар'єр на парламентських виборах 2019 року, — за умови що до цього часу вони подадуть фінансовий звіт за новою, описаною в законі формою та пройдуть аудит.
Тим більше цей закон був передумовою безвізового режиму. У той час 2 жовтня 2019-го Верховна рада скасувала фінансування партій, що не подолали 5% бар'єру на виборах, до цього фінансування отримували всі партії, що набрали щонайменше 2% голосів виборців.
Головним завданням закону є зменшення ризиків політичної корупції шляхом внесення комплексних змін до законодавства України у сфері фінансування політичних партій та передвиборчої агітації, зокрема:
Зниження рівня залежності партій від фінансування приватними донорами (олігархами, промислово-фінансовими групами і так далі);
Створення умов для вільної та чесної міжпартійної конкуренції та розвитку нових партій шляхом введення державного фінансування партій;
Посилення прозорості фінансування політичних партій та їх місцевих організацій, а також посилення прозорості фінансування передвиборної агітації;
Встановлення ефективних, пропорційних та дієвих санкцій за порушення у сфері фінансування партій і передвиборної агітації.
Суму, яку виділятимуть із бюджету на держфінансування партій визначатимуть за формулою: 2 % мінімальної зарплати потрібно буде помножити на кількість виборців, які взяли участь у останніх парламентських виборах. Більшу частину коштів розділять між партіями пропорційно: хто більше голосів набрав, той більше грошей і отримає. Десять додаткових відсотків стануть своєрідним «гендерним бонусом»: їх порівну розподілять між тими партіями, у яких на кожну трійку виборчого списку припадає бодай одна жінка.
Прошу підтримати цю петицію.
Підписів 15
Дата відповіді 03.03.2020
Шановні депутати! Звертаюся до вас як до свідомих і небайдужих громадян нашої країни і як просто до людей! Пропоную вам встановити заборону на продаж алкоголю по всій території України, а також заборону на виготовлення і продаж алкоголю в домашніх умовах.
Думаю, вам відомий згубний вплив спиртного: хворіють і вмирають рідні і близькі, руйнуються сім'ї, ллються потоки сліз матерів і дружин, непоправно підриваються їх нерви, серце і психологічне здоров'я! Криміногенне становище в країні залишає бажати кращого: дтп, крадіжки, бійки, домашнє насильство, тиранія, вбивства дорослих і дітей здебільшого відбуваються в стані алкогольного сп'яніння!
Пропоную два варіанти боротьби з вживанням алкоголю:
1) заборона на продаж алкоголю по всій території країни, а також однозначна і безповоротна заборона на його виготовлення, вживання і продаж в домашніх умовах, за порушення обов'язкова виплата штрафу в розмірі двадцяти прожиткових мінімумів, встановлених державою;
або
2) встановлення фіксованої ціни за обсяг 0,5 л будь-якого 40 ° -ка градусного і вище спиртного напою, що дорівнює половині прожиткового мінімуму, встановленого державою. Пиво, вина, ігристі вина, слабоалкогольні напої встановити за ціною не менше чверті прожиткового мінімуму, встановленого державою.
Готова всіляко сприяти. Скажімо тверде НІ алкоголю і тверде ТАК здоров'ю, щастю і гармонії в сім'ях. Адже процвітаюча країна починається з здорових і щасливих людей!
Підписів 26
Дата відповіді 03.03.2020
Стара редакція
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального
Стаття 15-3. Обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів
{Назва статті 15-3 в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2275-VI від 20.05.2010}
Забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:
1) особами, які не досягли 18 років;
2) особам, які не досягли 18 років;
3) у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;
{Пункт 3 частини першої статті 15-3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2275-VI від 20.05.2010}
4) у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій;
5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);
6) з торгових автоматів;
7) на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива);
8) поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар);
9) у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;
{Положення щодо заборони продажу тютюнових виробів у споживчих упаковках, що містять менше 20 сигарет, набирають чинності з 1 січня 2011 року - див. абзац другий пункту 1 розділу II Закону № 1824-VI від 21.01.2010}
10) з рук;
11) у невизначених для цього місцях торгівлі.
{Частина перша статті 15-3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1512-VI від 11.06.2009; в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010}
Забороняється продаж товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби.
