Підписів 47
Дата відповіді 14.08.2020
Шановні депутати! Пропоную Вам ініціювати перед відповідними законодавчими органами України прийняття відповідного законодавчого документу для вирішення питання вивезення сміття та ліквідації стихійних сміттєзвалищ ,шляхом введення екологічного податку з кожного працюючого громадянина України. Розмір податку 1 % від заробітної плати за принципом війскового збору. Потенціал - 11,8 мільярдів гривен ( така сума була зібрана війскового збору в 2018 році). Зібрані кошти передавати до бюджетів місцевих рад - міських , селищних. За ці кошти місцеві ради організовують вивіз сміття, ліквідіцюю стихійних звалищ,упорядковуюють полігони самостійно або наймають виконавців. Чистота довкілля це здорове майбутнє наших дітей!
Вирішується питання фінасового забезпечення вивезення сміття та ліквідації стихійних сміттєзвалищ ;
Поліпшується екологія країни;
Створюються нові робочі місця;
Поступово ліквідуються всі смітники ,створюються сучасні полігони ТПВ;
Створюється моживість в майбутньому видобутку та використання біогазу накопиченого з упорядкованих полігонів ТПВ.
Підписів 39
Дата відповіді 14.08.2020
Також підтримка матерів з дітьми першочергово і на весь період декретної відпустки мінімум (від початку вагітності до досягнення дитиною 3 - 7 або 18 років) в достатньому рівні для винаймання/купівлі житла, і придбання інших товарів та послуг, які можуть знадобитися. Для відсутності необхідності постійних звернень за допомогою і комфортного материнства призначення одразу на весь обсяг декрету, як і материнський капітал, але більшого розміру.
Матері самостійно за бажанням і наявності умов (часу та інших ресурсів) знайдуть собі роботу. Зазвичай можливість і достатньо вільного часу для роботи виникає ближче до шкільного віку дитини.
Така дія вирішить питання з дитячими будинками. Краще інвестувати для рідної дитині матері, щоб запобігти потраплянню туди дітей. Дитячі будинки всеодно спонсують до виповнення дитині 18 років, можливо таке саме спонсорство зробити для матерів. Таким чином більшість дітей зростатимуть в власних родинах, незалежно від наявності і підтримки 2 з батьків чи родичів.
Кредитування для таких категорій обмежене.
Сучасний розмір допомог не дозволяє придбати житло і в деяких випадках навіть винаймати.
Вирішення цього питання підвищить рівень життя цієї категорії населення і таким чином відбуваються інвестиції в якість життя, рівня щастя виховання і розвитку майбутніх дорослих громадян, які будуть впливати на сфери життя Країни і Світу.
За дослідженнями виявлено, що в більшості випадків краще діти зростають в власних родинах.
За власними спостереженнями виявлено, що забезпечення для родин з дітьми потрібне в більшому розмірі ніж іншим категоріям громадян.
Гарною інвестиції в рівень життя і розвитку громадян в Державі буде підтримка матерів для змоги одразу на найкращому рівні забезпечувати життя з дитиною і її розвиток.
Підписів 5
Дата відповіді 14.08.2020
Прошу збільшити компенсаційну виплату особам які надають соціальні послуги, зокрема особам які наглядають за людьми старше 80-ти років, з 200 грн на місяць(!) хоча б до 3000 грн. 200 грн вистачає на 1 день, але ніяк не на місяць! Якщо враховувати пенсію людини старше 80-ти років, за якою наглядає певна особа, то вона у середньому дорівнює 3000 грн. На 3200 грн на місяць двом дорослим людям прожити НЕМОЖЛИВО, враховуючи те що окрім їжі треба ще куплять ліки, сплачувать комуналку, купувати одяг і т.і.!
Я доглядаю за батьком якому 88 років. Він безпорадний як маленька дитина! Ми гуляємо разом і я піддержую його, бо якщо він спіткнеться і впаде то ніколи вже не підведеться!.. Лишати його вдома одного теж неможна, він робить неадекватні речі тому що деменція посилюється...Додатковий заробіток виключається...
