Бондар Данило Сергійович

Працює з 2019 року на посаді заступника керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 01 жовтня 1979 року

Місце народження - місто Київ

Освіта - вища, у 2001 роцi закінчив Київський інститут туризму, економіки і права за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста, у 2005 роцi закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю магістра права

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - французькою (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України із врученням цінного подарунка у 2019 році

Трудова діяльність

01.09.1996 - 03.07.2001 студент Київського інституту туризму, економіки і права
13.12.1999 - 22.04.2001 член бригади ресторану ПІІ "МакДональдз Юкрейн ЛтД", місто Київ
23.04.2001 - 31.01.2002 юрист притулку для неповнолітніх Дніпровської РДА міста Києва
01.02.2002 - 27.10.2006 головний спеціаліст-державний інспектор праці, головний спеціаліст Київського міського центру зайнятості
30.10.2006 - 22.09.2008 старший консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, місто Київ
22.09.2008 - 24.12.2014 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці, місто Київ
24.12.2014 - 05.05.2015 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, місто Київ
05.05.2015 - 01.03.2017 заступник завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, місто Київ
01.03.2017 - 20.11.2019 заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, місто Київ
20.11.2019 - по цей час заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, місто Київ