ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТІВ

Результати обговорення

8157-1 Проект Закону про Національне бюро фінансової безпеки України
8157-1 від 20 березня 2018
Правова політика
Народний депутат України
Журжій Андрій Валерійович
26 березня, 2018
15 квітня, 2018
завершено обговорення
Результати обговорення тексту документа в цілому
Рейтинг:
 (голосів - 2)
Голосів:
40
Обговорення:
Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
Таблиця результатів обговорення статей
Показувати результати обговорення з типом запису:
5) оперативності — негайне та безпосереднє вживання заходів щодо боротьби з кримінальними правопорушеннями, протидія яким віднесена до компетенції НБФБ;
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
6) безсторонності та незалежності — здійснення своїх повноважень без особистої заінтересованості у справі, самостійно, незалежно від інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб;
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
7) відкритості та прозорості — постійне інформування органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також громадськості про свою діяльність. НБФБ забезпечує доступ до публічної інформації, володільцем якої вона є, у порядку та відповідно до вимог, визначених законом;
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
8) політичної нейтральності — здійснення діяльності незалежно від політичних переконань та партійної належності. НБФБ у своїй діяльності є незалежною від рішень, заяв чи позицій політичних партій та громадських об’єднань. В органах і підрозділах НБФБ заборонено використовувати будь-які предмети, на яких зображена символіка політичних партій, та провадити політичну діяльність. Працівникам НБФБ заборонено висловлювати особисте ставлення до діяльності політичних партій під час виконання службових повноважень, а також використовувати службові повноваження у політичних цілях;
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
9) нульової толерантності до проявів корупції — прояв корупційної діяльності будь-якого працівника НБФБ невідкладно фіксується підрозділом внутрішнього контролю НБФБ, іншими уповноваженими органами.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
Стаття 4. Завдання Національного бюро фінансової безпеки України
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
1. Основними завданнями НБФБ є:
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
1) участь у забезпеченні безпеки держави шляхом комплексної протидії кримінальним правопорушенням, які несуть суттєвий негативний вплив на національну економіку, сприяють її тінізації, масштабній недобросовісній конкуренції, витоку капіталу та іншим негативним явищам, які уповільнюють темпи економічного зростання та загрожують національним інтересам у сфері економіки;
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
2) запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності, які прямо чи опосередковано завдають шкоди публічному інтересу у сфері фінансів, а також пов’язаних з ними інших кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності та проти власності;
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
3) підготовка пропозицій щодо формування державної політики у сфері комплексної протидії кримінальним правопорушенням, протидія яким віднесені до компетенції НБФБ та передача їх в установленому законом порядку на розгляд Кабінету Міністрів України через Міністра.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
Стаття 5. Міжнародне співробітництво Національного бюро фінансової безпеки України
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
1. Взаємовідносини у сферах діяльності НБФБ з відповідними органами інших держав та міжнародними організаціями базуються на міжнародних договорах, а також на установчих актах та правилах міжнародних організацій, членом або учасником яких є Україна.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
2. Працівники НБФБ у випадках і порядку, передбачених законодавством, направляються до міжнародних організацій, іноземних держав як компетентні представники з метою забезпечення координації співробітництва з питань, що належать до повноважень НБФБ.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
3. Працівники НБФБ у випадках і порядку, передбачених законодавством, залучаються до участі в міжнародних заходах, пов’язаних із забезпеченням фінансово-економічної безпеки держав, а також міжнародних заходах з обміну досвідом.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
4. НБФБ уповноважена залучати іноземних експертів та фахівців як консультантів щодо підвищення ефективності роботи у конкретних справах та для вдосконалення процесів своєї діяльності.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
5. Порядок відрядження, фінансування та перебування іноземних фахівців для консультування НБФБ, а також працівників НБФБ для участі в міжнародних заходах, пов’язаних із забезпеченням фінансово-економічної безпеки держав, а також міжнародних заходах з обміну досвідом, визначається Кабінетом Міністрів України.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
Стаття 6. Взаємодія Національного бюро фінансової безпеки України з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування правоохоронними органами та іншими особами
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
1. НБФБ у процесі своєї діяльності взаємодіє з правоохоронними та іншими органами державної влади, а також органами місцевого самоврядування відповідно до цього Закону та інших нормативно-правових актів.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
2. Порядок обміну оперативною інформацією між НБФБ та Національною поліцією, Державним бюро розслідувань, Національним антикорупційним бюро України, Службою безпеки України щодо спільних заходів та з іншими державними органами, які відповідно до закону здійснюють оперативно-розшукову діяльність або розвідувальну діяльність, встановлюється спільними наказами керівника НБФБ та керівників відповідних органів.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
3. НБФБ має право прямого доступу до автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів та банків даних, держателем (адміністратором) яких є державні органи або органи місцевого самоврядування, користується державними, у тому числі урядовими, засобами зв’язку і комунікацій, мережами спеціального зв’язку та іншими технічними засобами.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
НБФБ обов’язково забезпечується доступом як користувач до автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів та банків даних, держателем (адміністратором) яких є центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну податкову політику, державну політику у сфері державної митної справи, центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, інші центральні органи виконавчої влади, що спрямовуються та координуються Кабінетом Міністрів України через Міністра та підпорядковані ним установи і організації, Міністерство юстиції України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Фонд державного майна України, Державна прикордонна служба України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Національний банк України, Центральний депозитарій цінних паперів.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
Отримання від Центрального депозитарію цінних паперів, Національного банку України та депозитарних установ інформації, що міститься у системі депозитарного обліку цінних паперів відбувається в порядку та обсязі, встановлених Законом України "Про депозитарну систему України" з урахуванням положень цього Закону.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
Обробка такої інформації здійснюється НБФБ із дотриманням законодавства про захист персональних даних та забезпеченням таємниці, що охороняється законом.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
Прямий доступ до автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів та банків даних, держателем (адміністратором) яких є інші державні органи або органи місцевого самоврядування здійснюється в порядку, визначеному законодавством та на основі угод, укладених НБФБ з такими державними органами або органами місцевого самоврядування.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
За відсутності угод та законодавчих вимог щодо прямого доступу до автоматизованих інформаційних і довідкових систем, реєстрів та банків даних, обмін інформацією з держателями (адміністраторами) таких інформаційних ресурсів здійснюється за обґрунтованим запитом.
Рейтинг: (голосів - 0)
Голосів: 00
Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)