Будь ласка, зробіть це негайно!
Ми теж хочемо ЖИТИ, бо зараз ВИЖИВАЄМО...!
Підписів 11
Дата відповіді 13.08.2020
Правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору визначені Законом України від 8 липня 2011 року № 3674-VI «Про судовий збір».
Відповідно до Закону України від 22 травня 2015 року № 484-VIII (набрав чинності з 1 вересня 2015 року) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору» внесені зміни, зокрема, у ст. 5 Закону України «Про судовий збір» (пільги щодо сплати судового збору), а саме: відповідно до п. 13 ч. 1 зазначеної статті від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються учасники бойових дій, Герої України – у справах, пов'язаних із порушенням їхніх прав.
Зазначена норма статті цього Закону не містить посилань на те, що позов має бути заявлений лише з підстав порушення прав та законних інтересів позивача саме як учасника бойових дій, а також у ній прямо та чітко не зазначено, що справа має стосуватись порушених прав саме позивача, що має статус учасника бойових дій, без уточнення характеру такого права та підстав його порушення.
Відсутність механізму чіткого трактування та розуміння дійсного змісту вказаної норми п. 13 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» не повинно впливати на гарантовані державою пільги при сплаті судового збору, порушувати та обмежувати права учасників бойових дій під час звернення їх до суду, у зв’язку з порушенням будь-яких їхніх прав, незалежно від характеру, предмета та підстав таких позовів.
Таким чином, до 1 вересня 2015 року надання пільг зі сплати судового збору ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», було унормовано ч. 2 ст. 22 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», за змістом якої такі пільги надавалися у випадках, коли спір виник з відносин, що врегульовані безпосередньо цим Законом. Проте з 1 вересня 2015 року правове регулювання пільг стосовно сплати судового збору здійснюється на підставі п. 13 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір», який є спеціальним Законом і не містить жодних обмежень для учасників бойових дій щодо предмета судового захисту порушених прав.
Звужене тлумачення п. 13 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» є неправильним у контексті застосування принципу верховенства права.
Європейський суд з прав людини неодноразово зазначав, що формулювання законів не завжди чіткі. Тому їх тлумачення та застосування залежить від практики. І роль розгляду справ у судах полягає саме в тому, щоб позбутися таких інтерпретаційних сумнівів з урахуванням змін у повсякденній практиці (див. mutatis mutandis рішення ЄСПЛ від 11 листопада 1996 року у справі «Кантоні проти Франції» («Cantoni v. France», заява № 17862/91, § 31-32), від 11 квітня 2013 року у справі «Вєренцов проти України» («Vyerentsov v. Ukraine», заява № 20372/11, § 65)).
З наведеним погоджувався Верховний суд, який виклав відповідні висновки у постановах від 8.05.2018 року у справі №369/1052/16-ц та від 27.06.2018 року у справі №572/2088/17.
Проте вже у постанові від 12.02.2020 року Велика палати Верховного суду у справі №545/1149/17 вказала, що п. 13 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» має відсильний характер та не містить вичерпного переліку справ, в яких учасники бойових дій та прирівняні до них особи звільняються від сплати судового збору.
Правовий статус ветеранів війни, забезпечення створення належних умов для їх життєзабезпечення та членів їх сімей, встановлені Законом України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». У статті 22 цього ж Закону передбачено, що особи, на яких поширюється дія цього нормативного акта, отримують безоплатну правову допомогу щодо питань, пов`язаних з їх соціальним захистом, а також звільняються від судових витрат, пов`язаних з розглядом цих питань.
Перелік пільг учасникам бойових дій та особам, прирівняним до них, визначені у статті 12 цього Закону.
Отже, вирішуючи питання про стягнення судового збору з особи, яка має статус учасника бойових дій (прирівняної до нього особи), для правильного застосування норм пункту 13 частини першої статті 5 Закону № 3674-VI суд має враховувати предмет та підстави позову; перевіряти чи стосується така справа захисту прав цих осіб з урахуванням положень статтей 12, 22 Закону № 3551-XII.
