Підписів 7
Дата відповіді 10.03.2016
Для очищення держави від хабарництва пропоную створити підрозділ СБУ для провокації хабарників.
ВРУ підготувати зміни до законів та підзаконних актів для забезпечення юридичного підгрунтя та вилучення перешкод (як то Стаття 370 ККУ) функціонування підрозділу.
Підписів 10
Дата відповіді 10.03.2016
ЖИТЛОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНСЬКОЇ РСР , чинний, поточна редакція від 05.04.2015.
"В результаті перемоги Великої Жовтневої соціалістичної революції в нашій країні було створено необхідні передумови для розв'язання однієї з найважливіших соціальних проблем - задоволення потреби трудящих у житлі.
Втілюючи в життя ленінські ідеї побудови комуністичного суспільства і здійснюючи курс на підвищення матеріального та культурного рівня життя народу. Радянська держава послідовно реалізує розроблену Комуністичною партією програму житлового будівництва.
Високі темпи розвитку державного і громадського фонду на основі державних планів, заходи, яких вживає держава по сприянню кооперативному та індивідуальному житловому будівництву, створюють необхідні умови для забезпечення гарантованого Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР права громадян на житло.
Важливим державним завданням є забезпечення схоронності житлового фонду, збільшення строку його служби, підвищення рівня благоустрою жилих будинків. У вирішенні цього завдання активну участь беруть громадські організації і громадяни.
Конституція СРСР і Конституція Української РСР зобов'язують громадян дбайливо ставитися до надаваного їм житла.
Радянське житлове законодавство покликане сприяти забезпеченню права громадян на житло, ефективному використанню та охороні житлового фонду. "
Підписів 38
Дата відповіді 10.03.2016
Создание районных комиссий (либо возложить на местные власти отчет) и наделение им прав на решение судьбы брошенных полу-разграбленных зданий, как то:
Бывшие общежития, больницы, колхозные постройки, полу-разобранные военные части, заводы и предприятия бывшего СССР.
И это по всей Украине такое!!!
То что сам видел: Здания без крыш, хозяина нет, бьют кирпич,снимают плиты, разбивают на арматуру и в чермет, снимают крыши, в общежитиях сотни мертвых душ (прописки).... .
Милиция не занимается- так как нет явного хозяина. Просто сказать смысла нет, нужно ехать писать заявление и это так-же бессмысленно, бюрократия.
Нельзя-ли создать отделы для поднятия ,реанимации или полной разборки и продажи "нечейных" строений, создать программу по возрождению производства и отдавать помещения в бесплатную аренду хотя-бы для их сбережения.
(Сердце кровью обливается когда смотришь как уничтожается то, что создавали наши деды)
Підписів 58
Дата відповіді 10.03.2016
За останні два роки рівень життя впав до катастрофічних розмірів. Всі товари і послуги подорожчали майже у три рази, а пенсії, зарплати і соціальні виплати з 01.09.2015р. підняли в середньому лише на 13%. А ІНВАЛІДАМ 3-Ї ГРУПИ ЗАГАЛЬНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ ВЗАГАЛІ НЕДОБАВИЛИ НІ КОПІЙКИ. Це як назвати? Є вже перші ознаки геноциду незахищених верств населення. Тому, разом з усіма інвалідами України вимагаємо:
1. Переглянути і підняти розмір споживчого кошику до реального рівня споживчих цін з урахуванням реальних повсякденних потреб громадян.
2.Підняти розмір пенсій та соціальних виплат всіх незахищених верств населення України до розміру, не меншого за розмір споживчого кошика за відповідний період.
Підписів 5
Дата відповіді 10.03.2016
Прийняти закон, що забороняє безконтрольне використання перфораторів, інструментів з різання бетону в багатоквартирних житлових будинках.
Підписів 9
Дата відповіді 10.03.2016
Згідно Закону України «Про Національну поліцію», керівник поліції призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем'єр-міністра України відповідно до пропозицій Міністра внутрішніх справ України. В свою чергу Прем'єр-міністр та Міністр внутрішніх справ призначаються за квотою певної політичної партії.
Таким чином призначення та звільнення керівника поліції України за поданням Прем'єр-міністра України відповідно до пропозицій Міністра внутрішніх справ України є порушенням визначеного в тому ж таки Законі України «Про Національну поліцію» принципу політичної нейтральності Національної поліції, оскільки є підставою для сумнів у неупередженості співробітників Національної поліції при розслідуванні кримінальних правопорушень по відношенню до членів політичної партії, до якої належать Прем'єр-міністр та/або Міністр внутрішніх справ.
