Підписів 13
Дата відповіді 03.07.2017
Ось коротко суть петиції:згідно ст.23¹ Закону України " Про звернення громадян "електронна петиція, адресована відповідно Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України, розглядається у порядку, встановленому цією статтею, за умови збору на її підтримку не менш як 25000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції,але я вважаю що 25000 підписів громадян треба змінити на 800 підпісів,оскільки мало петицій збирають 25000
підписів і тому багато петицій залишаються без розгляду Президентом України, Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України.
Підписів 97
Дата відповіді 03.07.2017
Україна як соціальна, правова держава забезпечує захист прав усіх фізичних та юридичних осіб. Держава захищає права споживачів.
Але, на сьогоднішній день є неоднозначна та проблемна ситуація в судовому розгляді справ щодо захисту прав споживачів. Так, в поточній редакції Закону України «Про судовий збір» №3674-VI від 01 вересня 2015 року з п.7 ч.1. ст. 5 було прибрано положення про звільнення від сплати судового збору в справах захисту споживчих прав. Проте, в Законі Україні «Про захист прав споживачів» №1023-ХІІ не було внесено відповідних змін, і відповідно до ч.3 ст. 22 Закону України «Про захист прав споживачів», особи звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов’язання з порушенням їх прав.
Постановою пленуму Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 17 жовтня 2014 року №10 «Про застосування судами законодавства про судові витрати у цивільних справах» у п.7 визначено, що в Законі України «Про судовий збір» не вказано вичерпний перелік пільг, які звільнюються від сплати судового збору. Таким чином, при звільненні споживачів від сплати судового збору потрібно користуватися Законом України «Про захист прав споживачів». Але, деякі суди зневажають зазначенні положення.
Таким чином, створюється різне застосування одних і тих же правових актів судами України за однакових юридично значимих обставин.
З урахуванням п.1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики ЄСПЛ (справа Креуз проти Польщі від 19 червня 2001 року) сплата судових витрат не повинна перешкоджати доступу до суду чи ускладнювати процес таким чином і такою мірою, щоб завдати шкоди суті цього права, там має переслідувати закону мету.
З огляду на зазначенні проблеми, ми пропонуємо внести зміни до ч.1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір», а саме доповнити категорією щодо захисту споживчих прав. Зазначені зміни, які пропонуються зможуть врегулювати неоднозначність та вирішити проблему правозастосовної діяльності судами України.
Підписів 105
Дата відповіді 03.07.2017
І. Внести до Конституції України (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 30, ст. 141) такі зміни:
статтю 131-2 викласти в такій редакції:
"Стаття 131-2. Для надання професійної правничої допомоги в Україні діє адвокатура.
Незалежність адвокатури гарантується.
Засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні визначаються законом.
Виключно адвокат здійснює захист особи від кримінального обвинувачення."
ІІ. Внести зміни до Закону України Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) від 2 червня 2016 року № 1401-VIII такі зміни:
1) статтю 131-2 викласти в такій редакції:
"Стаття 131-2. Для надання професійної правничої допомоги в Україні діє адвокатура.
Незалежність адвокатури гарантується.
Засади організації і діяльності адвокатури та здійснення адвокатської діяльності в Україні визначаються законом.
Виключно адвокат здійснює захист особи від кримінального обвинувачення."
2) підпункт 11 пункту 16-1 викласти в такій редакції:
"11) представництво відповідно до пункту 3 частини першої статті 131-1 цієї Конституції виключно прокурорами у Верховному Суді та судах касаційної інстанції здійснюється з 1 червня 2017 року; у судах апеляційної інстанції - з 1 січня 2018 року; у судах першої інстанції - з 1 січня 2019 року.
Представництво органів державної влади та органів місцевого самоврядування в судах виключно прокурорами здійснюється з 1 січня 2020 року.
Представництво в суді у провадженнях, розпочатих до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)", здійснюється за правилами, які діяли до набрання ним чинності, - до ухвалення у відповідних справах остаточних судових рішень, які не підлягають оскарженню".
Підписів 4
Дата відповіді 03.07.2017
Продлить упрощенную легализацию незаконно возведенных индивидуальных домов
Підписів 2276
Дата відповіді 03.07.2017
На розляді у Верховній Раді знаходиться Проект Закону №5473 від 30.11.2016 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання квартир в багатоквартирних житлових будинках.
