ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТІВ

Результати обговорення

6284 Проект Закону про оперативно-розшукову діяльність
6284 від 04 квітня 2017
Правова політика
Народний депутат України
Кожем'якін Андрій Анатолійович
08 лютого, 2018
08 березня, 2018
завершено обговорення
Результати обговорення тексту документа в цілому
Рейтинг:
 (голосів - 3)
Голосів:
40
Обговорення:
Усього записів - 2 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 2, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
Тип записів:
  • Колесніков Олег 07 березня, 2018 02:14 Тип запису: коментар Голосів: 0
    Хочу зауважити, що з вказаного проекту Закону України, не є очевидні механізми нагляду Прокуратури України за місцезнаходження засобів особливого призначення (засобами зв'язку та ідентифікації місцеположення), котрі використовуються Оперативними силами для здійснення оперативно-розшукової діяльності.
  • Монарх Арон 12 лютого, 2018 13:59 Тип запису: коментар Голосів: 0
    Повідомлення заблоковано модератором
  • Таблиця результатів обговорення статей
    Показувати результати обговорення з типом запису:
    6. Службові особи оперативних підрозділів звільняються зі служби у зв’язку з обвинуваченням у вчиненні злочину тільки після набрання законної сили обвинувальним вироком суду.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    7. Забороняється перешкоджати законним діям службових осіб та підрозділів, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність. Службова особа, уповноважена на здійснення оперативно-розшукової діяльності, у процесі проведення оперативно-розшукових заходів підпорядковується тільки безпосередньому і прямому керівникові.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    8. Не несе відповідальності службова особа оперативного підрозділу, який заподіяв шкоду правам, свободам людини, інтересам суспільства, держави під час здійснення оперативно-розшукової діяльності, перебуваючи у стані необхідної оборони, крайньої необхідності та під час виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації, а так само у зв'язку із затриманням особи, у діяннях якої є ознаки злочину.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    Стаття 24. Соціальний та правовий захист особи, яка залучається до виконання завдань оперативно-розшукової діяльності
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    1. Особа, яка залучається до виконання завдань оперативно-розшукової діяльності, перебуває під захистом держави.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    2. Співробітництво особи з оперативним підрозділом зараховується до її загального трудового стажу в разі укладення з нею письмової трудової угоди. Якщо у зв'язку з виконанням такою особою завдань оперативно-розшукової діяльності настала її інвалідність або смерть, на неї поширюються пільги, передбачені в таких випадках для службових осіб оперативних підрозділів.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    3. Якщо показання особи, залученої до оперативно-розшукової діяльності на конфіденційних засадах, при розслідуванні та розгляді у суді кримінального провадження можуть призвести до її розшифровування, або загрожують її життю та здоров’ю, родичам та близьким або іншим учасникам оперативно-розшукової діяльності, показання у суді може давати керівник відповідного підрозділу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    4. У разі виникнення загрози життю, здоров'ю або майну особи, яка залучається до виконання завдань оперативно-розшукової діяльності, її захист забезпечується в порядку, передбаченому частиною четвертою статті 23 цього Закону.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    РОЗДІЛ 5
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ТА ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    Стаття 25. Матеріально-технічне забезпечення оперативно-розшукової діяльності
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    1. Матеріально-технічне забезпечення оперативно-розшукової діяльності здійснюється на основі законодавства України і в порядку, встановленому Президентом України та Кабінетом Міністрів України.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    Стаття 26. Фінансове забезпечення оперативно-розшукової діяльності
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    1. Фінансування оперативно-розшукової діяльності здійснюється за рахунок бюджету відповідних державних правоохоронних і розвідувальних органів, згідно з порядком, встановленим Кабінетом Міністрів України.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    2. Порядок витрат на здійснення оперативно-розшукової діяльності регулюється нормативно-правовими актами відповідного правоохоронного або розвідувального органу.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    3. Законодавчі органи або центральні органи виконавчої влади України мають право за рахунок власних бюджетів і позабюджетних цільових фондів збільшити суму коштів, що виділяються органам, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    4. Контроль за використанням коштів, що виділяються на оперативно-розшукову діяльність, здійснюється керівниками державних правоохоронних і розвідувальних органів, до складу яких входять оперативні підрозділи, а також спеціально уповноваженими представниками Міністерства фінансів України.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    РОЗДІЛ 6
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    КОНТРОЛЬ ЗА ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    Стаття 27. Державний контроль
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    1. Державний контроль за оперативно-розшуковою діяльністю становить правовий механізм функціонально реалізованих уповноваженими органами та їх посадовими особами напрямків діяльності, що забезпечують дотримання законів, прав та інтересів учасників цієї сфери суспільних відносин, та здійснюється у формі позавідомчого та відомчого контролю.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    Стаття 28. Позавідомчий контроль
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    1. Державний позавідомчий контроль за оперативно-розшуковою діяльністю здійснює Президент України, Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, суди в межах повноважень, визначених Конституцією та Законами України.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    Стаття 29. Відомчий контроль
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
    1. Державний відомчий контроль за оперативно-розшуковою діяльністю здійснюється Міністерством внутрішніх справ України, Державним бюро розслідувань, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Державною прикордонною службою України, Управлінням державної охорони, Державною фіскальною службою України, Державною пенітенціарною службою України, Міністерством оборони України, Національним антикорупційним бюро України.
    Рейтинг: (голосів - 0)
    Голосів: 00
    Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)