ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Перелік оприлюднених петицій.

 • Пільговий тариф на електроенергію для сіл гірської місцевості

  Підписів 1

  Днів залишилось 63

  Кухарев Илья
  Оприлюднена
  05 липня, 2021
  05 жовтня, 2021
  63
  1 (з них за 7 днів: 1)

  Привіт, хочу запропонувати на розгляд петицію про пільговий тариф на електроенергію для сільських районів гірської місцевості. У Карпатах щільність населення значно менше, ніж по країні. Роботи для кожного тут на знайдеться, на село в 500 чоловік, 2 магазини, школа і пошта в кращому випадку. 30 робочих місць, а решта? промишляють господарством, їздять на заробітки до країн ЄС. Але ті хто хоче промишляти у себе в селі, стикається з низкою труднощів, в тому числі і з оплатою рахунків за електроенергію. Газа майже ніде немає, ліс валити і пускати його в трубу печі? - шкода. Можна робити на електрічестве- дорого. Хочеш майстерню або корівник, теплицю - велике енергоспоживання, великі рахунки за енергію.
  І ще найближчим часом хочуть підвищити тарифи на електроенергію в 2 рази! Про людей, які залишаються жити в горах, ніхто не думає, за те думає ЄС і заманює своїми умовами. Але навіщо своїм громадянам їхати в іншу країну і робити внесок в економіку іншої країни, якщо він може це зробити у себе? Адже держава може подбати про своїх громадян і створити їм умови для цього, вірно?
  З повагою, Ілля Кухарев

  ЕКОЛОГІЯ ТА ПРИРОДНІ РЕСУРСИ  |   ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО  |   КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО   
 • ПРОТИ ПРИЙНЯТТЯ ПРОЄКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ ЩОДО СПРОЩЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У СФЕРІ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЗМЕНШЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ» (РЕЄСТР. № 5371 ВІД 13.04.2021)

  Підписів 102

  Днів залишилось 9

  Зубченко Ольга Юріївна
  Оприлюднена
  12 травня, 2021
  12 серпня, 2021
  9
  102 (з них за 7 днів: 0)

  ПРОТИ ПРИЙНЯТТЯ ПРОЄКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ ЩОДО СПРОЩЕННЯ РЕГУЛЮВАННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН У СФЕРІ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА ЗМЕНШЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОГО НАВАНТАЖЕННЯ НА ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ» (РЕЄСТР. № 5371 ВІД 13.04.2021)

  ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |   КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО  |   ПРОМИСЛОВА ПОЛІТИКА   
 • 1