Левшун Людмила Валеріївна

Працює з року на посаді

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 16 листопада 1982 року

Місце народження - Київська область, місто Ірпінь

Освіта - вища, у 2002 роцi закінчила Академію державної податкової служби України за спецiальнiстю "Економіка і підприємництво", присвоєно квалiфiкацiю бакалавра з фінансів, у 2003 роцi закінчила Національну академію державної податкової служби України за спецiальнiстю "Фінанси", присвоєно квалiфiкацiю магістра з управління державними фінансами, у 2005 роцi закінчила Академію державної податкової служби України за спецiальнiстю "Право", присвоєно квалiфiкацiю бакалавра з права, у 2006 роцi закінчила Національну академію державної податкової служби України за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю магістра права

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2008 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.1998 - 21.06.2003 студентка Академії державної податкової служби України, м. Ірпінь Київської області
24.07.2003 - 04.10.2006 економіст першої категорії Департаменту зведеного бюджету, економіст першої категорії, провідний економіст-фінансист Департаменту бюджетної політики, провідний економіст-фінансист, головний економіст-фінансист Департаменту фінансів охорони здоров'я та соціальних програм Міністерства фінансів України, місто Київ
05.10.2006 - 21.06.2007 помічник-консультант народного депутата України, місто Київ
22.06.2007 - 30.11.2007 економіст економічного центру закритого акціонерного товариства "Сучасні інформаційні технології", місто Київ
03.12.2007 - 19.12.2007 помічник-консультант народного депутата України, місто Київ
20.12.2007 - 19.04.2010 помічник Міністра, начальник Управління забезпечення діяльності Міністра Міністерства праці та соціальної політики України, місто Київ
01.06.2010 - 14.03.2014 помічник-консультант народного депутата України, місто Київ
17.03.2014 - 15.12.2014 заступник директора Департаменту організаційно-розпорядчого забезпечення-начальник відділу з питань реформування соціальної сфери, Директор Департаменту забезпечення діяльності Міністра Міністерства соціальної політики України, місто Київ
16.12.2014 - 31.03.2015 помічник-консультант народного депутата України, місто Київ
01.04.2015 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, місто Київ
01.03.2017 - 22.03.2018 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, місто Київ