{Частина друга статті 15-3 в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010}
На час проведення масових заходів сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть заборонити або обмежити продаж пива (крім пива у пластиковій тарі), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та куріння тютюнових виробів.
{Частина третя статті 15-3 в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010}
Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов'язаний отримати у покупця, який купує пиво (крім безалкогольного), алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.
{Частина статті 15-3 в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010}
У разі відмови покупця надати такий документ продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів такій особі забороняється.
{Частина статті 15-3 в редакції Закону № 1824-VI від 21.01.2010}
Продаж алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці дозволяється тільки суб'єктам господарювання громадського харчування та спеціалізованим відділам, що мають статус суб'єктів господарювання громадського харчування, підприємств з універсальним асортиментом товарів.
{Статтю 15-3 доповнено частиною згідно із Законом № 195-IV від 24.10.2002 - набирає чинності з 01.01.2003 року; в редакції Закону № 2189-IV від 18.11.2004}
Продаж вин столових здійснюється без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням книжок та книг обліку розрахункових операцій.
{Статтю 15-3 доповнено частиною згідно із Законом № 2189-IV від 18.11.2004; в редакції Закону № 2275-VI від 20.05.2010}
Продаж вин з доданням спирту (виноматеріалів оброблених) виноградних власного виробництва ординарних та марочних на розлив з тари місткістю від 50 до 600 л дозволяється суб'єктам господарювання первинного та змішаного виноробства виключно за місцем розташування таких суб'єктів господарювання у межах адміністративно-територіальних одиниць (міст, селищ, сіл) із сплатою акцизного податку у розмірі, встановленому Податковим кодексом України, якщо у ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями про це є відповідний запис органу, що видав таку ліцензію. Річні обсяги продажу вин (виноматеріалів оброблених) на розлив такими суб'єктами господарювання не можуть перевищувати 20 відсотків від річного обсягу вироблених виноматеріалів.
{Статтю 15-3 доповнено частиною згідно із Законом № 2189-IV від 18.11.2004; із змінами, внесеними згідно із Законами № 2275-VI від 20.05.2010, № 2856-VI від 23.12.2010}
Сільські, селищні та міські ради в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці можуть встановлювати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений рішенням таких органів час доби.
{Статтю 15-3 доповнено частиною дев'ятою згідно із Законом № 2376-VIII від 22.03.2018}
{Текст статті 15-3 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2275-VI від 20.05.2010}
{Закон доповнено розділом IV-1 згідно із Законом № 3032-III від 07.02.2002}
Нова редакція
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального
Стаття 15-3. Обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів
Забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів:
1) особами, які не досягли 21 років;
2) особам, які не досягли 21 років;
3) у приміщеннях та на території навчальних закладів, закладів охорони здоров'я, крім ресторанів, що знаходяться на території санаторіїв;
4) у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що здійснюють торгівлю товарами дитячого асортименту або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій;
5) у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі);
6) з торгових автоматів;
7) на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива);
8) поштучно (для тютюнових виробів, крім сигар);
9) у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет;
Змінити закон
Підписів 1
Дата відповіді 02.03.2020
Вільний ринок землі має бути в декілька етапів:
1.першу чергу в доступі до аукціонів з продажу землі та доступ до іпотек з низьким % надати громадянам України з першочерговими потребами: переселенці, ветерани, пенсіонери, студенти та безробітні, інші категорії з потребами.
( логіка думаю зрозуміла, люди з особливими потребами та низьким фінансовим рівнем стартують формування мертвого ринку на доступних для них цінах. Люди з особливими потребами отримують своє місце в своїй державі по мінімальній ринковій ціні, вони залишаються розвивати Україну, а не їдуть за кордон)
2. Категорію в черзі доступу на ринок землі надати громадянам України з річним доходом до півмільйона гривень.
Це більшість звичайоного населення Украіни.
(Логіка зрозуміла надати доступ звичайного населення на ринок по нормальним цінам, формування ринку)
3. категорія (доступ громадян з доходом більше півмільйона гривень. Не допускати олігархів і їх родичів.
4. Категорія доступ українських компаній до ринку землі.
Теж логічна річ, після населення України допустити українські компанії, не допускати компанії олігархів і їх близьких родичів.
5. Дати доступ олігархам і їх близьким родичам.