Подібну правову позицію щодо застосування та тлумачення пункту 13 частини першої статті 5 Закону № 3674-VI викладено у постанові Великої Палати Верховного Суду від 09 жовтня 2019 року у справі № 9901/311/19 (провадження № 11-795заі19) та постанові Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 21 березня 2018 року у справі № 490/8128/17 (провадження № К/9901/166/18, К/9901/30220/18). Підстави для відступу від неї відсутні.
Такий висновок звужує обсяг прав учасників бойових дій щодо звільнення від сплати судового збору у справах, пов’язаних з порушенням усіх їхніх прав.
За змістом ч.6 ст.13 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, враховуються іншими судами при застосуванні таких норм права. З цієї підстави суди почали повертати подані учасниками бойових дій позовні заяви.
Виправити ситуацію можливо лише шляхом внесення уточнень до Закону України «Про судовий збір».
Водночас, з метою уникнення зловживанням правом найвищою судовою інстанцією тлумачення положень Закону України «Про судовий збір», необхідно передбачити право на звільнення від сплати судового збору учасників бойових дій безвідносно до предмета судового захисту порушених прав в Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Прошу внести зміни:
- до п. 13 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір», виклавши його в такій редакції: «13) учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції Гідності, Герої України - у справах, пов’язаних з порушенням усіх без винятку їхніх прав»;
- до ст..12 Закону України від «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», доповнивши частину першу новим пунктом, яким передбачити звільнення учасників бойових дій від сплати судового збору у справах, пов’язаних з порушенням їхніх прав.
Підписів 11
Дата відповіді 13.08.2020
В період карантину у зв'язку з Коронавірусом у Світі, вважаю за необхідне в автоматичному режимі скасувати нарахування єдиного податку для ФОПа - платників єдиного податку 1-2 групи, які здійснюють іншу діяльність, крім продажу ліків та продуктових товарів (які потрапили під заборону здійснення підприємницької діяльності). У період вимушеної відпустки відшкодувати з Державного бюджету на особовий рахунок відповідним підприємцям, прожитковий мінімум протягом всього періоду дії карантину у зв'язку з Коронавірусом у Світі за кожен місяць. Ця дія вважатиметься соціальним захистом підприємців України в Европейському масштабі.
Підписів 24
Дата відповіді 12.08.2020
Буду писать на русском, мне так проще. Не хочу ломать или искажать родную речь. Дорогой Призидент, Дорогие депутаты, в это сложное время, перед лицом пандемии и истребления нации хочу потребовать от Вас решительности и понимания, большинство людей сейчас без средств существования, прошу Вас обеспечить каждого жителя нашей страны пособием на срок карантина из Ваших же цифр по средней зарплате по стране в 10 000 гривен на каждого жителя от 18-ти лет, чтобы каждому жителю нашей страны, не зависимо от статуса, возраста, национальности, пришла помощь хотя бы в в том,что пишут по усреднённый зарплате. Дальше будет хуже, это только начало. Предлагаю правительсву и Всем депутатам принять закон о выплате Всем живущим ещё в Украине платить от 10 000 гривен каждый месяц, на каждого жителя нашей страны, не зависимо от того, кто кем был, заморозить долги по ком.услугам и кредитам на время пандемии.
Підписів 45
Дата відповіді 12.08.2020
Прошу терміново внести на розгляд парламенту законопроект щодо адміністративної та кримінальної відповідальності фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та керівників юридичних осіб за дії, пов'язані з реалізацією через мережу інтернет, торгівельні заклади медичних препаратів, засобів захисту від зараження коронавірусом за завищеними спекулятивними цінами в період карантину, пандемії, надзвичайного стану. При цьому слід встановити державне регулювання цін цими препаратами.
Підписів 66
Дата відповіді 12.08.2020
Підвищити розмір прожиткового мінімуму пропорційно до зростання цін на ринку; встановити автоматичне відсоткове підвищення відповідно до коливань цін, для унеможливлення обідніння населення. Зміни лише в сторону підвищення і покращення.