Даною петецією звертаємо увагу законотворців на недопустимість прийняття такого закону з огляду на ряд об’єктивних підстав, а саме:
1. Квартири які здаються в короткотривалу оренду є альтернативою готелям, при цьому такі квартири при аналогічній площі коштують в 2-3 рази дешевше готельного номера. Отже даний законопроект позбавить десятків тисяч малозабезпеченних українських туристів можливості подорожувати українськими містами. Також не кожен невеликий підприємець зможе відправити у відрядження своїх працівників з поселенням у готелі. Отже даним законом в обіднілій Україні подорожуючі ще більше будуть витрачати грошей на подорожі, а деякі категорії взагалі відмовляться від поїздок. Де будуть проживати студенти-заочники які на тиждень приїздять з районів на сесію? Де зупиняться люди та їх родичі які завітали до міста на лікування? Виграють від цього закону тільки власники готелів! Так і відчувається лоббіювання великого бізнеса з метою прибрати конкурентів!
2. Законотворці у пояснювальній записці до закону мотивують цей законопроект піклуванням про права інших мешканців багатоквартирного будинку. Таке "піклування" є абсолютно надуманним, адже діючі норми законодавства щодо використання житлових приміщень (санітарні норми щодо тиші, наприклад ) можуть порушувати будь хто- як орендатори (тимчасові або довготривалі) так і власники чи члени сімей власників. Увагу до таких порушників слід притягати правоохоронні та інші контролюючі органи а не забороняти власникам нерухомого майна здійснювати своє конституційне право- надавати в оренду їх власність!
3. Надання в оренду нерухомого майна іноді є основним чи суттєвим джерелом заробітку українців! І не завжди у власника, який приміром проживає в іншому місті є можливість оперативно реагувати на скарги сусідів щодо поведінки орендарів, здійснювати поточне обслуговування помешкання. Для цих цілей наймаються по письмовому договору управляючі компанії, які від імені власника здійснюють управління процесом оренди або власники здають в оренду свою нерухомть таким компаніям а ті вже надають його в суборенду орендарям. Такий спосіб коперції є продуктивним, сучасним та поширенним у всьому цивілізованному світі. Неможливо позбавляти власників майна можливості отримувати допомогу від сторонніх організацій або фізичних довіренних осіб у процесі надання в оренду нерухомості, така практика- це обмеження прав людини.
4. І нарешті, головне! Квартири у багатоквартирних будинках орендуються незалежно від терміну проживання орендарів у всіх країнах Європи, США та інших розвинутих країнах. Невже український законотворець хоче заборонити те, що дозволене у всьому світі? То ми йдемо по шляху ліберальної Європи чи скочуємось до рівня країн з безлічем заборон типу КНДР?
Друзі! Підтримайте дану петицію!
Підписів 56
Дата відповіді 03.07.2017
Податкове законодавство України є доволі складним, і якщо фізичні особи не турбується про це, то підприємці всіх рівнів проводять багато часу із вивчання податкового законодавства, використовують різноманітне програмне забезпечення для вирахування розміру своїх податків та мають певні складнощі. Тому я пропоную створити кабінет платника податків, у який зможе зайти будь який громадянин, у якості фізичної особи, або юридичної особи і через свої персональні дані отримати точну інформації про сплачені ним податки та деякі поради (що будуть робитись системою автоматично). І так фізичні особи зможуть подивитись скільки вона платять точно податків, юридичні особи зможуть убезпечити себе від помилок при заповненні документів. І взагалі це буде зручно.
В цьому кабінеті будь хто повинен мати можливість побачити всі свої податки.
Підписів 15
Дата відповіді 03.07.2017
Предлагаю на законодательном уровне закрепить порядок и процедуру строительства детских садиков ,и школ. У нас строят дома, паркинг, супермаркеты а на всё остальное внимания не обращают. Можно также осуществлять строительство данных объектов в паре с государственной администрацией ( и передачи после строительства безвозмездно на баланс города). Также запретить данные объекты потом превращать в лицей и драть с людей в три шкуры за обучение в этих школах и садиках.(раньше была чисто символическая плата, сейчас нет денег нет учёбы).И получается ребёнок вместо того чтоб учится в последствии становится правонарушителем. Предлагаю заранее прописывать стоимость детских и школьных объектов ,до строительства домов(разработать процедуру).
Підписів 21
Дата відповіді 03.07.2017
Врахувати обідній час як робочий, час необхідний для того щоб дістатись до роботи як робочий.
