Верховна Рада України

Офіційний вебпортал парламенту України
Законопроекти

Інформаційний лист

щодо готовності документів до законопроектів за 04.09.2020 року

Станом на 5 Вересня 2020 року

Всього: 7

Реєстр. №
Суб'єкт ініциативи
Назва законопроекту
та ініціатори внесення
Відповідальні
виконавці
Документи
для включення до порядку денного
Д
Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 01 вересня 2020 року про прийняття в другому читанні і в цілому як Закону України проекту Закону про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про ринок електричної енергії" щодо постачання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного житлового будинку (проект н.д. Кучеренко О. Ю.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 01 вересня 2020 року про прийняття в другому читанні і в цілому як Закону України проекту Закону про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про ринок електричної енергії" щодо постачання електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного житлового будинку (реєстр. № 2098 від 09.09.2019) (проект н.д. Гриб В. О.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про урочисте засідання Верховної Ради України з нагоди 30-ї річниці прийняття Акту проголошення незалежності України (проект н.д. Стефанчук Р. О.)
А. Костін
Д
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Центральну виборчу комісію" щодо опитувань громадської думки (проект н.д. Корнієнко О. С.)
А. Клочко
перше читання
Д
Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо посилення захисту конституційного права на вчасну оплату праці) (проект н.д. Волинець М. Я.)
Г. Третьякова
Д
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дії колективних договорів (проект н.д. Королевська Н. Ю.)
Г. Третьякова
П
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та ведення військового обліку
О. Завітневич
Умовні позначення:
П - законопроекти та пропозиції, внесені Президентом України
У - законопроекти, внесені Кабінетом Міністрів України
Д - законопроекти, внесені народними депутатами України
Сектор реєстрації законопроектів