ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Інформація щодо петиції

Коригування меж Житомирської міської та Оліївської сільської ОТГ
Нагорнюк Назарій Петрович
Оприлюднена
18 червня, 2019
18 вересня, 2019
31
3
Для підписання петиції
необхідно
авторизуватись

На околиці Житомира декілька років тому був відкритий завод ТОВ "КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ ЖИТОМИР".
Він використовує енергоносії (електрика, вода, газ тощо) міста Житомира, на ньому працюють понад 1000 мешканців міста Житомира, для їх доставки на роботу використовується транспорт перевізників міста Житомира.
Але, на превеликий жаль, через колізії в адміністративно-територіальному устрої Житомирського району цей завод опинився на території Оліївської сільської ради, тому й податки йдуть не до міста Житомира, а в Оліївську ОТГ,.

Таким чином, Оліївська ОТГ, має багатомільйонні податкові надходження, просто паразитуючи на інфраструктурі міста Житомира, А бюджет міста Житомира зазнає збитків, не отримуючи майже нічого.

Виходячи з викладеного вище, звертаємося з проханням виключити територію заводу ТОВ "КРОМБЕРГ ЕНД ШУБЕРТ ЖИТОМИР" (вул. Садова) з меж Оліївської сільської об'єднаної територіальної громади Житомирського району Житомирської області, та підпорядкувати її Житомирській міській об'єднаній територіальній громаді Житомирської області.

ДЕРЖАВНЕ БУДІВНИЦТВО, АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ УСТРІЙ   |  ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ  |  ЕКОНОМІЧНА, ЦІНОВА, ІНВЕСТИЦІЙНА, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА, РЕГІОНАЛЬНА ПОЛІТИКА ТА БУДІВНИЦТВО, ПІДПРИЄМНИЦТВО   
3
Перелік осіб, які підписали електронну петицію:
20 червня, 2019, 21:22:59Нагорнюк Назарій Петрович
20 червня, 2019, 20:10:30Петренко Дарина Сергіївна
20 червня, 2019, 16:51:00Гладиш Андрій Михайлович
1