Іноземним громадянам та компаніям надавати землю в оренду, максимум 50 років, якщо є обґрунтована потреба в більшому терміні для реалізації проекту то мають подати план проекту.
Підтримувати ринок продажу землі тільки українцям!
Іноземцям виключно оренда!
Якщо іноземці захочуть інвестувати, ми заробимо набагато більше на своїй землі здаючи її в оренду!
Ринок має бути та іноземні інвестиції теж.
Та іноземні інвестиції прийдуть тільки за умови низького податку і чесних суддів , а земля може бути надана іноземцям і в оренду. І тоді всі будуть щасливі, українці володітимуть землею та матимуть дохід від оренди своєї землі, а не будуть найманцями на іноземних компаніях.
Підписів 7
Дата відповіді 02.03.2020
Пропоную з метою забезпечення принципу прозорості державної служби розміщати на сайтах Офіційного інтернет-представництва Президента України, Урядового порталу, Офіційного веб-порталу Верховної ради України та центральних органів державної влади держави Україна перелік їх посадових та службових осіб з фото, а також автобіографічні відомості відповідно до облікової картки державного службовця.
Підписів 3
Дата відповіді 02.03.2020
Різниця між особистою і приватною власністю полягає в тому, що перша призначена для особистого користування і не використовується для отримання прибутків, друга ж, використовується для отримання прибутків. Тобто, зубна щітка, яка використовується особисто для особистих потреб — не приватна, а особиста власність. А, наприклад, завод з виробництва зубних щіток, тамтешнє обладнання, зубні щітки в вигляді товару, тобто засоби виробництва — приватна власність.
Ми живемо при капіталізмі, оскільки у 1991 році ми відкотилися назад, у менш прогресивну суспільно-економічну формацію: з соціалізму (першої фази комунізму) до капіталізму. Капіталістичне суспільство — класове суспільство.
Класи при капіталізмі: буржуазія (клас експлуататорів), дрібна буржуазія і пролетаріат (класс експлуатованих).
Буржуй=буржуа=капіталіст — особа, що володіє засобами виробництва, особисто на них не працює, експлуатує працю найманих працівників, живе за рахунок додаткової вартості, що виробляється додатковою працею під час додаткового робочого часу.
Дрібний буржуа — особа, яка володіє засобами виробництва і особисто на них працює, працює на себе.
Пролетар — найманий працівник — особа, що не володіє засобами виробництва, працює за заробітну плату.
Робочий час, як і праця, як і вартість поділяються на необхідні і додаткові.
Під час необхідного робочого часу необхідною працею пролетар виробляє таку вартість, що дорівнює його заробітній платі (змінному капіталу).
Під час додаткового робочого часу додатковою працею пролетар виробляє додаткову вартість, що повністю присвоюється капіталістом.
В Союзі РСР уся (!) додаткова вартість, що вироблялася на підприємствах держави надходила до державного бюджету. В сучасній Україні ж, і результаті приватизації, що почалася у 1990-х роках, бюджет України щороку недоотримує велику суму коштів, оскільки капіталісти (приватні підприємці) сплачують до бюджету у вигляді податків лише частину додаткової вартості, інші йдуть на оновлення виробництва, треті у щось інвестуються, четверті — накопичуються, на п'яті — у капіталіста з'являються дорогі авто, власні палаци, власні яхти, і т.п.
Увага! Під час праці, власником засобів виробництва є той, хто отримує з них прибуток. Тобто, якщо у вас є, наприклад, особистий ноутбук, і ви влаштовуєтесь у якусь фірму, де його треба використовувати, то на час роботи цей ноутбук, хоча й особистий, належить, як не дивно, не вам, а власнику цієї фірми.
Підписів 0
Дата відповіді 02.03.2020
На сьогоднішній день комунальні підприємства не спалчують не податок на землю , ні податок на нерухомість, хоча надають такі самі послуги як і приватні підприємтсва. За для усунення податкової дескримінації вимагаємо відмінити льготи для комунальних підприємств, щодо сплати податку на землю, та податку на нерухоме майно
Підписів 11
Дата відповіді 02.03.2020
Відміна по всій Україні ПДВ та впровадити податок з продажу 5-7% (як в провідних країнах світу) + соціальний податок 10-12%.
