Блистів Тетяна Іванівна

Працює з року на посаді

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 02 грудня 1967 року

Місце народження - Вінницька область, місто Мур-Курилівці

Освіта - вища, у 1993 роцi закінчила Рівненський державний інститут культури за спецiальнiстю "Культорологія. Педагогіка української народної художньої творчості. Народне виконавство", присвоєно квалiфiкацiю режисера-педагога. Керівника театрального колективу, у 1995 роцi закінчила Дніпродзержинський комерційний технікум за спецiальнiстю "Комерційна діяльність в торгівлі", присвоєно квалiфiкацiю комерсанта, у 2001 роцi закінчила Українську Академію державного управління при Президентові України за спецiальнiстю "Державне управління", присвоєно квалiфiкацiю магістра, у 2009 роцi закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською, німецькою (читання та переклад зі словником), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - подяка Голови Верховної Ради України у 2015 році, Грамота Верховної Ради України у 2016 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2017 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2017 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

25.12.1985 - 20.08.1986 старша піонервожата Вінницької середньої школи №17
03.02.1987 - 22.08.1988 ткаля Чернівецького виробничого бавовняного об'єднання "Восход"
04.08.1988 - 28.06.1993 студентка Рівненського державного інституту культури
16.08.1993 - 13.07.1998 заступник директора з виховної роботи, викладач театрального мистецтва, керівник театральної студії середньої загальноосвітньої школи №25, місто Дніпродзержинськ
17.09.1998 - 01.03.1999 економіст товариства з обмеженою відповідальністю "Самміт-М", місто Київ
15.03.1999 - 10.08.1999 помічник-консультант народного депутата України, місто Київ
01.09.1999 - 28.02.2001 слухач Української Академії державного управління при Президентові України, місто Київ
01.03.2001 - 14.05.2002 помічник-консультант народного депутата України, місто Київ
03.06.2002 - 14.06.2007 помічник-консультант народного депутата України, місто Київ
26.11.2007 - 18.03.2014 помічник-консультант народного депутата України, місто Київ
20.03.2014 - 28.05.2015 керівник управління забезпечення діяльності Глави Адміністрації Президента України Головного управління організаційного забезпечення, керівник Головного управління забезпечення діяльності Глави Адміністрації Президента України, заступник керівника Головного управління з питань судоустрою та правової політики Адміністрації Президента України, місто Київ
29.05.2015 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, місто Київ
01.03.2017 - 01.11.2018 керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, місто Київ