Таким чином всі соціальні виплати, зарплати, пенсії (які встановлюються відповідно до розміру прожиткового мінімуму) будуть підтримані на рівні гарного життя і не менше, при будь-якому коливанні цін на товари. (Зараз зростання зарплат, пенсій, державних соціальних допомог не встигає за реальними необхідним мінімумом і підвищенням цін; ціни ростуть в декілька разів швидше ніж прибутки, через що населення може купити менше товарів хоча цифри прибутків збільшуються)
Для цього потрібно встановити перелік товарів і послуг, орієнтовний розмір коштів для купівлі таких і пропорційне зростання разом зі зростанням цін на товари та послуги.
Для підтримання нормального рівня життя населення (при капіталістичній системі, де житло більше не видають а купують, будують чи винаймають за власний рахунок) до прожиткового мінімуму повинні бути включені такі товари та послуги:
Купівля, винаймання житла (з розміру однієї виплати), авто, будь-якої техніки (побутової чи іншої), меблів, товарів для побуту, одягу, побутової хімії, їжі, лікування, навчання, поїздок, відпочинку, розваг, проектних чи наукових досліджень, творчості; початку бізнесу і виробництва винаходу чи іншого продукту; інші товари і послуги, що можуть знадобитися, але не менше перерахованих.
Також для правильної роботи системи ціни повинні відповідати реальним ринковим.
Ціль - нормальний рівень життя населення. Добре, краще і найкраще. Взагалі можливо встановити відразу найкраще.
Попередні встановлення відбувалися за критерієм підтримки життєдіяльності, а зараз можливо встановити рівень для повноцінно гарного життя.
Така дія повністю вирішує проблеми з житлом і іншими ресурсами і підіймає загальний рівень життя суспільства. Від чого потім в громадян з'являється можливість для інших дій (отримання нормальної роботи, досягнень, зміни діяльності, перекваліфікації).
Сьогоднішній середній рівень доходів не дозволяє купити житло одразу і є недостатнім для швидкого накопичення. Такі ж речі як житло кожному потрібні одразу.
Кредитування також не можливе для декотрих категорій громадян.
Житлові фонди від держави, що існували раніше чи не в повному обсязі забезпечують чи розформовані взагалі.
Для правильної роботи сучасної системи, громадянину потрібно мати змогу все придбати самостійно і бажано одразу за розмір однієї заробітної плати (за місяць).
Взагалі нормальним буде мати можливість кожному придбати за одну заробітну плату житло, авто чи інші послуги на які зараз багатьом треба накопичення. Тобто ціль: забезпечення всім одразу для гарного життя і успішної праці. Для цього розмір прожиткового мінімуму повинен бути достатнім для придбання таких послуг чи взагалі безлімітний бюджет і прибутки в усіх, щоб кожен самостійно встановив свій ліміт. Утворення нової економічної системи є найкращим рішенням.
Курс валют правильний 1:1.
Від можливості споживання кожного громадянина залежить прибуток і розвиток підприємств.
Потрібне підвищення рівня платоспроможності ще для підтримки і розвитку бізнесу і інших організацій, що залежать від споживача і прибутку, який він приносить при отриманні улюбленого, чи необхідного товару.
В сучасній моделі: чим краще рівень життя, забезпечення і можливостей споживача, тим краще може бути загальний рівень виробництва. Таким чином підвищиться якість послуг і можливості для розвитку бізнесу при підвищенні рівні забезпечення і розширенні можливостей споживачів. Автоматизовані системи виробництва дозволять завжди підтримати необхідний рівень товарів без необхідності працювати на виробництві людині.
Через недостатній рівень споживання навіть потрібних громадянину товарів (через його власний рівень забезпечення) міг зменшитись обсяг виробництва, і навіть припинити роботу підприємство, яке доречі було потрібне багатьом споживачам. Залежало від власного бюджету фірми і її можливості підтримати власне функціонування зі зменшенням рівня прибутк від споживача.