Підписів 7
Дата відповіді 02.03.2020
Прошу народних депутатів внести на розгляд Верховної Ради України та ухвалити законопроект про
1) зменшення розмірів ставок судового збору у 4 рази;
2) скасування нині діючої норми Закону України "Про судовий збір" про сплату судового збору за кожну позовну вимогу, а впровадження натомість однієї ставки судового збору за подання позову вцілому, незалежно від кількості пов'язаних позовних вимог;
3) скасування сплати судового збору за апеляційне та касаційне оскарження;
4) зменшення граничної межі доходу, відповідно до якої особа отримує право на зменшення розміру/розстрочення/відстрочення сплати судового збору - до рівня, якщо сума судового збору перевищує 20% її середньомісячного доходу за попередні 6 місяців;
5)зменшення авансового внеску на вікриття виконавчого провадження у 4 рази щодо майнового позову і до наступних розмірів прожиткового мінімуму щодо немайнового позову (0,5 прожиткового мінімуму стосовно фізичної особи та 1 прожиткового мінімуму стосовно юридичної особи).
Впровадження цих змін значно полегшить доступ громадян до правосуддя, створить умови для спрощення захисту ними своїх порушених прав і свобод у судовому порядку, що особливо критично та конче необхідно для незахищенних верств населення (пенсіонерів, дітей, підлітків, малозабезпечених сімей та осіб, що опинилися у скрутних обставин життя).
Переконливо прошу підтримати!
Підписів 3
Дата відповіді 27.02.2020
Пропоную розмістити на сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України, Урядового порталу, Офіційного веб-порталу Верховної ради України та центральних органів виконавчої влади анкети доброчесності їх посадових та службових осіб, розробити та впровадити порядок таємної перевірки доброчесності посадових та службових осіб органу, що забезпечує діяльність Президента України, Кабінету міністрів України, Верховної ради України та центральних органів виконавчої влади.
Підписів 2
Дата відповіді 27.02.2020
Пропоную з метою забезпечення права громадян держави Україна та тих, хто тимчасово перебуває на території держави Україна, на безоплатність послуг, що надаються органами державної влади та органами місцевого самоврядування; підприємствами, установами та організаціями; особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, створити в органі державної влади, що забезпечує здійснення Президентом України своїх повноважень, Верховній раді України та Кабінеті міністрів України держави Україна уповноважені підрозділи з питань запобігання та протидії корупції, а також розмістити на їх офіційних веб-сайтах форми для повідомлення про корупцію.
Підписів 7
Дата відповіді 27.02.2020
Національним законодавством не визнається будь-яка форма евтаназії в Україні, зокрема, про це йдеться в п. 2 ст. 52 Основ законодавства про охорону здоров’я України, який забороняє пасивну евтаназію, а також в п. 3 ст. 52 цього нормативного акту, де забороняється й активна евтаназія.
Опитування, проведене центром соціологічних досліджень порталу «СуперДжоб» 17 квіт. – 10 трав. 2007 р., показало, що 51% українців вважають, що людина має право скористатися допомогою лікарів з метою добровільної смерті.
В законодавстві України були певні спроби (зокрема, 05.02.2010 р.) частково узаконити евтаназію. Проте слід нагадати, що насправді в усіх цивілізованих країнах «убивство із співчуття» зберігається на практиці незалежно від того, дозволено воно законом чи ні.
Декриміналізація евтаназії, вказує Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) в документі «Питання й відповіді про евтаназію» від 10.09.2003 р., дозволить контролювати цей процес і обмежити його чіткими рамками закону.
Необхідно впровадити активну евтаназію за добровільною згодою та з виїзними мобільними групамми.
Умисне ненадання -злочинна бездіяльність!!!
Довідка. Евтаназія — позбавлення життя лікарем смертельно хворого, термінального пацієнта, який терпить сильні фізичні чи моральні страждання, здійснене на осмислене прохання хворого, в суворій відповідності до встановленої законом процедури.
Ортаназія — майже ті самі показання, що й для евтаназії. Але якщо для евтаназії прохання про позбавлення життя висловлює безпосередньо сам пацієнт, то при ортаназії це роблять його законні представники або суд. Це випадок дітей, немовлят, недієздатних громадян.
