ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Інформація щодо петиції

Петиція на захист демократії
Трегуб Юрій Анатолійович
Оприлюднена
01 липня, 2019
01 жовтня, 2019
14
6
Для підписання петиції
необхідно
авторизуватись

Зараз у світі над інститутом демократії нависла смертельна небезпека.
За останні 20 років демократичні країни, які створили передумови для загального культурного та технологічного прогресу всього людства, не змогли створити умови для такого ж прогресу демократичного розвитку. В результаті деякі диктаторські режими, маючи тільки формальні ознаки демократій, змогли, використовуючи демократичні інститути, за допомогою підкупу, шантажу, масованих дезінформаційних атак та інших ворожих заходів добитися початку руйнування основ демократій в багатьох країнах світу. Маючи набагато менші, у порівнянні з демократіями, економічні ресурси, диктаторські режими мають змогу їх використовувати безконтрольно та сконцентровано, що дозволяє їм підкуповувати окремих ключових керівників та фінансово стимулювати антидемократичні сили демократичних країн.
На сьогодні не існує дієвого механізму протидії цим ворожим заходам.
Багато маленьких демократичних країн неспроможні опиратися тиску диктаторських режимів.
У цих умовах неможливо переоцінити роль Сполучених Штатів Америки — сили, яка може, хоче і багато робить для розвитку демократії в усьому світі, і без якої неможлива боротьба з диктатурами.
Закликаємо Верховну Раду України ініціювати роботу зі створення Союзу Активних Демократій, метою якого буде побудова та підтримка політичних, економічних, воєнних та інших можливих механізмів захисту демократій в усьому світі.
Закликаємо Верховну Раду України звернутися з відповідними пропозиціями до керівників, урядів та парламентів демократичних країн світу, в першу чергу Сполучених Штатів Америки, Об'єднаного Королівства Великої Британії й Північної Ірландії, Республіки Польщі, Королівства Швеції, Канади, Литовської Республіки, Латвійської Республіки, Естонської Республіки, Джорджії (Грузії).
У зв'язку з фактичною легітимацією Російською Федерацією нового засобу боротьби — відмову від сплати членських внесків до ПАРЄ, закликаємо Верховну Раду України також використати цей новий легітимізований засіб та закликати аналогічно вчинити інші небайдужі парламенти.

ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  |  ОБОРОНОЗДАТНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ, МІЖДЕРЖАВНІ І МІЖНАЦІОНАЛЬНІ ВІДНОСИНИ   
6
Перелік осіб, які підписали електронну петицію:
04 серпня, 2019, 16:24:08Гладиш Андрій Михайлович
04 липня, 2019, 10:47:33Гончаренко Станіслав
02 липня, 2019, 17:26:32Ярощук Сергій Павлович
02 липня, 2019, 16:20:47Козловський Владислав
01 липня, 2019, 19:06:20Смілянець Маргарита
01 липня, 2019, 12:23:13Мелашкін Олександр
1