Також проблемою було потрібне очікування досягнення фінансових ресурсівч певного рівня чи кредитування для можливості впровадження нової технології, закупівлі нового обладнання і.д.
Мати усі можливості в доступі і реалізовувати одразу проекти гарно для розвитку усіх сфер життя. Прибирання грошового обігу, впровадження безлімітних рахунків і бюджетів - найкраще рішення, що може призвести до мирного об'єднання у Держав Світу для ведення спільного господарства на планеті і вільного обміну ресурсами. Впровадження загальних законів для Співдружності прийнятних для людей усіх культур.
Таким чином може бути вирішене багато питань стосовно миру у Світі і інших, що стосуються міжнародних відносин, політики, територій і доступності ресурсів; забезпечення людства, тварин, загальне дбайливе відношення до природи і навколишнього середовища; зі збереженням основних прав людини, приватної власності та інших найкращих принципів для мирного, здорового, забезпеченого, щасливаго життя і творчість, з врахуванням інтересів кожного інтересів кожного. З розрахунком під розвиток, динаміку і індивідуальність потреб і вподобань при основних загальних і об'єктивно гарних для життя кожного принципах з можливістю індивідуальних налаштувань гарної загальнолюдської моделі.
Справжнім вирішенням питання достатнього обсягу лімітів для забезпечення усіх потреб буде встановлення загального максимального можливого рівня ліміту, чи прибирання усіх лімітів і перехід до нової економічної системи довершеного рівня з безлімітами, чи взагалі без грошового обігу (без необхідності плати, через наявність безлімітні в усіх і рівному розмірі грошового капіталу; розрахунок з безліміту на безліміт буде зайвою дією, якщо тільки для фіксації, хоча фіксацію(декларування, бугалтерію) можливо вести іншими методами)
Потрібне забезпечення такого рівня життя з Бюджету. Для цього його обсяг повинен бути достатнім, чи безлімітним. Згодом після розширення прибутків відбувається загальний приріст і розвиток в усіх галузях. В сьогоднішній економічній системі, це впливає і на Бюджет - також відбувається розширення і зростання при покращенні загального рівня. Тобто при започаткуванні і врегулюванні Державою потім покращується рівень життя в усіх сферах. За принципом добре і ще краще. Більш довершено.
В цьому випадку перший імпульс для покращення ситуації йде від Держави. (Шляхом реформування, встановлення нових лімітів чи взагалі нової економічної системи) Без цього не багато шляхів законними методами зробити приріст рівня прибутків і підвищення якості життя.
Більшість громадян чесні і дотримуються норм права. Тому Закон повинен бути універсально гарним і добрим для усіх, розширювати можливості, робити життя краще.
Підписів 12
Дата відповіді 11.08.2020
Пропоную, до кожного дитячоно будинку и дома прiстарiлих граждан, встановити перевiрки працюючего персоналу. Та кожного мiсяця на кожну дитину и кожного кто живе у домi прiстарiлих видiляти окрему сумму грошей для бiльшого розвитка и комфорту дитини та людей похилого вiку.
Підписів 293
Дата відповіді 11.08.2020
Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 р. скасуввв право виходу на пенсію залізничникам, які виконують роботи , що призводять до втрати професійної придатності раніше до настання пенсії за віком. Таке право втратили, в тому числі, і помислові залізничники : машиністи тепловозів і електровозів та іх помічники. , які за Постановами Кабінету Міністрів України N 461 від 24.05.2016 зі змінами , внесеними Постановами N 479 від 04.07. 2017р. N708 від 14.08.2019р., відсутні в у Списках N 1 та 2 професій, які мають права на пенсію за віком на пільгових умовах за результатами атестації робочих місць за умовами праці ( крім машиністів електровозів). Висловлюю свою категоричну позицію проти незаконного та необґрунтованого виключення норм щодо призначення пенсій за вислугою років залізничникам та вимагаю іх повернути , для чого розглянути в Верховній Раді відповідний законопроект, яким внести зміни до частини четвертої статті 114 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо відновлення права на пенсійне забезпечення за вислугу рокіа робітників локомотивних бригад і окремих категорій працівників, які безпосередньо здійснюють організацію перевезень і забезпечують безпеку руху на залізничному транспорті та метрополітені.
