ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Інформація щодо петиції

Інформаційна підтримка національного виробника
Кравченко Артем
Оприлюднена
29 липня, 2019
29 жовтня, 2019
42
6
Для підписання петиції
необхідно
авторизуватись

Держава має сприяти та підтримувати власного виробника шляхом популяризації товарів вироблених в Україні серед власного населення. Пропоную на законодавчому рівні ввести наступні заходи:
1) на загальнодержавних та регіональних телеканалах під час показу новин має бути включено ролик з якимось підпиємством, що виробляє продукцію массового використання. Такий виробник має бути кожен день новий із різних галузей. Це може бути одяг, взуття, предмети догляду, косметика, електроприбори, меблі та інше. Метою таких роликів має бути поширення серед населення думки, що в Україні виробляються якісні речі, що купувати речі під брендом "зроблено в Україні" означає підтримувати власну, а не чиюсь економіку.
2) під час показу комерційної реклами має також транслюватись соціальна реклама, сенс якої закликати жителів купувати вироблені в країні товари
3) зобов'язати роздрібні торгівельні мережі позначати товари що вироблені в Україні прапорцем, аби покупець, порівнюючі пропозиції на полицях, мав можливість швидко визначитись з придбанням.
На жаль, на даний час серед українців не є популярною думка, що українське - значить якісне. Однак, на прикладі сусідньої Польші можно прослідкувати як поширення серед власного народу ідей підтримки національного виробника призвело, наприклад, до появи брендового спортивного одягу, спорттоварів, електроприладів.
Такі кроки мають не лише підвищити самосвідомість українців, зачепити їх патріотичні почуття, а й ознайомити пересічного мешканця з географією і багатством виробництва в Україні, донести до громадян наскільки промислова та потужна є держава. Також це має стати додатковою та безплатною рекламою нових підприємств, що пропонують продукцію по імпортозаміщенню та збільшенню ВВП країни.

ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ  |  ПРОМИСЛОВА ПОЛІТИКА   
6
Перелік осіб, які підписали електронну петицію:
14 серпня, 2019, 12:14:41Кравченко Артем
04 серпня, 2019, 15:52:50Гладиш Андрій Михайлович
03 серпня, 2019, 18:13:40Зубченко Олександр
01 серпня, 2019, 20:32:46Заячківський Андрій Валентинович
30 липня, 2019, 13:17:46Солом'яний Олександр Олегович
29 липня, 2019, 14:34:19Мелашкін Олександр
1