В зв’язку з наведеним вище, пропоную прийняти законопроект про внесення змін до Закону України «Про Національну поліцію», яким позбавити права Міністра внутрішніх справ самостійно і на свій розсуд призначати Керівника відповідної поліції та його заступників. Натомість передбачити призначення вказаних посадових осіб поліції Кабінетом Міністрів України після розгляду кандидатур, внесених Міністром внутрішніх справ на підставі і в межах подання відповідної незалежної від Міністра внутрішніх справ Конкурсної поліцейської комісії, яка б складалася із авторитетних безпартійних правозахисників, що не є народними депутатами і членами Уряду.
Підписів 40
Дата відповіді 10.03.2016
Пропоную внести зміни до Конституції України, Кримінального кодексу України статтю щодо покарання осіб, які вчинили злочин, пов’язаний із замахом на територіальну цілісність, суверенітет України, а також причетність до терористичної діяльності, організації корупційних угрупувань, перебуваючи на державних посадах, покарання у вигляді тимчасового обмеження громадянських прав. Це має виражатись у позбавленні на 10 років (десять) виборчого права (пасивного, активного) та довічна заборона на діяльність в органах державної влади та місцевого самоврядування, перебування в політичних партіях тощо. Зазначені особи мають бути максимально обмежені у можливості впливати на політичні процеси в Україні.
Підписів 322
Дата відповіді 10.03.2016
Просисимо розглянути законопроект та прийняти Закон України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо персонального голосування депутатів"
Законопроект
Закон України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо персонального голосування депутатів"
1.Верховна Рада України постановляє:
1. Кримінальний кодекс України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25-26, ст. 131) доповнити статтею 351-2 такого змісту:
"Стаття 351-2 . Неперсональне голосування
1. Нерерсональне голосування депутата, тобто умисне голосування особи зі статусом депутата чи іншої особи замість іншого депутата на засіданнях відповідної ради та/або утворених нею комітетів чи комісій, з метою врахування голосу депутата, -
карається обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, та із конфіскацією майна, або без такої.
2. Дії, передбачені чстиною першою цієї статті, якщо вони вчинені депутатом обласної ради, або Верховної Ради Автономної Республіки Крим, міської ради Києва чи Севастополя, -
караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, та із конфіскацією майна, або без такої.
3. Дії, передбачені чстиною першою цієї статті, якщо вони вчинені народним депутатом України, -
караються позбавленням волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, та із конфіскацією майна.
4. Дії, передбачені частиною третьою цієї статті, якщо вони вчинені щодо голосування за внесення змін до Конституції України чи її прийняття, або за внесення змін чи прийняття виборчого законодавства, або за прийнятти Закону України "Про Державний бюджет України" чи внесення змін до нього, або прийняття чи зміни податкового та митного законодавства України, або голосування передбачені процедурою імпічменту Президента України, -
караються позбавленням волі на строк від дванадцяти до п'ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, та із конфіскацією майна."
2. Частину другу статті 59 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25-26, ст. 131) викласти в наступній редакції:
" Конфіскація майна встановлюється за тяжкі та особливо тяжкі корисливі злочини, а також за злочини проти основ національної безпеки України та громадської безпеки, або за неперсональне голосування незалежно від ступеня їх тяжкості і може бути призначена лише у випадках, спеціально передбачених в Особливій частині цього Кодексу."
3. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
Президент України
Відповідно до п. 23-1 Закону України "Про звернення громадян", прошу розглянути Петицію на парламентських слуханнях.
Підписів 78
Дата відповіді 10.03.2016
Конституцією України ,встановлено, що пенсійне забезпечення громадян України має забезпечувати рівень життя. Враховуючи цінову політику в країні, то пенсійне забезпечення не відповідає дійсності. У Податковому кодесі є перелік виплат, що не підлягають оподаткуванню ,серед них і пенсіі. Чому тоді відбується колізія норм?
Прошу проаналізувати ще раз закони, кодекси та Конституцію та прийняти відповідні заходи.
Підписів 7
Дата відповіді 12.03.2016
У відповідності зі ст. 2 Закону «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», держава гарантує виконання рішення суду про стягнення коштів та зобов'язання вчинити певні дії щодо майна, боржником за яким є, зокрема, держорган. Разом з тим судові рішення у справах, пов'язаних із соціальними виплатами (в т.ч. ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ «ДІТЯМ ВІЙНИ»), які мають зобов'язуючий характер з проведення таких виплат, не відносяться до вказаних у згаданій статті видам рішень, що унеможливлює їх виконання згідно Закону «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень».