Підписів 27
Дата відповіді 11.08.2020
Верховним судом надане тлумачення частини 2 статті 194 Кримінального кодексу України "Умисне знищення або пошкодження майна" (ухвала Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду від 27 березня 2019 року у справі № 1-8/2012) та частини 2 статті 365 Кримінального кодексу України "Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу"(постанова Великої Палати Верховного Суду від 5 грудня 2018 року у справі № 301/2178/13-к) . За змістом цього тлумачення для наявності складу злочину передбаченого частиною другою відповідної статті наявність істотної шкоди є необов'язковою. Таким чином, злочин передбачений частиною 1 передбачає наявність суспільно-небезпечних наслідків у вигляді істотної шкоди, а злочин передбачений частиною 2 таких наслідків не передбачає. Таке правозастосування необґрунтовано посилює кримінальну репресію. Це стало можливим завдяки конструкції статей та використання законодавцем словосполучень "Ті самі дії"/"Дії передбачені частиною першою цієї статті". Автори існуючих науково-практичних коментарів до Кримінального кодексу України поділяють думку, що склад злочину передбачений ч. 2 ст. 194 КК України є матеріальним(злочин буде лише за наявності істотної шкоди). Таке ж тлумачення викладене в Постанові Пленуму Верховного Суду України №10 від 6 листопада 2009р. «Про судову практику у справах про злочини проти власності» (пункти 14, 26). Виправити ситуацію може внесення змін до Кримінального кодексу України шляхом уточнення положень ч.2ст.194 КК України та ч.2ст.365 КК України. Це виключить можливість подвійного тлумачення. В конструкцію статей слід внести зміни, вказавши "Ті самі дії, що спричинили наслідки, передбачені частиною першою цієї статті".
Підписів 85
Дата відповіді 11.08.2020
Проблема бездомных животных в Украине не будет решена пока к её решению не подойти комплексно. Закон о защите животных мягко говоря неидеален, люди содержат животных безответственно, местные власти экономят бюджет и закрывают глаза на популяцию бездомных собак и кошек. Если мы приближаемся к европейским стандартам, то и эту программу нужно решать по-европейски. Поэтому мы предлагаем ввести нововведения.
С целью уменьшения количества бездомных животных и нарушений закона Украины о защите животных от жестокого обращения:
1. Создать отдел по защите животных.
К сожалению в отделениях полиции зачастую отговаривают писать заявления о жестоком обращении с животными,а если его и приняли,то в первую очередь занимаются (далее цитата) "у нас разбои, убийства,а вы хотите чтобы мы собаку спасали?"
2. Ужесточить правила содержания животных:
1) обязательная кастрация и стерилизация неклубных/беспородных кошек и собак, содержащихся без цели разведения и продажи потомства.
Каждый второй, получивший нежеланное потомство, просто подбрасывается его под чей-то дом,остановку, мусорку, уносит на птичий рынок, откуда потом это потомство в любом случае выбрасывают на улицу. Государство должно пропагандировать стерилизацию и создать вменяемую программу по стерилизации, доступную населению.
2) всех владельцев, разводящих породистых кошек и собак обязать оплачивать налог.
Люди,получающие прибыль со своих животных, должны оплачивать налог (как и при продаже недвижимости, например). Этот налог может помочь развитию отдела по защите животных или программе по стерилизации.
3) все кошки и собаки должны быть чипированы и внесены в единую базу.
Благодаря чипам легче находить хозяев и горе-хозяев,которые выбросили животное на улицу и налагать на них штраф за ненадлежащее содержание, который так же может помочь в борьбе с популяцией бездомных животных.
П.п 1,3 вполне возможно реализовать даже в сельской местности, где есть участковые ветеринары.