Дуже часто роботодавці маніпулюють законом та роблять робочий час 9 годин або більше. Нема ніякого працюючого закону що захищає робітників. Створіть хоча б зворотній зв'язок. У вас може бути 8 часовий робочий день та 1 година на обід, але може статись так що за якимись причинами ви не встигли пообідати, або немає що пообідати, або повинні затриматись на роботі. Цей час роботодавець не оплачує, а закон не знає що робітника необхідно захистити. Тож врахуйте у робочий час обідню годину.
Також на мою думку це в інтересах роботодавця - ефективна робота. Але роботодавець не предоставляє машину для того щоб швидше дістатись до роботи, не розраховує час на це. На сьогоднішній день це є проблема робітника. Тож до 9 часового робочого дня додайте 2 години і отримаєте 11 годин що люди в Україні витрачають на роботу мінімально. Мені відомі випадки коли люди витрачають і 15 годин на роботу (у державному банку). Це не є нормально. Тож роботодавець повинен розрахувати і обгрунтувати інформацію про те скільки часу та яким транспортом робітник дістається до роботи та повинен сплачувати проїзд до його підприємства чи державної установи. Обгрунтування не означає що якщо у робітника немає авто та ще краще водійських прав, а роботодавець визначає що таким транспортом робітник міг би дістатись до роботи за такий час. Повинні бути реальні результати.
Підписів 500
Дата відповіді 03.07.2017
Вимагаємо зменшення, як мінімум, в 3 (три) рази тарифів за тепло та електроенергію для населення без субсидій. Спочатку для всіх, а потім впровадити ще й додаткові пільги та субсидії для певних верств населення!
Причини:
1. Нелогічне та непрозоре підвищення вищезазначених тарифів, незважаючи на повалення злодійної минулої влади, нових позитивних реформ та зменшення корупції (всі ці поняття можливі також в лапках).
1. Неспроможність населення оплачувати високі тарифи при катастрофічному падінні рівня життя.
2. Неспроможність населення оплачувати високі тарифи при низькій платоспроможності.
3. Як мінімум в 3 (три) рази за останні 3 (три) роки була знецінена національна валюта нашої країни, і в цьому нема вини населення, оскільки цією діяльністю займаються інші органи влади.
За рахунок:
1. Інших джерел покриття, оскільки населення України - це найголовніший скарб та сенс існування нашої держави! Україна, в першу чергу, для українців! Якщо для когось в Україні найголовніший скарб - це задоволення потреб інших держав, то це не повинно бути за рахунок українців!
Підписів 6
Дата відповіді 03.07.2017
В рамках децентралізації відновити та розширити права місцевих Рад у галузі охорони навколишнього природного середовища.
Зокрема включити до Статті 15. Повноваження місцевих Рад у галузі охорони навколишнього природного середовища - Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»
пункти "й" та "к", які були вилучені відповідно до Закону від 16.10.2012 № 5456-VI:
й) припиняють господарську діяльність підприємств, установ та організацій місцевого підпорядкування, а також обмежують чи зупиняють (тимчасово) діяльність не підпорядкованих Раді підприємств, установ та організацій в разі порушення ними законодавства про охорону навколишнього природного середовища;
к) координують діяльність відповідних спеціально уповноважених державних органів управління в галузі охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів на території місцевої Ради;
А також доповнити вище вказану статтю пунктом «л» такого змісту:
приймають рішення про встановлення автоматизованих систем обліку забруднюючих речовин на стаціонарні джерела викидів.
Підписів 3
Дата відповіді 25.04.2017
30 років в цьому як відбриніли страшні дзвони тієї трагедії 26.04.1986...
Багато кого вже немає, багато хто прикований до ліжка, більшість стали інвалідами і УСІ вони потребують дорогого мед.обслуговування, в хорошому харчуванню!
Особливо люди які стали заручниками політики, люди з Донбаса!
Адже ці люди-чорнобильці вони не належать ніяким політичним партіям, військовим організаціям!
АДЖЕ ВОНИ ВРЯТУВАЛИ УКРАЇНУ І ВЕСЬ СВІТ ВІД ГЛОБАЛЬНОЇ КАТАСТРОФИ ще в 1986 році!!!!
Як можна було так з ними поступити!?
Просимо звернутися до Президента України,до Кабінету Міністрів і вимагаємо збільшення розміру пенсії ліквідаторам аварії на ЧАЕС, оскільки деякі з них отримують всього по 2400 грн (біля 100 доларів США), що є просто знущанням з них. Ці люди пожертвували своїм здоров'ям та всім іншим заради того, аби ми з вами зараз жили. І ганьба тій владі і тій країні, яка не може забезпечити їм достойного рівня життя.".
