Драп'ятий Богдан Євгенович

Працює з 2017 року на посаді керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Громадянство - громадянин України

Число, місяць і рік народження - 28 сiчня 1985 року

Місце народження - Львівська область, Бродівський район, село Батьків

Освіта - вища, у 2006 роцi закінчив Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" за спецiальнiстю "Право", присвоєно квалiфiкацiю бакалавра права, у 2007 роцi закінчив Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" за спецiальнiстю "Правознавство", присвоєно квалiфiкацiю магістра права

Науковий ступінь, вчене звання - не має

Володіння мовами - англійською (читання та вміння спілкуватись), українською, російською (вільне володіння)

Нагороди, відзнаки - Грамота Верховної Ради України у 2018 році

Декларації про доходи

Трудова діяльність

01.09.2002 - 27.06.2007 студент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
01.09.2005 - 31.12.2006 юрист приватного підприємства "Київський центр онтопсихології" "Агентство "Бізнес-Мастер", місто Київ
01.03.2007 - 11.05.2007 юрист приватного підприємства "Консалтингова компанія "Бізнес-Формат", місто Київ
11.10.2007 - 16.11.2007 юрист товариства з обмеженою відповідальністю "Трест "Магістер", місто Київ
03.12.2007 - 08.05.2008 юрист колективного підприємства "ОВА", місто Сімферополь
01.07.2008 - 09.06.2009 юрисконсульт товариства з обмеженою відповідальністю "Мерсес плюс", місто Київ
10.06.2009 - 14.03.2012 помічник-консультант народного депутата України Шемчука В.В., місто Київ
15.03.2012 - 30.03.2015 головний консультант з питань юридично-наукового забезпечення секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, місто Київ
30.03.2015 - 01.03.2017 завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, місто Київ
01.03.2017 - по цей час керівник секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, місто Київ