3. Обязать глав дачных массивов, садовых товариществ, объединений садоводов, огородников и т.п. подписать договора со службами отлова животных с целью стерилизации и кастрации бездомных собак,которых на дачных массивах с каждым годом становится в разы больше.
Только начав контролировать численность животных принадлежащих людям, можно на 50% уменьшить количество появившихся животных на улице.
Підписів 5
Дата відповіді 11.08.2020
Нагальна проблема розпломбування лічильника у разі аварійної ситуації або для повірки лічильника виливається у місяць очікування представника надавача житлових послуг у м. Києві (у регіонах можливо ще довше) і оплаті послуг за загальнобудинковим лічильником або за нормами споживання, що значно вище реального використання послуг.
Для врегулювання данного питання, прошу внести зміни до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" в частині визначення строків розпломбування лічильника по аналогії з опломбуванням.
Підписів 47
Дата відповіді 11.08.2020
Кожен з нас у повсякденному житті спостерігає, як через безвідповідальну, байдужу політику нашої держави, бачить як наші товариші, сусіди, бувші колеги, родичі, через надмірне вживання алкоголю, котяться до низу по соціальних сходах. На фоні алкоголізму людина не тільки деградує, втрачаючи своє місце в соціумі, але і своіми діями знаходячись в постійному стані алкогольного сп'яніння, спричиняє оточуючим постійні проблеми. Згідно статистиці більшість, травматичний ситуацій, бійок, насилля в сім'ї, вбивст відбувається під час надмірного зловживання алкоголю, та з людьми постійно вживаючих алкогольні напої, тобто хворі на хронічний алкоголізм.
Відсутність контролю та будь яких мір та заходів по боротьбі з пияцтвом та алкоголізмом з боку держави та державних органів призводить до деградації нації. Про яке здоров'я, культуру та цінності нашоі нації можна говорити, якщо наші неповнолітні діти постійно бачуть, як сусіди постійно вживають алкогольні напої і ведуть аморальний та асоціальний образ життя. А на наші скарги в державні органи та установи, у відповідь ми лише чуємо, що це їхній образ життя і кожен має жити як він хоче. Призидент Зеленський, і багато фахівців говорять про брак робочих рук, в зв'язку з від'їздом на заробітки за кордон. З цього приводу скажу наступне, я знаю з чотири десятка осіб, які вміють працювати, і працюють, але всього 30-40 днів за рік. Весь останній час займаються пияцтвом. І я впевнений, що кожна нормальна людина стикається з такими людьми.
14.04.2009року призидентом Юшенко був підписаний Закон України в якому визнали такими, що втратили чинність:Указ президії ВРУ РСР "Про примусове лікування і трудове перевиховання злісних п'яниць"., ЗУ РСР "Про примусове перевиховання злісних п'яниць". Користуючись якими нормами моралі керувався тодішній Президент і Верховна рада, та мені здається що прийняття даного закону, це пряме сприяння до деградації та знищення нашої нації.
Пропоную на рівні законодавчої бази розробити та прийняти ряд законопроектів спрямованих на примусове лікування і трудове перевиховання хронічних алкоголіків
Підписів 5
Дата відповіді 07.08.2020
Державні підприємства, що побудували житло для своїх працівників, не можуть передати квартири їм у власність, через вимогу відчужувати майно державних компаній через систему прозорро. Таким чином наявні житлові комплекси, що не можуть бути використані по призначенню!