Підписів 8
Дата відповіді 25.04.2017
Максимальна заробітна плата не більше ніж в 3 рази від мінімальної заробітної плати.
На мою думку це гарний стимул підняти мінімальну заробітну плату.
У книгах про японський бізнес описано що таке правило стимулює професійно займатись своєю справою.
Це правило не повино стосуватись до іноземних співробітників. Для захисту свого населення іноземний співробітник повинен отримувати заробітню плату більше тільки якщо обгрунтовано аналогічних спеціалістів у країні немає, але на строк не більше 5 років. Якщо ж подібний спеціаліст в Україні є, то закон повинен захистити своїх громадян та забороняти наймати іноземного співробітника за більшу заробітну плату ніж мінімальну.
Надлишок коштів - прибуток за вирахуванням податків, заробітніх плат повинен іти на розвиток підприємства, установи, фірми (та ін.) протягом року. Якщо ж грошей не вистачає на необхідне обладнання - вони повинні піти на покращення умов праці, у інакшому разі держава повина їми розпорядитись. А результатом підприємницької діяльності може будти продаж або закриття підприємства з подальшим збагаченням від продажу майна. Небачу жодного сенсу в накопиченні грошей у підприємців що працюють, або рвуться до влади - це показник того що вони не думають про своє майбутнє і не вкладають у власну країну, бо їх гроші просто не працюють.
Підписів 521
Дата відповіді 25.04.2017
ПРОБЛЕМИ МІСЬКОГО ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ в Україні, а саме:
- готівковий розрахунок за проїзд,
- відсутність чіткого обліку транспортних послуг,
- збитки транспортних підприємств через тіньові прибутки,
- старий рухомий склад,
- відсутність обліку пільговиків та непоодинокі випадки відмови їм у праві на проїзд
МОЖЕ ВИРІШИТИ Е-КВИТОК!
Перешкодою його впровадження є законодавча неврегульованість цього питання.
Багато перспективних міст в Україні вже мають технічні напрацювання по запровадженню е-квитка і навіть налагоджену співпрацю з міжнародними банками та з нетерпінням чекають від Верховної Ради України прийняття законопроекту №4121, який пропонує:
- абсолютну децентралізацію повноважень по запровадженню е-квитка в міському пасажирському транспорті органам місцевого самоврядування;
- можливість інтегрувати різні види міського транспорту за допомогою е-квитка;
- можливість для міст самостійно визначати оптимальну схему роботи АСОП (автоматизованої системи обліку оплати проїзду) залежно від власної інфраструктури ;
- додаткові гарантії для пільговиків - встановлення обов'язку для відповідальних органів забезпечити їх е-квитками на безоплатній основі;
- можливість притягнення пасажира до відповідальності за проїзд без реєстрації е-квитка.
Як тільки Верховна Рада України прийме законопроект №4121
- міста зможуть не чекати на рішення з Києва і швидко впроваджувати найновіший світовий досвід самостійно,
- пасажир зможе з одним е-квитком їздити у різних видах міського пасажирського транспорту (автобусі, тролейбусі, трамваї, метро...),
- стане можливим чіткий облік пасажирів, завдяки якому можна буде ефективно планувати маршрути, підвищити прибутковість транспортних підприємств та оновити їх рухомий склад,
- з'являться додаткові гарантії для пільговиків при здійсненні права на пільговий проїзд (водій не зможе відмовити пільговику у праві на проїзд), а перевізники зможуть отримати справедливий розрахунок за перевезення пасажирів пільгових категорій,
- підвищиться безпека на дорозі - водій слідкуватиме за дотриманням правил дорожнього руху а не за оплатою проїзду,
- стануть можливими запровадження гнучких тарифів.
За підрахунками Міністерства інфраструктури України впровадження е-квитка допоможе поступово вивести з тіні більше ніж 20 % плати за проїзд.
ЗАКОНОПРОЕКТ 4121- це справжня реформа, яку ПІДТРИМУЮТЬ: Вінниця, Київ, Харків, Львів, Дніпро, Житомир, Тернопіль, Одеса, Чернігів, Кам’янець-Подільський, Краматорськ, Біла Церква, Павлоград, Тростянець, Миколаїв, Івано-Франківськ, Долина, Чернівці, Луцьк, Черкаси, Буча, Херсон, а також Асоціація міст України, ЄБРР, ЄІБ та інші.
