ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Інформація щодо петиції

Реформа обов’язкового медичного страхування усіх працівників незалежно від віку та професії.
Харченко Владимир
Оприлюднена
18 січня, 2021
18 квітня, 2021
50
8
Для підписання петиції
необхідно
авторизуватись

1.На конкурсі який проведе держава вибере страхові компанії в кількості 15 ( або більше) з позитивної страховою історією та всесвітньою практикою. Які матимуть право займатися страховою практикою на території України та за кордоном з фізичними та юридичними особами..
Право вибору компаній на підприємствах матимуть виключно підприємства та працівники компаній за своїми вподобаннями.
2. Держава на чолі з президентом та ВР повинна забезпечити правове виконання та виступати гарантом законності та виконання умов на рівні держави.( закон про обов’язкове страхування усіх суб’єктів господарювання).
3. Страхові компанії які виграли конкурс, на підприємствах які їх оберуть застрахують усіх робітників. ( при цьому робітник має право самостійного вибору представлених компаній на виробництві мін. 3-х).
4. За допомогою сервера, державою створюється сервер з даними усіх страхових полісів .
5. Усі лікарняні заклади мають право доступу до цих даних ( тільки визначені особи).
6. При настанні страхового випадку особа що застрахована має право звернутися до будь якого закладу медицини за місцем проживанням або за місцем роботи.
7.Медичний заклад маючи базу даних перевіряє особу яка звернулась на наявність полісу та надає відповідні послуги. Реєструє страховий випадок у системі. Це бачить страхова компанія яка надає послуги за страховкою і перевіряє страховий випадок на усі дії по наданню медичних послуг.
8. Медичні заклади отримують страхові кошти за полісом за надання послуг які перевіряє страхова компанія.
9. Працівник отримає лікарняні, якісні послуги медичного закладу.
10. Медичний заклад зацікавлений у якісному наданні послуг та отримані коштів. Спрямовує їх на зарплатню лікарів розвиток медичного закладу за цільовим призначенням.
11.Страхова компанія отримує кошти від підприємства яке страхує робітників. Та контролює їх.
12. Підприємство отримує гарантії сервісу страховиків, та 18% ПДВ від держави у випадку усіх застрахованих зареєстрованих офіційно працівників.( у разі невиконанні даного закону, неприйняття офіційно працівників - штраф 30 неоподатковуваних мін. За кожну особу яка неоформлена офіційно).
Держава отримує контроль над кількістю працюючих суб’єктів, кількістю працівників, податками з фізичних на юридичних осіб, створює та поповнює пенсійний фонд. За допомогою контролю виплат заробітних плат відрахування на податки.
Данна реформа забезпечить нашу державу Україна якісним і кількісним поповненням пенсійного фонд та Бюджету. Авторитет страхової та правової держави. Реформу у медицині.
Підприємства отримують знижку по оподаткуванню за ПДВ та будуть зацікавлені в цьому.
Працівник отримує страховий поліс, якісні медичні послуги та соціальні гарантії. Офіційне працевлаштування. Та справедливе нарахування пенсії.


Данна реформа передбачає координальні зміни відносин держави до суспільства та суспільства до держави та президента і ВР, в застосуванні в короткий термін 1 рік.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я  |  СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ  |  ФІНАНСОВА, ПОДАТКОВА, МИТНА ПОЛІТИКА   
8
Перелік осіб, які підписали електронну петицію:
19 лютого, 2021, 12:57:36Уманець Сергій Володиимрович
06 лютого, 2021, 14:49:02Бойко Степан Микитович
02 лютого, 2021, 21:01:31Антипова Маргарита Олеговна
21 січня, 2021, 18:47:46Сошин Володимир Володирович
19 січня, 2021, 10:02:35Мелашкін Олександр
19 січня, 2021, 08:21:44Шевченко Віталій Миколайович
18 січня, 2021, 19:59:08Хмелик Инна Олександрівна
18 січня, 2021, 18:39:19Харченко Владимир
1