ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТІВ

Обговорення елемента

1135-1 Проект Закону про цивільну зброю і боєприпаси
1135-1 від 10 грудня 2014
Правова політика
Народний депутат України
Іллєнко Андрій Юрійович
25 вересня, 2017
25 листопада, 2017
завершено обговорення
1423
(Рейтинг: 3,1, оцінило: 14)
Термін обговорення закінчився
Носіння вогнепальної зброї в нетверезому стані є адміністративним правопорушенням, наслідком вчинення якого є вилучення усієї належної винній особі вогнепальної зброї, припинення дозволу на зброю та/або дозволу на спільну зброю із довічним позбавленням винної особи права володіти зброєю.
  • Марійко Ігор 21 листопада, 2017 02:03 Тип запису: зауваження
    0  
    Нетверезий стан - штука ростяжима. При цьому алкоголіків згадали, а інших наркоманів - ні. А закон має оперувати конкретними поняттями: тип стану, спосіб визначення рівня дієздатності особи що перебуває в певному стані, і кількості речовин в крові чи ще десь які привели особу в даний стан. І виходячи з результатів мають бути якась градація санкцій. Бо в принципі, 1 літр кефіру закушений цуреркою з заспиртованою вишнею всередині може показати "нетверезий стан", який таким скоріш за все реально не буде. Також при таких санкціях за неконкретно визначений ступінь правопорушення - обов'язково підтягнеться корупція.
  • Марійко Ігор 21 листопада, 2017 01:48 Тип запису: запропонована редакція
    0  
    Носіння вогнепальної зброї в нетверезому стані в небезпечний для оточуючих спосіб є адміністративним правопорушенням, наслідком вчинення якого є тимчасове вилучення усієї належної винній особі вогнепальної зброї, тимчасове припинення дозволу на зброю та/або дозволу на спільну зброю. При повторному протягом одного року порушенні - позбавленням винної особи права володіти зброєю на 3 роки.
  • Камлик Олександр 16 листопада, 2017 16:10 Тип запису: запропонована редакція
    0  
    Демонстрація в громадському місці вогнепальної зброї особою в нетверезому стані є адміністративним правопорушенням, наслідком вчинення якого є вилучення у тієї особи зброї, що буда знайдена на місці скоєння правопорушення та штраф в розмірі від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів.
  • Гаврилін Сергій 23 жовтня, 2017 12:39 Тип запису: коментар
    0  
    Тобто, людина постійно носить з собою зброю, та десь трохи випила - якщо не можна сідати за кермо, вважаю нетверезим станом - і його слід всього позбавити? Які небезпечні дії він вчинив? Усіх, хто хильнув після полювання треба довічно позбавити права володіння збороєю (зброя ж при них була)? Вилучити повністю пункт.
  • Бєляєв Ігор 18 жовтня, 2017 15:55 Тип запису: пропозиція
    1  
    Безусловное "довічне позбавлення права володіти зброєю" - это перебор. Предлагаю ввести ступенчатое наказание (по аналогии с правом на управление автомобилем). Например: 1) в перший раз - адміністративна відповідальність (штраф). 2) повторно протягом 1 року* - припинення дозволу на зброю та/або дозволу на спільну зброю на 3 роки*. * - терміни можна дискутувати.
  • Клешня Микола 12 жовтня, 2017 15:09 Тип запису: коментар
    2  
    ввести термін "нетверезий стан" та спосіб визначення такого "стану" - наприклад, медична експертиза.
  • Васильєв Валерій 11 жовтня, 2017 23:40 Тип запису: коментар
    2  
    Якщо людина нікому не загрожує, сам факт носіння не є правопорушенням.
  • Логвиненко Максим 11 жовтня, 2017 23:22 Тип запису: пропозиція
    2  
    Пропоную замінити довічне позбавлення права на володіння зброєю грошовим стягненням на користь державного бюджету України
  • Сильченко Микола 11 жовтня, 2017 15:15 Тип запису: зауваження
    1  
    Носіння вогнепальної зброї в нетверезому стані з порушенням чиного законодавства. Думаю так буде краше якщо особа нічого не порушувала.
  • Сімак Микола 11 жовтня, 2017 14:26 Тип запису: запропонована редакція
    3  
    Замість адміністративної кримінальна відповідальність з позбавленням волі на пів року і штрафу в розмірі 100000грн,в першому випадку, якщо подібна ситуація повторилася протягом трьох років позбавлення, то тоді позбавлення волі два роки.
    • Черныш Владислав 12 жовтня, 2017 20:45 Тип запису: коментар
      1  
      А ще позбавляти громадянства та скидати з гелікоптера десь у ДНР :-) ясно же, що після двух бокалів це кончєна людина.
  • Черныш Владислав 07 жовтня, 2017 15:30 Тип запису: зауваження
    6  
    Якщо людина веде себе неадекватно, можна передбачити тимчасове вилучення зброї, яка є при ньому. Як ця норма буде працювати у житті? Людина, що зайшла у бар і випила два пива, повинна десь залиши пістолет, щоб не бути спійманою з ним поліцією? Вважаю, що сам факт носіння зброї у нетверезому стані не є достатньою підставою, для вилучення. До того ж, "довічне" позбавлення права надто жорстоке покарання. Має бути конкретний термін, як за нетверезий стан за кермом (3 роки здається).
  • Мартинюк Олексій 06 жовтня, 2017 18:28 Тип запису: пропозиція
    6  
    вилучити із довічним позбавленням винної особи права володіти зброєю. як занадто сувору міру.