Зважаючи на це, ПРОСИМО
ВИНЕСТИ В ПЕРШОЧЕРГОВОМУ ПОРЯДКУ НА РОЗГЛЯД Верховної Ради України Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті №4121 від 22.02.2016 У НАЙБЛИЖЧИЙ ПЛЕНАРНИЙ ТИЖДЕНЬ,
ПІДТРИМАТИ ЙОГО В ДРУГОМУ ЧИТАННІ ТА В ЦІЛОМУ.
Підписів 245
Дата відповіді 24.04.2017
1. Доповнити статтю 27 Конституції України частиною четвертою такого змісту:
«Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України.
Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженою лише за рішенням суду щодо окремої особи».
2. Негайно ухвалити Закон «Про цивільну зброю і боєприпаси» №1135-1.
Підписів 348
Дата відповіді 24.04.2017
Необхідно збільшити розміри штрафів до таких сум, щоб у зловмисників навіть бажання не виникало шкодити природі, а в деяких випадках притягувати до кримінальної відповідальності, і терміни позбавлення волі слід значно підвищити.
Для боротьби зі злочинністю проти природи треба створити спеціальні силові служби, на кшталт поліції з охорони навколишнього середовища у США.
Ми всі є невід'ємною частиною нашої екосистеми. Якщо ми її вб'ємо, то вб'ємо й самих себе. Тож давайте всі разом берегти природу!
Підписів 3
Дата відповіді 24.04.2017
З метою ревальвації національної валюти, підтримання низької інфляції і стабільності фінансової системи за допомогою впливу на грошову масу, процентні ставки і валютний курс слід запровадити монетарну політику «валютний комітет (рада)» (з залученням до складу новоутвореного органу провідних фахівців світового рівня), система якого буде суттєво відрізнятися від НБУ.
Відповідно до політики Валютного комітету, резерви центрального банку і грошова маса пов'язані між собою в співвідношенні 1: 1. Це означає, що кожної грошової одиниці в сховищах НБУ відповідає обрана владою тверда іноземна валюта (найбільш доцільно – EUR, оскільки Україна знаходиться у Еврозоні) такої ж цінності, або золото, або інше майно (наприклад, родовища, деревина). Таким чином, збільшення пропозиції грошей не у владі НБУ.
Валютні резерви країни повинні повністю покривати обсяг національної валюти в обігу (зазвичай вони складають 110-115% грошової бази M0).
Валютний комітет підтримує повну необмежену конвертованість національної валюти в EUR, проти якого курс зафіксований.
Валютний комітет отримує дохід тільки від відсотків за валютними резервами і не укладає форвардних валютних угод. Валютні резерви існують, тому що національна валюта емітується в обмін на EUR.
Валютний комітет не має можливості проводити власну монетарну політику, не може кредитувати уряд (уряд може лише робити запозичення на фінансових ринках).
Валютний комітет не може бути кредитором останньої інстанції для комерційних банків.
Валютний комітет не намагається впливати на процентні ставки використовуючи дисконтне вікно, як це робить НБУ. Прив'язка до EUR має схильність утримувати рівень процентних ставок і інфляції близько до розряду таких в Евросоюзу, до валюти якого здійснена прив'язка.
У валютного комітету є можливість контролювати банківську систему (зміна норми обов'язкових резервів зазвичай так само знаходиться серед засобів грошової політики валютного комітету).
Таким чином, оскільки Валютний комітет не може позичити гроші ні банкам, ні уряду, він політично незалежний, що виключає так само фінансування витрат бюджету додатковими грошима, що прирівнюється до інфляції.
Метою валютного комітету, перш за все, є забезпечення стабільності грошей. Це означає, що Валютний комітет практично виключає небезпеку девальвації валюти, несучи з собою як внутрішнім, так і закордонним інвесторам і вкладникам довіру до грошової системі України.
Підписів 19
Дата відповіді 24.04.2017
Оголосити Надію Савченко зрадником України та позбавити її звання героя а також позбавити мандату народного депутата України, скасувати усі закони Савченко та засудити Надію з конфіскацією усього її майна та близьких родичів
Підписів 107
Дата відповіді 24.04.2017
Мене особисто та інших правоохоронців, військових та, насамперед, учасників АТО, турбує те, що інформація про наших рідних, дітей, у тому числі щодо їх фактичних місць проживання, розміщується в мережі – Інтернет.
