Майборода Микола Володимирович

Працює з 2015 року на посаді керівника Головного управління документального забезпечення Апарату Верховної Ради України

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 01 сiчня 1960 року

Місце народження - Київська область, Тетіївський район, село Горошків

Освіта - вища, у 1995 роцi закінчив Київський технікум готельного господарства за спецiальнiстю "Організація обслуговування в готелях та туристичних комплексах", присвоєно квалiфiкацiю техніка-організатора, у 1999 роцi закінчив Київський інститут туризму, економіки і права за спецiальнiстю "Менеджмент організацій", присвоєно квалiфiкацiю менеджера-економіста, у 2005 роцi закінчив Херсонський державний аграрний університет за спецiальнiстю "Менеджмент організацій", присвоєно квалiфiкацiю магістра з менеджменту

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), чеською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2007 році, Грамота Верховної Ради України у 2009 році, Заслужений працівник сфери послуг України у 2010 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1977 - 05.05.1978 слюсар автобази Міністерства зв`язку УРСР, місто Київ
13.05.1978 - 09.05.1980 служба в Радянській Армії
16.06.1980 - 13.11.1980 автослюсар Київського автотранспортного підприємства №09125
15.11.1980 - 28.08.1981 водій колгоспу імені Леніна, Тетіївський район село Горошків
02.09.1981 - 02.02.1987 старший технік лабораторії, водій Українського науково-дослідного інституту садівництва, місто Київ
02.02.1987 - 17.10.1988 водій Українського республіканського об`єднання по розсадництву "Укрплодорозсадник" Держагропрому УРСР, місто Київ
17.10.1988 - 15.10.1992 двірник, робітник, відповідальний виконавець, старший інспектор фінансово-господарського управління Управління справами Секретаріату Верховної Ради України, місто Київ
15.10.1992 - 23.01.1995 механік-водій (з виконанням обов"язків коменданта) Посольства України в Чеській Республіці, місто Прага
25.01.1995 - 25.04.1995 водій Управління справами Міністерства промисловості України, місто Київ
25.04.1995 - 01.12.1997 спеціаліст І категорії, провідний спеціаліст відділу господарського обслуговування (з 1997 року - відділ забезпечення протокольних заходів та господарського обслуговування) Управління справами Верховної Ради України, місто Київ
01.12.1997 - 01.09.1999 старший консультант групи забезпечення протокольних заходів відділу забезпечення протокольних заходів та господарського обслуговування Управління справами Верховної Ради України, місто Київ
01.09.1999 - 27.04.2000 провідний спеціаліст сектору обслуговування протокольних заходів, головний спеціаліст сектору роботи з госпрозрахунковими підприємствами відділу господарського забезпечення Управління справами Верховної Ради України, місто Київ
27.04.2000 - 25.02.2003 головний консультант приймальні Голови Верховної Ради України (з 01.06.2000 року - Секретаріат Голови Верховної Ради України), місто Київ
25.02.2003 - 01.03.2015 заступник керівника Головного управління документального забезпечення Апарату Верховної Ради України - керівник управління технічної роботи з документами, місто Київ
01.03.2015 - 07.10.2015 заступник керівника Головного управління документального забезпечення Апарату Верховної Ради України - керівник управління автоматизованої обробки документів, місто Київ
07.10.2015 - по цей час керівник Головного управління документального забезпечення Апарату Верховної Ради України, місто Київ