Колісниченко Борис Миколайович

Працює з 2016 року на посаді керівника Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 22 квiтня 1971 року

Місце народження - місто Київ

Освіта - вища, у 1993 роцi закінчив Київський університет ім.Тараса Шевченка за спецiальнiстю "Радіофізика та електроніка (квантова радіофізика)", присвоєно квалiфiкацiю радіофізика, у 2001 роцi закінчив Українську Академію державного управління при Президентові України за спецiальнiстю "Державне управління", присвоєно квалiфiкацiю магістра

Науковий ступінь, вчене звання - кандидат фізико-математичних наук

Володіння мовами - англійською (вільне володіння), французькою (читання та вміння спілкуватись)

Нагороди, відзнаки - не має

Трудова діяльність

17.10.1988 - 30.11.1989 технік науково-дослідного інституту Київського державного університету
01.09.1989 - 01.07.1993 студент Київського університету імені Тараса Шевченка
11.08.1993 - 09.11.1993 інженер лабораторії оптичної обробки інформації науково-дослідної частини Київського університету імені Тараса Шевченка
01.11.1993 - 01.11.1996 аспірант Київського університету імені Тараса Шевченка
01.11.1996 - 27.10.1998 інженер учбової лабораторії кафедри квантової радіофізики радіофізичного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка
02.11.1998 - 21.06.1999 начальник відділу формування супроводження державних програм і замовлень та науково-технічного забезпечення системи охорони державної таємниці Державного комітету України з питань державних секретів та технічного захисту інформації, місто Київ
01.09.1999 - 28.02.2001 слухач Української Академії державного управління при Президентові України, місто Київ
09.04.2001 - 08.07.2002 головний консультант відділу організаційно-протокольного забезпечення Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України, місто Київ
08.07.2002 - 17.02.2003 головний консультант відділу забезпечення зв'язків з національними парламентами Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України, місто Київ
17.02.2003 - 15.06.2007 заступник завідувача відділу забезпечення зв'язків з національними парламентами Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України, місто Київ
15.06.2007 - 26.12.2011 заступник керівника Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України- завідувач відділу забезпечення зв'язків з національними парламентами, місто Київ
26.12.2011 - 29.12.2016 перший заступник керівника Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України, місто Київ
29.12.2016 - по цей час керівник Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України, місто Київ