Пушкаренко Наталія Євгенівна

Працює з 2017 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань транспорту

Громадянство - громадянка України

Число, місяць і рік народження - 01 грудня 1974 року

Місце народження - місто Харків

Освіта - вища, у 1998 роцi закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю юриста

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та вміння спілкуватись), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - не має

Декларації про доходи

Трудова діяльність

19.06.1992 - 26.10.1992 інспектор відділу кадрів малого приватного підприємства "Гефест", місто Харків
05.11.1992 - 12.04.1999 лаборант, секретар-друкарка Національної юридичної академії України, місто Харків
12.02.1998 - 30.06.1998 асистент кафедри соціології і права за сумісництвом Харківського Державного політехнічного університету
01.09.1998 - 31.01.1999 асистент кафедри права за сумісництвом Харківського Державного політехнічного університету
14.04.1999 - 25.09.2006 головний фахівець, начальник юридичного відділу, начальник юридичного сектору, начальник юридично-договірного відділу дочірнього підприємства "Укрнафтогазкомплект" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", місто Київ
26.09.2006 - 15.02.2008 заступник начальника Управління Департаменту матеріально-технічного постачання та реалізації продуктів власного виробництва, заступник начальника Управління - начальник Відділу, заступник директора Департаменту координації забезпечення матеріально-технічними ресурсами, роботами та послугами підприємств та товариств Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", місто Київ
19.02.2008 - 21.04.2009 заступник керівника з правових питань та договірної роботи відокремленого підрозділу "Атомкомплект" Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом", місто Київ
15.06.2009 - 10.06.2011 виконуюча обов'язки заступника директора, заступник директора з правових питань Державного підприємства матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України "Укрзалізничпостач", місто Київ
10.06.2011 - 30.01.2015 директор товариства з обмеженою відповідальністю "Регіональна консалтингова компанія", місто Київ
25.03.2015 - 21.05.2015 помічник-консультант народного депутата України, місто Київ
22.05.2015 - 11.06.2015 головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань транспорту , місто Київ
11.06.2015 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань транспорту , місто Київ
01.03.2017 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань транспорту , місто Київ