У зв’язку з вищенаведеним пропоную викласти абз. 1 ч. 1 ст. 2 Закону «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» в такій редакції: «Держава гарантує виконання рішення суду про стягнення коштів, зобов'язання здійснити виплати та зобов'язання вчинити певні дії щодо майна, боржником за яким є:
державний орган;
державні підприємство, установа, організація (далі - державне підприємство);
юридична особа, примусова реалізація майна якої забороняється відповідно до законодавства (далі - юридична особа).»
Підписів 14
Дата відповіді 12.03.2016
Пропоную з метою приведення ч.1 ст.20 Закону Україні “Про статус депутатів місцевих рад”, в тому числі, і до відповідності до пп.б п.1 ч.1 ст.4 Закону Україні “Про засади запобігання і протидії корупції” – внести зміни до ч.1 ст.20 Закону Україні “Про статус депутатів місцевих рад”, та викласти її в наступній редакції, а саме:
- “На сесіях місцевої ради депутати місцевої ради на основі колективного і вільного обговорення розглядають питання, віднесені до відання відповідної ради, однак після голосування та прийняття відповідних рішень, кожен з депутатів несе, згідно з чинним антикорупційним Законодавством України, персональну відповідальність за підтримані ним рішення.”.
===============================
Діюча редакція ч.1 ст.20 Закону Україні “Про статус депутатів місцевих рад” звучить наступним чином:
- "На сесіях місцевої ради депутати місцевої ради на основі колективного і вільного обговорення розглядають і вирішують питання, віднесені до відання відповідної ради.".
===============================
Підписів 10
Дата відповіді 12.03.2016
Конституція України - це збірник Законів України, які повинні забезпечувати дотримання прав та обов"язків усіх громадян України, а не обманом примушувати 40 мільонів громадян існувати за антинародними Законами, які приймають злочинні політики та чиновники собі в угоду, для облегшення свого існування, правління та утримування людей в кабалі олігархічної влади. Вимагаємо створити інструменти для ВСЕНАРОДНОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ТА ДОПОВНЕНЬ У ЗАКОНИ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ, які повернуть народу його право бути господарем свого життя та своєї Держави.
Підписів 68
Дата відповіді 12.03.2016
Почему не ввести Электронные петиции для районных органов власти?! (местных)
На месте у каждого свои наболевшие вопросы: Ремонт здания,крыши,дороги, жалобы на ЖКХ.
Да и сюда-же можно добавить обращения в правоохранительные органы (и о их бездействии в частности- типа книги жалоб).
Кандидаты на шерифа,благодарности о проделанном.
Тут -же можно рассматривать кандидатуры и предложения на местные органы власти, или о не доверии к ним.
Сделать Обращения граждан к кому-либо из местной власти в электронном виде, и в открытом доступе для всех жителей данного района, так-же открытым должен быть и ответ на это обращение! Пусть Люди смотрят как проблемы решаются.(сюда-же можно добавить и типа подписи , кто поддерживает данную просьбу , кол-во подписавшихся)
Можно создать счет для пожертвования населением , на какое-либо предложение - например : ремонт фонтана, ремонт памятника, завоз песка в песочницу и т.д. И тут-же отчет о закупленном и исполненном с приложением квитанций.
Предлагаю ввести параллельно бумажной и электронные выборы в реальном времени, дублирующие (на подобие экзитпола), которые сразу можно передавать на Киев. Это стимулирует народ идти на выборы.
Підписів 530
Дата відповіді 12.03.2016
Пропоную розробити та затвердити дієвий механізм відкликання будь-якої виборної особи.
Свідомі громадяни повинні мати можливість за допомогою новітніх технологій щоденно висловлювати свою підтримку чи незадоволення обраним представникам народу. Та вибрана особа, рейтинг якої неприпустимо зменшився - автоматично має бути переобрана.
