ЕЛЕКТРОННІ ВИБОРИ
ВИМОГА ЧАСУ - ОНОВЛЕННЯ ВЛАДИ ШЛЯХОМ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ
Горбачов Микола Семенович
Відповідь на електронне звернення
25 грудня, 2024
25 березня, 2025
90
16
ЕЛЕКТРОННІ ВИБОРИ
ВИМОГА ЧАСУ - ОНОВЛЕННЯ ВЛАДИ ШЛЯХОМ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ
Існуючий Виборчий Кодекс не дає можливості організувати і провести вибори в умовах війни. Мільйони людей залишили свої домівки, а вимушені мігранти в Україні і за кордоном залишаються такими ж громадянами з правом обиратись до влади і обирати її.
Їх голоси вимагають від Верховної Ради створення ОНОВЛЕНОГО Виборчого Кодексу, який би відповідав сьогоднішнім реаліям і дозволив би реалізувати їхні конституційні права.
ОНОВЛЕНИЙ РЕЄСТР ВИБОРЦІВ
Без реєстру виборців неможливо організувати будь-яке голосування. Наші люди розпорошені по світу.
Найзручніший для них спосіб заявити про себе і висловити готовність прийняти участь у дистанційному голосуванні – надіслати електронну заяву до ЄДИНОГО ЕЛЕКТРОННОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ. Виборцям, які не залишили міста постійного проживання, треба теж зареєструватись.
Електронний Реєстр, створений під егідою ЦВК, інформація з якого зберігається ы дублюється на серверах країн-партнерів (Польща, Естонія, Велика Британія, Чехія).
ТАЄМНІСТЬ ГОЛОСУВАННЯ
В день виборів голос кожного КОДУЄТЬСЯ. Інформація по кодах перевіряється (за принципом блок-чейна) на серверах і відбраковується при появі похибки.
ДІЯЛЬНІСТЬ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
16
Перелік осіб, які підписали електронну петицію:
17 березня, 2025, 17:31:42Малецький Володимир Миколайович
12 березня, 2025, 09:01:34Барсук Юрій Володимирович