Так, з 1 січня 2017 року майже всі працівники (посадові та службові особи, особи рядового і начальницького складу) Збройних Сил України, Національної поліції України, органів прокуратури, СБУ, ДБР, НАБУ, НАЗК, податкової міліції, інших, утворених відповідно до законів військових формувань, як суб’єкти декларування, на яких поширюється дія ЗУ «Про запобігання корупції», зобов’язані подати декларації, при цьому, на сайті Нацагентства оприлюднюється ПРІЗВИЩЕ, ІМ’Я, ПО-БАТЬКОВІ УСІХ ЧЛЕНІВ СІМ’Ї суб’єктів декларування.
Другим важливим питанням є розповсюдження з веб-порталу Мін’юсту інформації, що міститься в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, яка НАДАЄТЬСЯ БУДЬ-ЯКИМ КОРИСТУВАЧАМ, містить відомості про адреси цього майна, тобто - МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ членів сімей правоохоронців.
Варто зазначити, що такої незахищеності правоохоронців та їх членів сімей, немає в жодній з країн Європейського союзу.
Такий стан справ не відповідає вимогам ст.ст. 32, 34 Конституції України (згідно яких інформацією про особисте та сімейне життя особи є будь-які відомості пов’язані з особою та членами її сім’ї, ця інформація є конфіденційною, а її поширення без згоди державою є втручанням в сімейне життя) та інших норм законодавства.
Так, ст. 3 Закону «Про боротьбу з тероризмом» визначає що боротьба з тероризмом ґрунтується на принципі НЕРОЗГОЛОШЕННЯ ВІДОМОСТЕЙ про склад учасників АТО, згідно ст. 17 цього Закону ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ, яка розкриває дані про персональний склад співробітників, які беруть участь у проведенні АТО.
Особи, які беруть участь у боротьбі з тероризмом, перебувають під захистом держави.
Порушуються вимоги ст. 162 (Речі і документи, які містять охоронювану законом таємницю) КПК України, ст. 302 ЦКУ, ст. 14 ЗУ „Про захист персональних даних“, ст. 21 Закону „Про інформацію“, ст. 7 ЗУ „Про доступ до публічної інформації“, Законів України, які визначають гарантії правового захисту (ст. 12 ЗУ «Про оперативно-розшукову діяльність», ст. 62 ЗУ «Про Національну поліцію»), заходів державного захисту встановлені ЗУ «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів» та ст. 10 ЗУ «Про охорону дитинства», яка ЗАБОРОНЯЄ РОЗГОЛОШЕННЯ чи ПУБЛІКАЦІЮ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ДИТИНУ, що може заподіяти їй шкоду, без згоди законного представника.
У зв’язку з цим, слід внести зміни в законодавство:
- в абзац 4 ст. 47 Закону «Про запобігання корупції», відповідно до яких прізвище, ім’я та по-батькові членів сім’ї суб’єкта декларування є інформацією з обмеженим доступом;
- до ст. 32 та інших норм Закону «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», якими обмежити відкритість та загальнодоступність інформації про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що є у Держреєстрі.
Підписів 5
Дата відповіді 24.04.2017
Пропоную прийняти закон, який дозволяв не платити податки підприємствам з закордонним капіталом, але в той же час оподатковував на 50 відсотків всі кошти фізичних та юридичних осіб які перераховуються за кордон, з ліквідацією закону про заборону подвійного оподаткування. Працюєш на території України плати податки, якщо намагаєшся перерахувати їх за кордон, або продаєш підприємство. Цій закон збільшив би інвестиції в нашу країну, створив би нові підприємства, нові робочі місця та зменшив би виток капіталу. З України виведено за кордон в 2015 році більше 11 млрд. доларів, а в 2016 році більше 7 млрд. доларів, а усього за час незалежності з України виведено більше 150 млрд. доларів.
Підписів 6
Дата відповіді 24.04.2017
В склад комісій по відбору кандидатів НАЗК, на посаду голови обласної державної адміністрації, на посаду генпрокурора, державних секретарів та інших комісій по вибору державних службовців назначати лише представників міжнародних організації Amnesty International в зв'язку з тим, що ця міжнародна організація не підпадає під вплив корупціонерів при владі та має добру репутацію в світі.
Як приклад під час відбору складу конкурсної комісії, яка відбирала кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції, до складу комісії увійшли заступник міністра Кабінету міністрів Роман Греба, представник президента в Кабміні Олександр Данилюк, голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко, представники фейкових молодіжних громадської організацій з однаковими адресами і як результат маємо НАЗК з головою Корчак Наталія, яка саботує боротьбу з корупцією і навіть блокує доступ до електронних декларацій для НАБУ, чим порушує закон.