ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТІВ

Результати обговорення

9008 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації процедур фінансового контролю в сфері запобігання корупції)
9008 від 30 липня 2018
Правова політика
Народний депутат України
Шахов Сергій Володимирович
28 серпня, 2018
18 вересня, 2018
завершено обговорення
Результати обговорення тексту документа в цілому
Рейтинг:
 (голосів - 4)
Голосів:
33
Обговорення:
Усього записів - 3 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 2, Пропозицій - 0, Зауважень - 1)
Тип записів:
 • Власенко Руслан 16 вересня, 2018 23:24 Тип запису: зауваження Голосів: 0
  Цей законопроект порушує багато конституційних прав людини. Його подрібно доопрацювати!
 • Ковальов Олександр 10 вересня, 2018 13:54 Тип запису: коментар Голосів: 0
  Я підтримую цей законопроект
 • Кривий Віталій 04 вересня, 2018 12:19 Тип запису: коментар Голосів: 0
  У пояснювальній записці до Законопроекту наведені обґрунтування не можна вважати вагомими. Реальна боротьба з корупцією фактично не розпочалась. Антикорупційний суд ще не запрацював. Дохід у місяць понад 50 прожиткових мінімумів має залишатись під контролем громадськості, а не лише НАЗК та правоохоронних органів, на що звертають увагу автори. Перевірка декларацій має здійснюватися не вручну, а автоматизованою системою контролю декларацій. Яка, згідно Урядового плану має бути впроваджена у 2018 році. Тому авторам законопроекту доцільніше здійснити парламентський контроль за виконанням Плану впровадження автоматизованої системи перевірки контролю декларацій. Щомісячний дохід понад 50 прожиткових мінімумів - це понад 90 тисяч гривень, який дозволить декларанту мати постійно комп'ютер та доступ в інтернет. Виготовлення діючого цифрового підпису безкоштовно у ДФС відбувається за лічені хвилини при наявності паспорта та ІПН. Тому пропоновані зміни в закони є необґрунтованими і не відповідають інтересам суспільства та моїм як громадянина.
 • Таблиця результатів обговорення статей
  Показувати результати обговорення з типом запису:
  І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

  1. У статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» (Відомості Верховної Ради, 2014 р., № 49, стаття 2056, із подальшими змінами):

  1) частину другу виключити, у зв’язку з чим частину третю вважати частиною другою;

  2) у частині третій слова «, а також про суттєві зміни у майновому стані» виключити, а слово «визначаються» замінити словом «визначається».

  2. У частині другій статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, стаття 1122, із подальшими змінами) слова «або про суттєві зміни у майновому стані» виключити.

  ІІ. Прикінцеві положення

  1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

  2. Кабінету Міністрів України та іншим органам виконавчої влади протягом 30 днів з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

  Рейтинг: (голосів - 0)
  Голосів: 01
  Обговорення:Усього записів - 0 (Врахованих записів - 0, Запропонованих редакцій - 0, Коментарів - 0, Пропозицій - 0, Зауважень - 0)
  1