Підписів 107
Дата відповіді 12.03.2016
Враховуючи, що протягом тривалого часу та декількох виборчих кампаній (Вибори депутатів ВРУ 2014 року, Місцеві вибори 2015 року та низька попередніх) Центральна виборча комісія України діє як політично залежна структура та намагається вдовольнити будь-які побажання влади, чим грубо порушує права та свободи громадян України, створює атмосферу тотальної недовіри населення до основоположного інструменту демократії - прямого виборчого права, спотворює волевиявлення виборців, грубо порушує Конституцію та закони України, Верховна Рада України має ініціювати розпуск Центральної виборчої комісії України (звільнення всіх її членів та працівників апарату) та забезпечити формування повністю нового складу ЦВК з числі осіб, які ніколи не працювали як у самій ЦВК, так і в структурах місцевих виборчих комісій. Затягування з прийняттям такого рішення неминуче призведе до його зняття з порядку денного та залишення спотвореного способу формування представницьких органів влади.
Підписів 79
Дата відповіді 12.03.2016
Прийняти закони про відкликання посадовців з будь-якої виборної посади, починаючи від президента і до місцевих виборних посад, у тому числі і про відкликання депутатів усіх рівнів.
Ці закони повинні бути прийняті і набути чинності якомога швидше.
Підписів 259
Дата відповіді 12.03.2016
Впровадити обов*язкове незалежне тестування кандидатів у депутати на рівень IQ та знання основ формальної логіки. Встановити мінімальний прохідний поріг IQ=100 (за тестом Векслера).
Підписів 87
Дата відповіді 12.03.2016
У зв'язку із тим, що всі вибори які відбувались в Україні, так чи інакше мали порушення, доцільно переглянути систему волевиявлення народу.
Прошу запровадити електронну систему виборів та референдумів в Україні. Ця система максимально унеможливість маніпуляції і втручання, проблеми із перевезенням, підрахунком голосів і т.д. Внесення змін у законодавство у відповідності норм ЄС та запровадження стандартів захисту даних у таких системах.
Венеціанська комісія у своїх доповідях неодноразово відзначала особливості віддаленого та електронного голосування.
Крім того доцільно запроваджувати в систему ідентифікацію за допомогою ID-карток громадянина України.
У світі значний досвід впровадження електронного голосування є у Естонії, США, Швейцарії, Кореї тощо.
Для України доцільно запровадження електронного волевиявлення із такими елементами:
1. Голосування із системою оптичного зчитування інформації позначеною на бюлетні або електронного дисплею на якому б вказувався вибір (при цьому, якщо буде здійснено повний перехід на ID-карти, дана система має ідентифікувати і дозволяти голосувати особам, які її прикладуть до системи ідентифікації).
2. Інтернет-голосування - тут доцільно перейняти досвід Естонії.
При цьому хочу відзначити, що надзвичайно важливим є захист даних у такому голосуванні, тому при розробці такої ситеми в Україні слід залучати українських та міжнародних експертів із кібербезпеки (проводячи при цьому ряд тестувань для виявлення всіх можливих слабкостей системи), переймати іноземний досвід та дотримуватися рекомендацій Венеціанської комісії. Дякую!
Підписів 578
Дата відповіді 12.03.2016
З метою запровадження в Україні системи електронного голосування та збору підписів громадян під час проведення народного волевиявлення через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії, забезпечити прийняття нових законів та внесення змін до Законів України “Про вибори народних депутатів України”, “Про вибори Президента України”, “Про місцеві вибори”, “Про Єдиний державний демографіних реєстр”, “Про Державний реєєстр виборців”, “Про електронний цифровий підпис”, “Про електронні документи та електронний документообіг” із визначенням у перехідних положеннях завдань органам державної влади щодо реалізації вимог цих законів.
Підписів 3
Дата відповіді 12.03.2016
Пропоную відмінити статті Кримінального Кодексу України, які дають змогу переслідувати громадян за отримання допомоги від політиків (статтю "Підкуп виборця" в КК та відповідну в Кодексі про адміністративні правопорушення), а також ст.143 КК "Порушення встановленого законом порядку трансплантації органів або тканин" (щодо "насильницького донорства" ст. 144 КК залишити), ст.300-303 КК (ввезення творів, розповсюдження порнографії, створення борделів, проституція; звісно, крім того , що стосується дітей віком до 14 років чи недієздатних осіб), ст. 306 КК "Використання коштів..." (як безглузду, бо всі винні "нє зналі"); ввести відповідно "нові" статті за ввезення заборонених державою творів в промислових масштабах та залучення дітей віком до 14 років до проституції.
Наша держава не застосовує смертної кари, хоч така є у США та інших досить відомих розвитком державах. Навіщо нам використовувати ресурси Держави для переслідування осіб, які потребують самі соціального захисту чи вчинюють дії, які в розвинених країнах є професійною законною діяльністю.