САЛ — самогубство, асистоване лікарем. Якщо при евтаназії, ортаназії процедуру припинення життя проводить лікар, то в цьому разі це робить сам пацієнт. Лікар виписує рецепт із зазначенням летальної дози препарату, а також надає консультацію щодо його вживання для досягнення бажаного для пацієнта результату.
Підписів 493
Дата відповіді 27.02.2020
Призначити заробітну плату народним депутатам на рівні прожиткового мінімуму.
Щоб депутати зрозуміли, як це "жити" на мінімалку та виживати, при таких цінах...
Підписів 22
Дата відповіді 27.02.2020
Заборонити вживання спиртних напоїв в громадському транспорті та на зупинках.
Підписів 6
Дата відповіді 27.02.2020
Всі учасники мають нести однакову відповідальність, як автомобіліст, який перевищує швидкість, так і пішохід, який при наявності пішоходного переходу переходить дорогу в недозволеному місці або переходить на червоне світло світлофору. Також дати можливість іншим учасникам дорожнього руху робити відео- та фотофіксацію фактів порушень зі сторони пішоходів
Підписів 0
Дата відповіді 27.02.2020
Шановний пане президент. Шановні депутати Верховної Ради України
Прошу Вас, внести зміни в статтю 122 адміністративного кодексу україни.
Стаття 122. Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху
Узаконити для водіїв-порушників штраф 5000 грн, які проїжджають на червоний сигнал світлофора.
Водії порушники, в більшості випадків, ігнорують червоний сигнал світлофора, рухаючись по проїздній частині збивають пішоходів, влаштовують дтп з іншими учасниками дорожнього руху.
Внаслідок, громадяни отримують тілесні ушкодження, іноді летальний випадок..
Підписів 5
Дата відповіді 27.02.2020
Пропоную з метою удосконалення сервісу електронних петицій до місцевих органів державної влади, органів місцевого самоврядування та Єдиної системи місцевих петицій держави Україна розглядати та надавати відповіді на всі петиції, подані до них, незалежно від набрання цими петиціями необхідної кількості голосів.
Підписів 0
Дата відповіді 27.02.2020
Шановні земляки, останнім часом спостерігаємо збільшення кількості ДТП, які виникають із вини водіїв ТЗ. Тим, часом пропонується допускати до складання іспитів на право керування ТЗ громадян, які самостійно опанували змістом навчальної програми, які використовують автошколи водіїв. З першого погляду дуже гарна пропозиція для тих, хто мріє стати водієм та не хоче витрачати час на відвідування навчальних закладів, які займаються підготовкою водіїв та надають теоретичні та практичні навички майбутнім учасникам дорожнього руху.
Досить одного бажання стати водієм та зібрати необхідну купу коштів для "вирішення питання". Якщо йти таким шляхом, то в зовсім недалекому майбутньому до кожного нового авто в подарунок буде посвідчення на право його керування.
Це вплине також на кожного пересічного громадянина України, так як всі ми та наші рідні і близькі є учасниками дорожнього руху. Послаблення підготовки водіїв транспортних засобів недопустиме враховуючи статистику дорожньо-транспортних пригод.
Непідготовлений водій за кермом транспортного засобу несе загрозу оточуючим, а також ризикує власним життям.
Уявіть ситуацію, що чоловіка оперує лікар-хірург, який прочитав декілька брошур, або переглянув відео та каналі YouTube та отримав диплом лікаря-хірурга за дивним збігом обставин правильно відповівши на тестові питання.
Підписів 200
Дата відповіді 27.02.2020
Проблема:
Систематичне нехтування власниками собак правил їх вигулу і як результат постійні напади собак без намордника і повідка на інших громадян з нанесенням шкоди їх здоров`ю та безпеці
Недостатність відповідальності дає змогу власникам регулярно порушувати ст.154 КУАП і продовжувати це робити й після накладання на них штрафу, оскільки сума не стимулює переглянути та докорінно змінити власні дії
Пропозиція, щодо вирішення
Внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме, до ст. 154:
1. Збільшити штраф до розміру від 100 до 170 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян для власників собак, дії яких підпадаюсь під статтю Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів, Кодексу України про адміністративні правопорушення (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/80731-10).
2. У випадку нанесення значної шкоди здоров`ю та майну громадян, які стали жертвами нападу собак через недотримання ст. 154 Порушення правил тримання собак і котів КУАП їх власниками, справу розглядати як кримінальне правопорушення.