ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ОБГОВОРЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТІВ

Обговорення законопроекту

9008 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації процедур фінансового контролю в сфері запобігання корупції)
9008 від 30 липня 2018
Правова політика
Народний депутат України
Комітет з питань запобігання і протидії корупції
Шахов Сергій Володимирович
28 серпня, 2018
18 вересня, 2018
завершено обговорення
33
(Рейтинг: 1, оцінило: 4)
Термін обговорення закінчився
І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У статті 52 Закону України «Про запобігання корупції» (Відомості Верховної Ради, 2014 р., № 49, стаття 2056, із подальшими змінами):

1) частину другу виключити, у зв’язку з чим частину третю вважати частиною другою;

2) у частині третій слова «, а також про суттєві зміни у майновому стані» виключити, а слово «визначаються» замінити словом «визначається».

2. У частині другій статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, стаття 1122, із подальшими змінами) слова «або про суттєві зміни у майновому стані» виключити.

ІІ. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України та іншим органам виконавчої влади протягом 30 днів з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

1
 • Власенко Руслан 16 вересня, 2018 23:24 Тип запису: зауваження
  0  
  Цей законопроект порушує багато конституційних прав людини. Його подрібно доопрацювати!
 • Ковальов Олександр 10 вересня, 2018 13:54 Тип запису: коментар
  0  
  Я підтримую цей законопроект
 • Кривий Віталій 04 вересня, 2018 12:19 Тип запису: коментар
  0  
  У пояснювальній записці до Законопроекту наведені обґрунтування не можна вважати вагомими. Реальна боротьба з корупцією фактично не розпочалась. Антикорупційний суд ще не запрацював. Дохід у місяць понад 50 прожиткових мінімумів має залишатись під контролем громадськості, а не лише НАЗК та правоохоронних органів, на що звертають увагу автори. Перевірка декларацій має здійснюватися не вручну, а автоматизованою системою контролю декларацій. Яка, згідно Урядового плану має бути впроваджена у 2018 році. Тому авторам законопроекту доцільніше здійснити парламентський контроль за виконанням Плану впровадження автоматизованої системи перевірки контролю декларацій. Щомісячний дохід понад 50 прожиткових мінімумів - це понад 90 тисяч гривень, який дозволить декларанту мати постійно комп'ютер та доступ в інтернет. Виготовлення діючого цифрового підпису безкоштовно у ДФС відбувається за лічені хвилини при наявності паспорта та ІПН. Тому пропоновані зміни в закони є необґрунтованими і не відповідають інтересам суспільства та моїм як громадянина.