Підписів 3
Дата відповіді 07.08.2020
За 33 роки після Чорнобильскої трагедії, яка сколихнула весь світ пройшло багато відрізків часу за які ми багато чого до цих пір не відчуваємо на собі, але розуміємо які зворотні наслідки щодо перебування нелегальних осіб в 30-км зоні відчуження. Все частіше в ЗМІ, а особливо на відеохостингу "Ютуб" ми можемо бачити вражаючі відеозаписи нелегальних осіб, які проникають без дозволу в зону, знищують майно, вирубуюсь дерева, в першу чергу знищують екологію, а також розкидають чи вивозять речі, кожна з яких з радіактивним вмістом речовин Цезій-137, Стронцій-90 та іншими, що критично та смертельно впливають на стан нашого здоров'я. У зв'язку із збільшення туристичного попиту в 2019 році пропоную переглянути та внести зміни до деяких законодавчих актів в частині безпеки на даній території. Внести зміни до ст. 46-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення що виражається у проникненні в цю зону без дозволу відповідних органів або самовільному поселенні у ній, та накласти штраф від 500 до 800 неоподаткованих мінімумім громадян (Пояснення: приклад в Білорусі, штраф в зону 500 доларів). Також пропоную внести зміни в Кримінальний Кодекс України, а саме доповнити статтю 194-1 про умисне знищення майна, яке перебуває на даній території, та статтю 333-1 про незаконне вивезення майна з 30-км зони відчуження. Дані дії розцінюються як вандалізм та шкода здоров'ю іншим громадян у разі розповсюдження радіацію цими людьми, яких можна назвати вандалами.
Підписів 77
Дата відповіді 06.08.2020
Викласти статтю 42 ЗАКОНУ УКРАЇНИ
Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування
у наступній редакції:
Стаття 42. Індексація та перерахунок пенсій
2. Для забезпечення індексації пенсії щороку, з 1 березня, проводиться перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.
Показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, який застосовується для обчислення пенсії, щороку збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення, порівняно з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення.
У разі відсутності дефіциту коштів Пенсійного фонду для фінансування виплати пенсій у солідарній системі розмір щорічного збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, який застосовується для обчислення пенсії, передбачений абзацом другим цієї частини, може бути збільшений, але не повинен перевищувати 100 відсотків показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення, порівняно з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення.
Розмір та порядок такого збільшення визначаються у межах бюджету Пенсійного фонду за рішенням Кабінету Міністрів України з урахуванням мінімального розміру збільшення, визначеного абзацом другим цієї частини.
Підписів 7
Дата відповіді 06.08.2020
Прошу вас внести зміни до кримінально-процесуального кодексу України ,а саме ст 407 КК України ч.1 ч.2 ч.3 ч.4. Окрім ч. 5 , з метою зменшення покарання військовослужбовцям які самовільно залишили військову частину, тому що , майже у всіх частинах України , морально та психологічно давлять на військових , порушуючи цим їх емоційний стан та психологічне здоров'я.принижують гідність , та обмежують у правах людини і правах військового , один з таких випадків це заборона переведення у іншу частину , як це працює ? коли подаешь відношення від частини яка вас хоче бачити у своїх рядах то його в штабі навіть не розглядують а просто викидають. І кожен з нас це людина яка рано чи пізно під тиском , та моральним заниженням самооцінки піде звідти де принижують його.
Прошу розглянути це питання як найшвидше
Підписів 7
Дата відповіді 06.08.2020
В звязку з військовою агресією Російської федерації проти України , розпочатої в 2014році , та неспроможністтю національної правоохоронної системи самостійно розлідувати тяжкий злочин проти людства, який здійснила Російська федерація, почавши військову агресію проти України . І на сьогоднішній день військові формування РФ обстрілюють з тяжкої та стрілецької зброї ураїнські позиції по всій лінії розмежування , гинуть військові та мирні мешканці України.
Верховній Раді України виконати міжнародний обовязок та ратифікувати Римський статут кримінального суду , що являється частиною угоди про Асоціацію з ЄС. Таким чином застосувати міжнародне право про захист суверінітету та територіальної цілісності України.
Підписів 3
Дата відповіді 06.08.2020
Місто Київ лідірує по кількості хворих на короновірус 19 .Студенти будуть їздити містом у якому зафіксовано найбільшу кількість хворих на короновірус 19.Можливо поширення інфекції на короновірус 19.Усі зайняття скасовані .Усі курси з підготовки до ЗНО скасовані.Якість підготовки до ЗНО низька.Здавати ЗНО у респіраторах в яких важко дихати завдавати шкоди здоровью студентів.
Прохання від батьків студентів про перенесення ЗНО
2020 на вересень 2020 року.