Верховна Рада України

Офіційний вебпортал парламенту України
Законопроекти

Інформаційний лист

щодо готовності документів до законопроектів за 02.09.2020 року

Станом на 3 Вересня 2020 року

Всього: 10

Реєстр. №
Суб'єкт ініциативи
Назва законопроекту
та ініціатори внесення
Відповідальні
виконавці
Документи
для включення до порядку денного
Д
Проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 25 серпня 2020 року про прийняття Закону України проект Закону України "Про ратифікацію Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як Позичальником та Європейським Союзом як Кредитором і Кредитної угоди між Україною як Позичальником та Національним банком України як Агентом Позичальника та Європейським союзом як Кредитором (щодо отримання Україною макрофінансової допомоги Європейського Союзу у сумі до 1 мільярда 200 мільйонів євро)" (реєстраційний № 0063 від 12.08.2020) (проект н.д. Скороход А. К.)
С. Кальченко
Д
Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів для забезпечення населення Донецької області безперебійним водопостачанням (проект н.д. Бойко Ю. А.)
Д. Лубінець
Д
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (щодо автомобільних доріг загального користування та відновлення аварійних мостових споруд) (проект н.д. Трухін О. М.)
Ю. Арістов
перше читання
П
Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти зі значними інвестиціями
Д. Гетманцев
Д
Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів господарювання, які реалізують інвестиційні проекти зі значними інвестиціями (проект н.д. Королевська Н. Ю.)
Д. Гетманцев
П
Проект Закону про внесення зміни до розділу XXІ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України
Д. Гетманцев
П
Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій
Д. Гетманцев
Д
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення окремих виборчих процедур (проект н.д. Загоруйко А. Л.)
А. Клочко
П
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" щодо допуску дізнавачів, слідчих та прокурорів до району здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях
Д. Лубінець
повторний розгляд з пропозиціями Президента України
ДП
Закон України з пропозиціями Президента України
А. Клочко
Умовні позначення:
П - законопроекти та пропозиції, внесені Президентом України
У - законопроекти, внесені Кабінетом Міністрів України
Д - законопроекти, внесені народними депутатами України
Сектор реєстрації законопроектів